Prevara - da ili ne? - Strana 11
Strana 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 189
  1. #151

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Nedobog da mi se tako nešto desi, i iskreno, ne znam kako bih reagovao. Ali mi se nešto čini da tu ne bi bilo mesta za lako i neobavezno ćaskanje , givmifajv fore i tome slično.

  2. #152

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku

    Posle razgovora bih doneo odluku. Kraj bez skandala ili nastavak bez nabijanja na nos onoga što se desilo.

    Sve ostalo je šit, mučenje i sebe i aprtnera koji je počinio prevaru, ali i manifestacija nedozrelosti, sujete i svojevrsnog primitivizma...
    Mislim da je ovde sve receno.
    Razumno.

    Desilo se odluka je na povredjenoj strani.
    To sto je ovaj muskarcina uradio za mene je primitivizam.
    Sta udarena mu je sujeta?
    Hajde budite iskreni, koliko Vas bih to uradilo?

  3. #153

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    prevara?
    mnogo buke ni oko cega
    naravno,govorim u savoje ime
    licno sam u vezi uvek neko ko je slep za druge
    sto ne znaci da mogu da garantujem da me u nekom momentu slabosti,usamljenosti,pripitosti,sentimentalnosti nece neko smotati (ili ja njega)

    ne garantujem nikom nista

    tudja prevara?
    nit se pitam,niti kopam,niti mi je bitna
    prevara prosto ne znaci uvek da u vezi nesto nije u redu
    popilo se,poneo trenutak,iskrsle sise za kojima su se svi okrenuli
    pa?
    ne hajem

    paralelna veza je vec nesto drugo
    ja san mislila da si ti covik moj
    znaci
    izdao si me ko coveka
    adio
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #154

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je ovde sve receno.
    Razumno.

    Desilo se odluka je na povredjenoj strani.
    To sto je ovaj muskarcina uradio za mene je primitivizam.
    Sta udarena mu je sujeta?
    Hajde budite iskreni, koliko Vas bih to uradilo?
    Najiskrenije, ako bi osećanja već izbledela, to bi mi bio divan povod da završim celu priču. Mirno, razumno, bez ikakve buke.

    Ali kad bih nekoga voleo, bašbaš, kad bi taj neko bio majka moje dece, kad bi iza sebe imali kilometre smeha, suza i sreće...ne znam šta bih uradio. Ne znam, majke mi. Mislim da to može da zna samo onaj ko se, nažalost, našao u takvom položaju, a svaka takva situacija je priča za sebe. Šta je uopšte, tada, razumno?

    I upitao bih žene: šta bi vi uradile da vas muž zatekne na (ne)delu?

  5. #155

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I upitao bih žene: šta bi vi uradile da vas muž zatekne na (ne)delu?
    Ako bih dosla do tog nedela, verovatno bih se zapitala sta to u mom braku ne stima.
    Jer nesto mora biti povod toga, zar ne?

    Ne mogu tu da laprdam napamet i prosipam filozofiju.
    Sve vidis kad osetis na svojoj kozi.
    Tad ili volis do daske pa prastas sve, verujuci da se nikad nece ponoviti vise.
    Ili seces.
    Nema tu neke filozofije velike.
    I sve zavisi kako ko primi udarac i da li ce se posle svega docekati na noge.

  6. #156

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I upitao bih žene: šta bi vi uradile da vas muž zatekne na (ne)delu?
    Fajront

  7. #157

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je ovde sve receno.
    Razumno.

    Desilo se odluka je na povredjenoj strani.
    To sto je ovaj muskarcina uradio za mene je primitivizam.
    Sta udarena mu je sujeta?
    Hajde budite iskreni, koliko Vas bih to uradilo?

    Belissima ne verujem da bi i ti za sebe znala kako bi postupila tada....stoga ne vidim rezon da nekoga nazivaš seljakom. Zašto ?
    Zato....što je , možda, baš ona seljanka koja je zabila štiklu u asfalt i pomislila da je uhvatila "boga za leđa". Zato...što su (možda) njeni sa sela...pa pošto je on u obavezi da je vrati njenima ..onda je ovako želeo da im začepi usta (koja bi garant bila puna kleveta na njegov račun).
    Samo pokušavam da proširim sliku...jer nam LH ne navede ništa o okolini i drugim činjenicama koje bi dale više svetla na ovaj neobičan događaj.

    P.S. Sigurne ste da kada bi zatekle svoga muža gologuzog na nekoj komšinici...ne bi ga isterale takvog napolje ? Sećam se jedne aukcije na e bay gde je takva žena dala na oglas ženske gaće (razmera ko za dve žene ) i omot od prezervativa.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #158

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Belissima ne verujem da bi i ti za sebe znala kako bi postupila tada....stoga ne vidim rezon da nekoga nazivaš seljakom. Zašto ?
    Zato....što je , možda, baš ona seljanka koja je zabila štiklu u asfalt i pomislila da je uhvatila "boga za leđa". Zato...što su (možda) njeni sa sela...pa pošto je on u obavezi da je vrati njenima ..onda je ovako želeo da im začepi usta (koja bi garant bila puna kleveta na njegov račun).
    Samo pokušavam da proširim sliku...jer nam LH ne navede ništa o okolini i drugim činjenicama koje bi dale više svetla na ovaj neobičan događaj.

    P.S. Sigurne ste da kada bi zatekle svoga muža gologuzog na nekoj komšinici...ne bi ga isterale takvog napolje ? Sećam se jedne aukcije na e bay gde je takva žena dala na oglas ženske gaće (razmera ko za dve žene ) i omot od prezervativa.
    Nisam nikog nazvala seljakom, jesam drugim imenima, ali seljakom ne
    U pravu si, sta bi bilo kad bi bilo.
    Za mene je to primitivizam i stojim dosledna toga.
    Nije njih familija vencavala i spajala.
    Zar nisu mogli razumno da rese to medju sobom?

    I znate sta, ja mislim da je Hunter ovo namerno uradio kako bi bacio kosku medju nas

  9. #159

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Bela..ti ne odgovori na ono "šta bi uradila da te muž uhvati na delu" ?
    Onaj odgovor mi pre liči na to da si ti NJEGA uhvatila a ne on tebe .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #160

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    I znate sta, ja mislim da je Hunter ovo namerno uradio kako bi bacio kosku medju nas
    Nisam, časna reč.

    Ali se u poslednje vreme nagomilalo svega i svačega, pa prosto nisam pametan.

    Pazi sledeći slučaj:

    moj ortak je u braku već 8 godina, dva klinca. Pre izvesnog vremena sazna ono što smo svi znali, da mu se žena švaleriše sa nekim čobaninom. Vidi, on je lik koga su ribe bukvalno jurile, visok, razbacan, simpatičan, dobrica povrh svega. Bii smo zajedno kad je upoznao sadašnju ženu, bio sam mu na svadbi itd i sl. Elem, ona se smuva sa njegovim kućnim prijateljem, lovcem, zajedno su se zezali oko kerova i svih tih lovačkih fazona. Realno, lik je smešan. Lokalni tupson i propali fudbaler, crnih zubića, ma sav je bezveze.

    Kad je to postalo očigledno, ona mom drugu prizna kako se zaljubila u tog nekog, vrati se kod roditelja u S. Palanku, a fudbaler podnese zahtev za razvod braka (pošto je i on oženjen i ima klince, jelte). Ne znam šta se desi u međuvremenu, ona počne da pritiska da se vrati, i posle nekog vremena, moj ortak popusti. Gospođa se vrati kući da bi, kao, bila sa decom.

    Fudbalera keva i ćale šutnu kod babe u neki sobičak, a i njegova žena mu se vrati i to bi, naizgled, bilo to.

    E, ali vrhunac je što se gospođa ponovo sastaje sa dečkićem po palanačkim gnezdašcima, a moj ortak nema pojma o tome.

    I, šta sad?

    Ja uopšte niam od onih koji se ustežu da daju savet. Čak sam u stanju da udavim nekoga da uradi onako kako mislim da treba. Ali sam ćutao. I prvi put, dok ga je varala, i kad je otišla, i kad se vratila, i sad kad znam da ga opet vara.

    Jednostavno, ne znam šta da kažem. Slušam kako ispiraju sa njim usta, kako mu se smeju, kako razvlače i najsitnije detalje. Doduše, kad se iznerviram kažem sve i svašta, pa se o tome više ne priča, bar ne predamnom. Srce mi se cepa zbog mog glavonje, ali ne mogu da mu pomognem, nikako.

    A nemoć je osećanje koje najviše mrzim.


    E da, u jedno sam sto posto siguran: ni bataljon bliverki, misheva i ostalih megatoleranata ne može da me ubedi kako prevara nije bitna, kako se, eto, dete zaigralo, ali uvek može da se vrati u toplo porodično gnezdo.

    Ja ne varam.

    Ne očekujem ništa manje od druge strane.

    I kraj.

  11. #161

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Huh...ne mogu a da se ne setim jedne dogodovštine na raspustu koji sam provodio kod bake.
    Naime...jedan meštanin (koji je važio za ortodoksnu dobricu i vrednicu) je bio oženjen sa jednom jako "šarenom". Sad, da je ona švrljala samo sa jednim...pa da ljudi kažu ljubaF bilo bi razumljivo. Ali...ona je "davala kao da je dužna" (izraz mog bivšeg tasta ).
    Odjednom...pročuje se da on prodaje celo imanje !
    Jednom, u razgovoru, upitaju ga zašto to radi. On, snebivajući se, reče:
    - Znate, ljudi, ova moja kakva je . Pa, reko, da prodam sve ovde i da se odselimo negde u Vojvodinu...nepijatno mi više .
    Na to mu jedan stariji meštanin dade odgovor:
    - Komšija...treba da znaš da i u Vojvodini ima ljudi, muškaraca .

    Poenta je u tome...da neko nije za brak, zajednicu. I onda je bolje da je i ne stvara jer će samo mnoge povrediti.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #162

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku



    E da, u jedno sam sto posto siguran: ni bataljon biliverki, misheva i ostalih megatoleranata ne može da me ubedi kako prevara nije bitna, kako se, eto, dete zaigralo, ali uvek može da se vrati u toplo porodično gnezdo.

    I kraj.
    Ti si jedan Konj.Izvinte me sto psujem.
    Ja sam lepo rekla da prevaru u smislu "kresno sam nesto sa strane,jednokratno",apsolutno ne uzmimam ni za ozbiljno,ni za zlo.
    znaci,to sto ce da ode na put pa se desi da nesto kresne mene ne zanima
    seks za jednu noc me ne zanima,niti boli,niti pece,niti marim,niti pitam

    i lepo sam napisala,konju jedan,da je paralelna veza nesto drugo
    dakle,u slucaju tvojih prijatelja u pitanju je paralelna veza
    paralelnu vezu ne bi trpela

    i sta sad,pickamumaterina,nije tu jasno?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #163

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Ti si jedan Konj.Izvinte me sto psujem.
    Ja sam lepo rekla da prevaru u smislu "kresno sam nesto sa strane,jednokratno",apsolutno ne uzmimam ni za ozbiljno,ni za zlo.
    znaci,to sto ce da ode na put pa se desi da nesto kresne mene ne zanima
    seks za jednu noc me ne zanima,niti boli,niti pece,niti marim,niti pitam

    i lepo sam napisala,konju jedan,da je paralelna veza nesto drugo
    dakle,u slucaju tvojih prijatelja u pitanju je paralelna veza
    paralelnu vezu ne bi trpela

    i sta sad,pickamumaterina,nije tu jasno?
    A sad će tebi konj da nacrta:

    i kres za jednu noć, i jednokratno, i sa strane, i odnapred, i otpozadi.

    Sve uzimam za ozbiljno, i za zlo.

    I zanimalo bi me, i bolelo, i peklo, i mario bih, i pitao, i tu bi bio kraj.

    Razumeš?

    Tuđe nećemo, svoje ne damo!!! (ovoga se sigurno sećaš iz pionirskih dana, reko' ukapiračeš garanT )


    njihihi

  14. #164

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    nikad se necu udati za tebe...nikad,nikad.......dzaba navaljujes....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #165

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    ma to je samo radi toga shto nisi zziveo s nekim 8+ godina ..... posle nekog vremena valja se udahnuti svezzega zraka
    & underpaid......

Strana 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •