Koliko razgovarate sa bračnim partnerima? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    Po mom mišljenju savim dovoljno razgovaram sa svojom ženom, možda i previše, dok ona misli da nedovoljno razgovaramo i da je ponekad zapostavljam. U tom cilju prisiljavam povremeno sebe na razgovore i kada mi se to ne čini, ali mi nije uopšte žao. Moja žena svakako zaslužuje i više, samim time što me trpi.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    Moj muz je osoba s kojom najvise volim da pricam. U svim mojim fazama, raspolozenjima i ludilu, on zna da slusa, razume i kaze ono sto mi je potrebno da cujem, odnosno precuti u obostranu korist.

    Apsolutna smo podrska jedno drugom u svemu...Mislim da je to najbitnije za kvalitetan odnos partnera...
    Obicno razgovaramo predvece, kad se obaveze privedu kraju...Onda se mazunjamo i prepricavamo dnevne dogodovstine, probleme i sve ostalo sto je pratilo taj dan a vredno je pomena ...

  3. #18

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    bolje je sve reci nego se izlanuti u snu.

    a i kakav bi to bio odnos kad ne bi bar jednu glupost dnevno onako kao glasno razmisljanje lupio pred bracnim partnerom


    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Po mom mišljenju savim dovoljno razgovaram sa svojom ženom, možda i previše, dok ona misli da nedovoljno razgovaramo i da je ponekad zapostavljam. U tom cilju prisiljavam povremeno sebe na razgovore i kada mi se to ne čini, ali mi nije uopšte žao. Moja žena svakako zaslužuje i više, samim time što me trpi.
    a uvek se moze pronaci i neko neutralan sa kime se moze pricati o bracnom partneru pa videti u cemu se gresi u komunikaciji


    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    s bivsim bracnim partnerom razgovaram mnogo cesce i vise nego sto sam to cinila (smo cinili) dok smo bili u braku
    jednostavno zato sto se osecate slobodnije zato sto disete zato sto ste prirodni a po meni bi trebalo da bude tako komunikacija pa tek onda veza tj. prvo prijateljstvo pa ...

  4. #19

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    cujemo se telefonom tokom dana dok smo oboje na poslu...posaljemo neku porukicu...pa kad dodjemo kuci pricamo kako smo prosli na poslu, sto se dogodilo, ko nas je iznervirao, pa za buduce planove...naravno o svim dogodovstinama naseg malog indijanca koji nam se u poslednje vreme sve cesce ukljucuje u razgovoru i prica kako je prosao u vrticu...

    inace slazem se da je tajna dobrog braka u redovnoj komunikaciji, koja ipak treba biti zasnovana na kvalitetnim diskusijama, a ne na bla,bla.. reda radi!


  5. #20

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    bolje je sve reci nego se izlanuti u snu.

    a i kakav bi to bio odnos kad ne bi bar jednu glupost dnevno onako kao glasno razmisljanje lupio pred bracnim partnerom

    a uvek se moze pronaci i neko neutralan sa kime se moze pricati o bracnom partneru pa videti u cemu se gresi u komunikaciji

    jednostavno zato sto se osecate slobodnije zato sto disete zato sto ste prirodni a po meni bi trebalo da bude tako komunikacija pa tek onda veza tj. prvo prijateljstvo pa ...
    Niti ja, a verujem niti moja uvažena kolegonica ZOE nismo tražili ni savet ni nečije mišljenje o onome šta mislimo, a posebno ne da nas psihoanaliziraš.

    Hoću da kažem da mislim da je nemali broj tvojih postova, ili njihovih delova, suštinski spam iako verujem da nemaš nameru da spamuješ forum. Predlažem ti da o nekoj temi izneseš svoje mišljenje, odnosno repliciraš nečijem već napisanom stavu nekim svojim argumentima, jer sve ostalo je ćaskanje, koje ovde i na takav način kao što ti činiš nikom nije potrebno...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #21

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    . Predlažem ti da o nekoj temi izneseš svoje mišljenje, ...
    kad si sa nekim dovoljno dugo da se dopunjujes da je dovoljno samo kratki sms ili potvrdno klimanje glave kao sto cinim sa svojim bracnim partnerom posle niza godina ..to bi smatrao sasvim dovoljnim razgovorom u braku tj jednom obicnom partnerskom odnosu.


    nekoliko SMS-va tokom dana nekoliko sati razgovora kad ste zajedno pa i zajednicka kafa su nesto obicno svakodnevno. a nekako se uvek vise razgovara tokom radnih dana nego vikendom. Valjda daljina zblizava?
    Poruku je izmenio Goga, 06.12.2008 u 21:03 Razlog: off + podebljana slova

  7. #22

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    Moj muž je osoba sa kojim volim da pričam najviše na svetu. Kuckamo šašave poruke, smejemo se istim stvarima a nekad ispričamo jedno drugom puno toga ćuteći zagrljeni...

  8. #23

    14 Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    ... a nekad ispričamo jedno drugom puno toga ćuteći zagrljeni...
    Baš to!
    Zagrljaj, tišina i razgovor pogledima.
    To je umetnost.

    Sporazumevamo se ćuteći, i ne postoji muk,
    ili neprijatna tišina, kada ćutimo.
    Jednostavno smo tu jedno za drugo, uVek.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #24

    Odgovor: Koliko razgovarate sa bračnim partnerima?

    razgovor je sveden na minimum,samo ono najnuznije.Otudjili smo se...Zalosno.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Koliko ste intuitivni?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 18:50
  2. test: koliko ste gej?
    Autor maqa u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:28
  3. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  4. ...koliko je duboka...
    Autor lav71 u forumu Spomenar
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 28.02.2009, 17:08
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •