RTS - Hvala što nam verujete - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Da li im verujete ?

Učesnika ankete do sada
64. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    9 14.06%
  • Ne

    55 85.94%
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 69
  1. #31

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Da...hvala što nam verujete
    Bljutav slogan do bola,tačnije,više mi zvuči uvredljivo nakon svih ovih godina i onog što doživesmo od RTS-a
    Plaćam,ne verujem i ne gledam
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #32

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    ne gledam ih
    bash tju da verujem abadziji iz Podujeva......
    cvrc!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  3. #33

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Tijanić je jedan oooooogroman rep iz prošlog režima,
    a to svakako nije dobro.
    Ne kažem da je ova vlast bolja/gora... samo da Tijanić ne bi trebao da bude
    tu gde jeste.

    Ne verujem im!!
    Uostalom, malo kome verujem.
    tvoj poslednji umski patuljak...

  4. #34

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Statistika je korektan zbir netacnih podataka.

    Ja sam protiv pretplate ali ako vec mora neka gradjani vec odlucuju kome ce da placaju.

    To je isto kada pred izbore DSS ti posalje glasacki listic sa zaokruznim brojem a ti treba da posaljes postom na biracko mesto i platis postarinu.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  5. #35

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Дал стварно човек прави најбољи програм или једноставно има најбољу ТВ претплату из које може да узима колико хоће...

    PUCA MU NOVČANIK
    Direktoru Javnog servisa Aleksandru Tijaniću za dve godine povećali platu za četiri puta, sa 57.000 otišao na 220.000 dinara

    BEOGRAD - Aleksandar Tijanić, direktor Javnog servisa, za dve godine povećao je svoju platu za fantastičnih 400 odsto! U julu 2005. godine Tijanić je Kuriru poslao pismo u kome je naveo da prima 57.725 dinara, a pre dva dana priznao je da mesečno zarađuje do 220.000 dinara.
    Ovako vrtoglav uspon svoje plate Tijanić, u izjavi za Kurir, objašnjava rečima da je od RTS napravio najbolju televiziju.

    - Hteli su da mi daju i više, ali ja sam rekao: 220.000 je dovoljno. Podigao sam RTS na visok nivo, to je najgledanija i najuspešnija televizija, pa je Upravni odbor hteo da me nagradi povećanjem plate, što je i logično - objasnio je Tijanić.

    Vojin Živanović, predsednik sindikata RTS Nezavisnost, sumnja čak da Tijanić zarađuje i mnogo više od cifre koju je naveo.

    - Verujem da je ta brojka daleko iznad 220.000, i to po raznim varijabilama, ugovorima o delu i slično. Ne usuđujem se da kažem koliko, jer je to gotovo nemoguće dokazati - kaže Živanović.

    On tvrdi da je od finansijske direktorke Branke Ružić-Hinić tražio izveštaj o deset najviših plata na RTS, ali je ona odbila da dostavi te informacije.

    - U pravosuđu se sada bije bitka da se raspon plata između najviše i najniže svede na odnos jedan prema deset. Najniža plata u Javnom servisu je 11.000 dinara. Ako je Tijanićeva plata samo 220.000 dinara, onda je taj odnos n a RTS jedan prema dvadeset - navodi Živanović.

    Kada je Kurir pre dve godine pisao o basnoslovnim platama voditeljskih zvezda na RTS, između sto šezdeset i dvesta hiljada dinara, Tijanić se našoj redakciji obratio pisanim demantijem u kome je istakao kolika je, između ostalih, i njegova plata.

    Urednik emisije sa 15 godina staža na RTS prima ukupno, plata plus stimulacija, 38.985,94 din. Urednik i voditelj Dnevnika sa 15 godina staža 43.804,31. Da vama bude jasno, moj prosek plate je 57.725,77. Nisam valjda lud da nekome priznam da je bolji od mene i da ga zato platim?!, naveo je Tijanić u pismu Kuriru, koje smo objavili 26. jula 2005. godine.

    Na zasedanju skupštinskog odbora za kulturu, direktor Javnog servisa je u sredu rekao da zarađuje između 200.000 i 220.000 dinara, ali da bi sa svojim učinkom zarađivao deset puta više na bilo kojoj privatnoj televiziji. Opovrgao ga je Dragan Marković Palma, vlasnik jagodinske TV Palma plus.

    - Tijanić je dobar, svaka čast, sigurno zaslužuje tu platu. Ali, na mojoj televiziji ne bi dobio ni 220.000 dinara, a kamoli deset puta više. Kad je rekao da bi mogao da dobije preko dva miliona na bilo kojoj privatnoj televiziji, sigurno je mislio na ove koje finansiraju Amerikanci, B92 i Foks... - kaže Palma.
    Autor:
    Smiljana Vidić
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #36

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    ...znanje burazeru,znanje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #37

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    .....hm..........mozda ipak bolje da cutim.....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #38

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Rezultat ankete kazhe da im ljudi bash veruju Tu sam i ja medju tim ljudima...

    Prvo, RTS je olichenje rezhimsk, drzhavne televizije. Nepristrasni nikako nisu, vetj iznose budalashtine najgore vrste. O potenciranju Beograda, netju ni da govorim.. Al' ajde, beogradska su televizija, pa da ih razumemo... Ono shto mene iritira je, kad RTV (Radio Televizija Vojvodine), potencira Beograd! Kad pochinju vesti, sa "U Beogradu...", "Danas je Beograd...", i slichno... A ni da spomenu Suboticu, Zrenjanin, Sombor, Kikindu, Sremski Mitrovicu... Nema shanse... Isto to, kad TV Panonija, u informativnoj emisiji zvanoj "Vojvodjanske vesti", pochne sa temom u Beogradu, bude jedno 6 tema iz BG, i 2 iz NS...

    Pa mislim, shta, svi treba da se preselimo u Beograd?

    Podatak od 85% onih koji platjaju pretplatu u Vojvodini me ne chudi... vojvodjani su uvek urednije platjali rachune od ostalih... Ne pitajte me zashto, ali jednostavno jesu... A shta dobiju za to? da ne kazhem shta, gde...

    Dalje, od pretplate koju svi platjamo, RTV, kao javni servis, dobije mozhda 30% od toga... Prvo je TS, dok su bili jedna firma, pokupio svu valjanu opremu, TV Most oprostio kradju opreme iz TV Novi Sad od vremena Miloshevitja, i onda kad su lepo pokupili sve shto je valjalo, prebacili RTV na pokrajinu, i rekli "Izvol'te, sad napravite javni servis"...

    Svako ko je iole malo pratio recimo Novosadske razglednice, ili tako neku emisiju, ne zna da li da plache ili da se smeje... Voditeljke izgledaju kao da ih je poplava izbacila, monotoni glasovi, blago teletji pogledi, i uzhasna dikcija. lementarno nepoznavanje grada, pogreshno izgovaranje ulica i lokacija u gradu, pogreshno izgovaranje imena gostiju... Tuga i jad... I naravno, Beograd, Beograd, Beograd... Plus naklonjenost tom rezhimu...

    Pretplata postoji u svetu, tachno... Ali za pochetak, ako platjate kablovsku televiziju, kablovski operater platja pretplatu, i vi ste oslobodjeni toga... U nekim drzhavama, mislim da je V.Britanija, platja se TV license, koji platja svako domatjinstvo, na godisnjem nivou, ne znam koliko para... Ali ako nemate TV, ne platjate!

    RTS, poshto se finansira iz budzheta, ne bi smeo da ima ni jednu reklamu, ali ni jednu... Poshto ih mi izdrzhavamo, izvini batice Tijanitju, al' netje da mozhe... A on, bahata stoka (uz sva izvinjenja stoci, na ovoj uvredi)... Obichno nevaspitano govedo, koga se ja setjam josh iz davnih dana chika Slobe... Pravi primer olosha i dripca, koji nema trunke kutjnog vaspitanja... Al' takva nam drzhava, kad mozhe ministar, shto ne bi mogao i on, ne?

    A ovde se krije mutjka i pljachka... TV pretplata se, ponovo, naplatjuje preko rachuna za struju... I odete vi da platite rachun, i netjete da platite pretplatu, i naravno, umanjite iznos za pretplatu... A RTS lepo imad dil sa EPS, i sledetjeg meseca vam stigne rachun sa dugom za struju u visini pretplate... Shta je ovo? Pa kao, kada se oduzme pretplata, ostane vam taj dug... Ali ja netju da platim pretplatu... Zhao nam je...

    More... Mamicu vam...

    Ima tu da se gundja josh do besvesti, al' rano mi je sad da se nerviram... TV nisam upalio par meseci, i uopshte se ne jedim zbog toga... I onako nemaju shta da mi ponude... Svuda samo kvizovi za shishanje ovaca (glupih), velika bratja, mala bratja, topla bratja, menjanje zhena, svatovi na tv, i ostale emisije za zatupljivanje shirokih narodnih masa... Hvala, al' znam interesantnije nachine da ubijam svoje sive tjelije... Samo, ja ih ubijam radom, a ne zamlatjivanjem...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  9. #39

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    Rezultat ankete kazhe da im ljudi bash veruju Tu sam i ja medju tim ljudima...

    Prvo, RTS je olichenje rezhimsk, drzhavne televizije. Nepristrasni nikako nisu, vetj iznose budalashtine najgore vrste. O potenciranju Beograda, netju ni da govorim.. Al' ajde, beogradska su televizija, pa da ih razumemo... Ono shto mene iritira je, kad RTV (Radio Televizija Vojvodine), potencira Beograd! Kad pochinju vesti, sa "U Beogradu...", "Danas je Beograd...", i slichno... A ni da spomenu Suboticu, Zrenjanin, Sombor, Kikindu, Sremski Mitrovicu... Nema shanse... Isto to, kad TV Panonija, u informativnoj emisiji zvanoj "Vojvodjanske vesti", pochne sa temom u Beogradu, bude jedno 6 tema iz BG, i 2 iz NS...

    Pa mislim, shta, svi treba da se preselimo u Beograd?

    Podatak od 85% onih koji platjaju pretplatu u Vojvodini me ne chudi... vojvodjani su uvek urednije platjali rachune od ostalih... Ne pitajte me zashto, ali jednostavno jesu... A shta dobiju za to? da ne kazhem shta, gde...

    Dalje, od pretplate koju svi platjamo, RTV, kao javni servis, dobije mozhda 30% od toga... Prvo je TS, dok su bili jedna firma, pokupio svu valjanu opremu, TV Most oprostio kradju opreme iz TV Novi Sad od vremena Miloshevitja, i onda kad su lepo pokupili sve shto je valjalo, prebacili RTV na pokrajinu, i rekli "Izvol'te, sad napravite javni servis"...

    Svako ko je iole malo pratio recimo Novosadske razglednice, ili tako neku emisiju, ne zna da li da plache ili da se smeje... Voditeljke izgledaju kao da ih je poplava izbacila, monotoni glasovi, blago teletji pogledi, i uzhasna dikcija. lementarno nepoznavanje grada, pogreshno izgovaranje ulica i lokacija u gradu, pogreshno izgovaranje imena gostiju... Tuga i jad... I naravno, Beograd, Beograd, Beograd... Plus naklonjenost tom rezhimu...

    Pretplata postoji u svetu, tachno... Ali za pochetak, ako platjate kablovsku televiziju, kablovski operater platja pretplatu, i vi ste oslobodjeni toga... U nekim drzhavama, mislim da je V.Britanija, platja se TV license, koji platja svako domatjinstvo, na godisnjem nivou, ne znam koliko para... Ali ako nemate TV, ne platjate!

    RTS, poshto se finansira iz budzheta, ne bi smeo da ima ni jednu reklamu, ali ni jednu... Poshto ih mi izdrzhavamo, izvini batice Tijanitju, al' netje da mozhe... A on, bahata stoka (uz sva izvinjenja stoci, na ovoj uvredi)... Obichno nevaspitano govedo, koga se ja setjam josh iz davnih dana chika Slobe... Pravi primer olosha i dripca, koji nema trunke kutjnog vaspitanja... Al' takva nam drzhava, kad mozhe ministar, shto ne bi mogao i on, ne?

    A ovde se krije mutjka i pljachka... TV pretplata se, ponovo, naplatjuje preko rachuna za struju... I odete vi da platite rachun, i netjete da platite pretplatu, i naravno, umanjite iznos za pretplatu... A RTS lepo imad dil sa EPS, i sledetjeg meseca vam stigne rachun sa dugom za struju u visini pretplate... Shta je ovo? Pa kao, kada se oduzme pretplata, ostane vam taj dug... Ali ja netju da platim pretplatu... Zhao nam je...

    More... Mamicu vam...

    Ima tu da se gundja josh do besvesti, al' rano mi je sad da se nerviram... TV nisam upalio par meseci, i uopshte se ne jedim zbog toga... I onako nemaju shta da mi ponude... Svuda samo kvizovi za shishanje ovaca (glupih), velika bratja, mala bratja, topla bratja, menjanje zhena, svatovi na tv, i ostale emisije za zatupljivanje shirokih narodnih masa... Hvala, al' znam interesantnije nachine da ubijam svoje sive tjelije... Samo, ja ih ubijam radom, a ne zamlatjivanjem...
    ..nemam šta da dodam posle ovoga.. čovek je sve napisao
    bolje imati nego nemati

  10. #40

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Јутрос ми стигао рачун за струју, и гледам, тв претплата опет поскупела! Прво је била 350, па 370 па 385, а сад 434 динара!

    Ко је то одлучио, где је објављено, и зашто који мој?

    Јел криза? Јел се штеди, јел се стеже каиш, јел хоће и оном несретном Јелашићу да смање плату... па које је оправдање главоњи Тијанићу, Мирином говеду, да подиже претплату? За масне плате његових ку*ава које је довео са БК? За вашљиву жуту пропаганду коју нам просипају?

    То је 13% поскупљења! Јел неко мени плату упоредио с трошковима цена на мало, па је подигао као ТВ претплату?

    Сви причају о штедњи, кризи, инфлацији, отпуштањима... а Тијанићева преплаћена говеда деру како хоће. Који су они ђаво да се у оваквим околностима њима даје више пара?

    Е па, одбијам да плаћам док ме не туже. Већ сам им дужан 7-8 претплата, струју плаћам редовно, кад ме туже могу да ме туже само за последњих 12 месеци, то је максимално 4-5000 плуст 2-3000 судских трошкова. Нек ми пљуну под прозор. И поздрављам им госпођу маму сељачку лоповску.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #41

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Ко је то одлучио, где је објављено, и зашто који мој?
    Kako što

    pa jel' ti ide jubilarna 10 reprize serije "bolji život"

    i jesi nerazuman... pa košta to

  12. #42

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Ide "Bolji zivot"sa svereklamom pre svake epizode gde ukratko objasnjavaju sadrzaj iste.Ako u Srbiji postoji neko ko nije gledaobarem pet puta
    ivancica

  13. #43

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Јутрос ми стигао рачун за струју, и гледам, тв претплата опет поскупела! Прво је била 350, па 370 па 385, а сад 434 динара!

    Ко је то одлучио, где је објављено, и зашто који мој?

    Јел криза? Јел се штеди, јел се стеже каиш, јел хоће и оном несретном Јелашићу да смање плату... па које је оправдање главоњи Тијанићу, Мирином говеду, да подиже претплату? За масне плате његових ку*ава које је довео са БК? За вашљиву жуту пропаганду коју нам просипају?

    То је 13% поскупљења! Јел неко мени плату упоредио с трошковима цена на мало, па је подигао као ТВ претплату?

    Сви причају о штедњи, кризи, инфлацији, отпуштањима... а Тијанићева преплаћена говеда деру како хоће. Који су они ђаво да се у оваквим околностима њима даје више пара?

    Е па, одбијам да плаћам док ме не туже. Већ сам им дужан 7-8 претплата, струју плаћам редовно, кад ме туже могу да ме туже само за последњих 12 месеци, то је максимално 4-5000 плуст 2-3000 судских трошкова. Нек ми пљуну под прозор. И поздрављам им госпођу маму сељачку лоповску.
    Bravo!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  14. #44

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    ne verujem im
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #45

    Odgovor: RTS - Hvala što nam verujete

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    - Hteli su da mi daju i više, ali ja sam rekao: 220.000 je dovoljno. Podigao sam RTS na visok nivo, to je najgledanija i najuspešnija televizija, pa je Upravni odbor hteo da me nagradi povećanjem plate, što je i logično - objasnio je Tijanić.
    Svaka izjava mu je tipa: "Ko vas *ebe, moze mi se.."
    Ja ga, zatim, zamisljam kako odlazi u kancelariju, dize noge na sto, sa sve treskanjem mamuza o povrsinu stola, vadi chakiju i njome chachka nokte..

    Ma djilkosh..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hvala Ti Majko
    Autor Mish u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 21:07
  2. Da li verujete u bapske priče?
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 13:52
  3. I zato ti, more, hvala.
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.02.2010, 10:57
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 12:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •