Visoka Poslovna Novi Sad - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34
  1. #16

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Mani se studija, iskoristi vezu i kreni da zarađuješ.

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Zive bile veze i mi sa njima...
    Da, živele veze. Zahvaljući vezama pošteni i školovani ljudi ostaju na ulici, a neškolovani nalaze posao.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #17

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Zahvaljući vezama pošteni i školovani ljudi ostaju na ulici, a neškolovani nalaze posao.
    Triput ura za neshkolovane

    Ubica mekog srca.

  3. #18

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Triput ura za neshkolovane


  4. #19

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    sta je ti shkolovana...
    ljubomorna na Becara, a...

    Ubica mekog srca.

  5. #20

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    E ovako malo je politicki ali sa razlogom nemojte shvatiti ovo licno ko vec bude svatio:
    Moja porodica i moji koreni zive u Vojvodini vise od 400 godina doseze stablo tako recoeno ponikao sam ovde gde su mi koreni.Logicno je da sto se zaposlenja tice pravo imaju starosedeoci prvo pa onda dodjosi posle drugog svetskog rata.Moj otac je isto necu da pominjem firmu dosao isto tako do veze bez neke skole ali je dobio sansu i sa ne kolicinom ljudi iz firme podigao firmu na svetski nivo sa svoje dve ruke ne uzevsi sada kada su bile akcije ni pola onoga sto je zasluzio.Zasto da ne zasto drzava i nama mladima ne omoguci takvu sansu sta to ima veze dali je neko zavrsio fakultet ili srednju ili osnovno ljudi nama je potreban rad ne pamet dosta smo pametovali.
    Stric moj iz Usa isto tako misli kad kaze da se mnogo guramo u kancelarije i fotelje i da svi zelimo da vodimo politiku a niko konkretno nesto da uradi.
    Evo neka mi sutra neko kaze radi poljoprivredu na pr.pristao bih ali ne da to budem samo ja i jos par ljudi ajmo svi i vi sto ste zavrsili fakultete i oni sto nisu.I onda kazete fakultet stvara licnost e da vam kazem da nije tako oduvek je bilo da je rad stvorio coveka.I dosta mi vas je sa fakultetima hocete leba bez motike e malo sutra.Pa onda kao bezite na zapad a i tamo ti niko ne daje mesto nego moras da ga dobro zasluzis ciscenjem wc-a i slicno.

    Bez uvrede svima koji se tako osecaju nadam se da ce se vecina sloziti

  6. #21

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    ne kolicinom
    ovo se pishe zajedno...

    Ubica mekog srca.

  7. #22

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    @becar

    Tvoja pricica u prethodnom postu deluje logicno ali nikako normalno i zdravorazumno. A ako bi tvoju pricicu sagledali iz drugog ugla, ocas posla bi uvideli da nije ni logicna.

  8. #23

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    E ovako malo je politicki ali sa razlogom nemojte shvatiti ovo licno ko vec bude svatio:
    Moja porodica i moji koreni zive u Vojvodini vise od 400 godina doseze stablo tako recoeno ponikao sam ovde gde su mi koreni.Logicno je da sto se zaposlenja tice pravo imaju starosedeoci prvo pa onda dodjosi posle drugog svetskog rata.Moj otac je isto necu da pominjem firmu dosao isto tako do veze bez neke skole ali je dobio sansu i sa ne kolicinom ljudi iz firme podigao firmu na svetski nivo sa svoje dve ruke ne uzevsi sada kada su bile akcije ni pola onoga sto je zasluzio.Zasto da ne zasto drzava i nama mladima ne omoguci takvu sansu sta to ima veze dali je neko zavrsio fakultet ili srednju ili osnovno ljudi nama je potreban rad ne pamet dosta smo pametovali.
    Stric moj iz Usa isto tako misli kad kaze da se mnogo guramo u kancelarije i fotelje i da svi zelimo da vodimo politiku a niko konkretno nesto da uradi.
    Evo neka mi sutra neko kaze radi poljoprivredu na pr.pristao bih ali ne da to budem samo ja i jos par ljudi ajmo svi i vi sto ste zavrsili fakultete i oni sto nisu.I onda kazete fakultet stvara licnost e da vam kazem da nije tako oduvek je bilo da je rad stvorio coveka.I dosta mi vas je sa fakultetima hocete leba bez motike e malo sutra.Pa onda kao bezite na zapad a i tamo ti niko ne daje mesto nego moras da ga dobro zasluzis ciscenjem wc-a i slicno.

    Bez uvrede svima koji se tako osecaju nadam se da ce se vecina sloziti

    druze zavrsi fakultet, kad je tako, pa trazi i ti ''leba bez motike''
    ja i studiram i bavim se poljoprivredom,mislis da je lako?!?

    a nije mi jesno na osnovu cega starosedeoci imaju pravo prvi da se zaposle, kakve to veze ima ko je starosedeoc a ko je dodjos, moji su starosedeoci isad ja treba da sam ispred nekog ko je ''dodjos'', recimo prilikom zaposljavanja, a sta ako je on vredniji od mene,ako je bolje kvalifikovan???
    druze svi imamo ista prava,to ti se zove demokratija.

    nema bas puno logike u tvom razmisljanju, samo si me iznarvirao
    znas kako se ljubim


  9. #24

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    E vidis to je problem kod nas starosedeoca idi ti sad na pr. u Hercegovinu i foliraj se tamo i gazi druge da bi dosao do posla u roku od 2 dana bi se odselio ili bilo gde.Ne moze neki bosancic,hercegovcic,crnogorcic...da ima veca prava od mene u mojoj zemlji.Obicno ih sve spustim kada mi govore kao ti si glupi lala i tako to ali ja nisam napustio svoju zemlju niti cu je napustiti da lutam po tudjini ja sam svoj na svome e tu je razlika izmedju nas starosedeoca i dodjosa.Mada Balasevic ima dobre reci za to jeb* te voz koji te dono da se ja tu s'tobom patim

    Ja zavrsio ili ne fakultet snaci cu se bolje nego vi sa diplomama sa kojim mozete da obrisete zna se vec sta.Bolje vam je da neki idu da rade nesto a ne da cekaju leba bez motike.Na zapadu kad zavrsis koledz ne znaci da ces raditi to sto si zavrsio obicno rade nesto sto i nema veze sa njima to je tako i kod nas hvala bogu.Stric moj je u svojoj firmi od 45 radnika ima 15 iz Srbije i to 4 sa fakultetom sto biologa,ekonomiste ali to na zapadu nije bitno jer se tamo to ni ne gleda radis ono sto ti se ponudi.E tako ce i kod nas a od onih mozgova sto hoce leba bez motike nema nista.Ovo mozda glupo deluje sto govorim ali upamtite ovo ne govorim bezveze.

  10. #25

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    E vidis to je problem kod nas starosedeoca idi ti sad na pr. u Hercegovinu i foliraj se tamo i gazi druge da bi dosao do posla u roku od 2 dana bi se odselio ili bilo gde.Ne moze neki bosancic,hercegovcic,crnogorcic...da ima veca prava od mene u mojoj zemlji.Obicno ih sve spustim kada mi govore kao ti si glupi lala i tako to ali ja nisam napustio svoju zemlju niti cu je napustiti da lutam po tudjini ja sam svoj na svome e tu je razlika izmedju nas starosedeoca i dodjosa.Mada Balasevic ima dobre reci za to jeb* te voz koji te dono da se ja tu s'tobom patim

    Ja zavrsio ili ne fakultet snaci cu se bolje nego vi sa diplomama sa kojim mozete da obrisete zna se vec sta.Bolje vam je da neki idu da rade nesto a ne da cekaju leba bez motike.Na zapadu kad zavrsis koledz ne znaci da ces raditi to sto si zavrsio obicno rade nesto sto i nema veze sa njima to je tako i kod nas hvala bogu.Stric moj je u svojoj firmi od 45 radnika ima 15 iz Srbije i to 4 sa fakultetom sto biologa,ekonomiste ali to na zapadu nije bitno jer se tamo to ni ne gleda radis ono sto ti se ponudi.E tako ce i kod nas a od onih mozgova sto hoce leba bez motike nema nista.Ovo mozda glupo deluje sto govorim ali upamtite ovo ne govorim bezveze.


    ti druze pricas o svom tati kako se snasao i stricu
    snadi se sam, nemoj na tatino ime,probi se sam, drugacije je ranije bilo, sa tri razreda OS budem direktor, precednik sindikata, pa nema toga vise, nebi trebalo,
    zasto bi se neko patio, zavrsavao fakultete, i ostajao bez posla?
    zato sto neko ciji je tata direktor, kupi za sina diplomu i on posle tate samo sedne u koznu fotelju, nema veze sto on nema pojima o poslu kojim se bavi, zar je to u redu???
    znas kako se ljubim


  11. #26

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Tema je Viša poslovna škola, zar ne?
    Molim da se vratite na temu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #27

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Moj zivot moja stvar.
    Tako je ovo nije tema za razgovor i ja sam se malo zaneo izvinjavam se svima.

  13. #28

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Moj zivot moja stvar.
    Tako je ovo nije tema za razgovor i ja sam se malo zaneo izvinjavam se svima.
    prihvatam izvinjenje i takodje se izvinjavam sto se mesam u tudje stvari
    znas kako se ljubim


  14. #29

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Interesuje me koji su profesori dobri a koji losi u skoli i sta se mislite kakva je prodja kod Milorada Mijatovica(matematika) i Ilije Rosica(Nacionalna ekonomija) i ostalim profesorima ko zna ili je vec zavrsio

  15. #30

    Odgovor: Visoka Poslovna Novi Sad

    Svojevremeno, kada sam upisala tu istu višu, jedna sestrina drugarica me je posavetovala: "I slučajno ne padaj na priče o tome kakvi su profesori. Nemoj da te to ograniči. Kakav god da je, znanje uvek prolazi".
    Hvala joj na tome.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Poslovna etika
    Autor swba u forumu Posao
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.02.2010, 22:08
  2. Poslovna aritmetika
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.02.2007, 16:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •