Levo VS Desno - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Koja strana u Srbiji je ekstremnija?

Učesnika ankete do sada
59. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Levica

    29 49.15%
  • Desnica

    30 50.85%
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36
  1. #31

    Odgovor: Levo VS Desno

    Najbolja je ona strana koja ti omugucava lepsi i zivot sa lepsom buducnoscu.

    Kod nas treba da prodje jos 100 godina Demokratije da bi izasla jedna strana kao srednji blok malo na jednoj malo na drugoj strani.
    Danas je tesko biti sredina pogotovo u nasem vremenu.
    Sredina ce biti kada i leva i desna strana ma koliko bili razliciti,metaforicki kazem stvore iz ljubavi jos jednu opciju.Razumece te me ko moze jeli,a verujem da ljudi mog nivoa znanja hoce.

  2. #32

    Odgovor: Levo VS Desno

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    LDP uopshte nije levicharska stranka... Odgovori ovde samo pokazuju koliko u stvari ljudi znaju o politici... Svi misle da znaju sve o politici, a u stvari nemaju pojma... Zato nam i ide ovako...

    Stranke leve orijentacije su, socijalistichke, i socijaldemokratske stranke, dakle, LSV, SDU, na zhalost i, ali samo po imenu, SPS, koji bash i nije dika socijalizma, pre komunizma...

    LSV i SDU bi spadale u levi centar, kao socijaldemokratske stranke...
    Dakle, socijaldemokrate veruju u jachanje drzhave, koja treba da bude jaka i zdrava, s tim da drzhava ne sme u potpunosti kontrolisati ekonomiju, a ekonomija ne sme da kontrolishe zhivote ljudi... Moje opredeljenje je socijaldemokratsko...

    LDP je stranka liberalne orijentacije, koja je za jachanje pojedinca, i slobodnog trzhishta, bez meshanja drzhave... Lichno, ne bash moj izbor uredjenja...

    Ali da se vratimo na temu, definitivno su desnicharske stranke najextremnije, jer od njih dolaze raznorazni pozivi na linch, promovisanje raznoraznih pogreshnih vrednosti, velichanje ljudi optuzhenih za najgora dela... Dakle, desnica je najextremnija u Srbiji danas... A i u svetu, desnicharske stranke su uvek te sa extremnim stavovima... Nishta novo, tako je bilo kroz istoriju...
    Ako je SPS komunistička stranka što je onda fašistička stranka. SPS sa izdajnikom Slobodanom Miloševičem je za mene jednako fašistička stranka kao Šešeljev SRS I Nikoličeva novokompovana fašistička stranka. SPS je rušio domovinu Jugoslaviju i da li to radi komunistička stranka. ha ha ha moram da se nasmejem da je SPS komunistička stranka, a isto je kao ustaški HDZ rušio domovinu Jugoslaviju. Samo je jedna prava srpska ljevica to je ova ujedinjena komunistička partija pod vodstvom unuka našeg voljenog druga predsednika maršala Josipa Broza Tita , Josipa Joška Broza. Komiunizam mora biti radikalan u borbi protiv fašizma,jer ne pobeđuje se fašizam cvecem nego bombama i puškama. komunizam je radikalan protiv fašističkih zlotvora demona, a fašizam je radikalan protiv nevih ljudi židova,roma,crnaca, kosokih ,jugoslavena i svih drugih nevinih ljudi. U tome je razlika. Radikalni komunizam je potreban jer uništava fašističke zlotvore koji bolju sudbinu ionako ne zaslužuju.

  3. #33

  4. #34

  5. #35

  6. #36

    Odgovor: Levo VS Desno

    Mislim da u Srbiji prave levice skoro da I nema.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •