Nosite li starke? - Strana 4
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 116
  1. #46

    Odgovor: Nosite li starke?

    oh da nosim starke nekoliko godina... i ne bih ih menjala nizasta za sad imala sam tamno zelene crne i krem... sve visoke...obozavam starke

  2. #47

    Odgovor: Nosite li starke?

    Naravno!

    Nosim ih od početka srednje škole (uglavnom plave ).

    Danas još uvek imam jedne koje sam kupio davno i iako su 'malo' raspadnute, nosim ih sa uživanjem

    P.S Podsećaju me na 'good old days'
    Poruku je izmenio Leonard Peltier, 07.11.2007 u 16:07

  3. #48

    Odgovor: Nosite li starke?

    pa naravno da nosim, uvijek
    upravo sad su mi na nogama moje dugogodisnje crvene starke. ne bih ih mijenjala ni za sta, nema sta nisu prosle i gdje nisu bile sa mnom....
    a prije njih sam imala plave, isto dugo godina(joj, pisem k'o da imam 80, a ne 20 godina ) koje nikada necu prezaliti, taman kad su bile u naj boljem raspadnutom stanju, mama mi ih bacila
    smesi se... sutra ce biti gore

  4. #49

    Odgovor: Nosite li starke?

    evo i dokaz........



    smesi se... sutra ce biti gore

  5. #50

    Odgovor: Nosite li starke?

    zbog zime i hladnoce moram rastati od mojih platnenih ljubimica...


    ali sam zato snimila kozne duboke...bash za ove hladne dane...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  6. #51

    Odgovor: Nosite li starke?

    nosim i volim da ih nosim...imam duboke kao texas, i crne i bele one skoro do kolena...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  7. #52

    Odgovor: Nosite li starke?

    nosim i nikad necu prestati

  8. #53

    14 Odgovor: Nosite li starke?

    Doživeti stotu - u '' starkama ''








    Kada je 1908. godine tridesetogodišnji Marki Konvers osnovao "Converse Rubber Shoe Company" nije ni sanjao da će ući u legendu.

    Zapravo, do zapleta u priči dolazi nešto kasnije, 1921. godine, kada je u Markijevu firmu došao košarkaš Čarls Čak Tejlor (Charles H "Chuck" Taylor) žaleći se da mu patike koje nosi konstanto prave žuljeve.

    Marki je "nanjušio" dobar biznis i ponudio košarkašu da bude prodavac i promoter novih patika koje će biti udobne i prijatne za nošenje. Čak je pristao, a njegovo ime, zapravo potpis, naknadno je stavljen na buduće najpoznatije patike na svetu - Converse All Star, ili jednostavno "starke.

    Platnene patike jednostavnog dizajna, u crnoj i beloj boji, sa tankim gumenim djonom, nisu obećavale - mnogi su se pitali koliko su dugovečne, udobne, prilagodljive različitim vremenskim uslovima...

    Medjutim, najbolji timovi i igrači NBA lige, ikone roknrola, umetnici nosili su baš Convers patike, pa tako danas taj brend proslavlja svoj stoti rođendan kao jedan od najvećih i najtraženijih brendova na svetu.








    Proizvode se u dve varijante - plitke i duboke (do ili spod gležnjeva) i nije svejedno koje ćete nositi.

    Različite društvene grupe preferiraju i određene boje i modele. Nepisano pravilo je da plitke šetaju takozvani šminkeri - likovi koji ih nose jer je to fensi, dok one duboke, sa belim gumenim krugom i plavom zvezdom pored koje piše Charles H "Chuck" Taylor, nose oni koji bi da budu drugačiji.

    Pedesetih godina prošlog veka ove patike postaju deo uniforme američkh zatvorenika, dok osamdesetih ulaze u svet mode. Bez belih, crnih ili bordo, jednostavno niste bili u trendu. Tako su se bele starke nosile čak i uz crno odelo i belu majicu.

    Kada su se pojavile i u drugim bojama, kao i kožne, ili od džinsabilo je onih koji su nosili levu zelenu, a desnu crvenu patiku!




    U 21. veku, doživljavaju "comeback", pa tako uz iPhone i iPhod često možemo videti izbledeli džins, belu košulju, teget somotski sako i bele duboke starke.

    U želji da zadovolje sve ukuse i potrebe, starke se danas prave i sa malom damskom štiklom, sa gumenim trakom umesto pertli, lakovane

    Bez obzira na to šta mislite o inovacijama, kao i o starkama uopšte, da li ste fan ili su vam fuj, one se super prodaju i to već ravno 100 godina. Svake nedelje se širom sveta proda oko 30.000 pari!

    Osim toga, ove patike su ušle i u Ginisovu knjigu rekorda. Jedan Amerikanac vlasnik je kolekcije od 403 para različitih modela All Star patika.

    (MONDO)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #54

    Odgovor: Nosite li starke?

    Cuj,nosim li... Starke su moja ljubaav
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #55

    Odgovor: Nosite li starke?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    nosim i nikad necu prestati

    Ni ja
    Omnia vincit Amor

  11. #56

    Odgovor: Nosite li starke?

    napokon je stiglo fino i suncano vrijeme bez padavina kad mogu opet da ih nosim i uzivam
    jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    smesi se... sutra ce biti gore

  12. #57

    Odgovor: Nosite li starke?

    Naravno
    ..ako nema ono to voli onda voli ono to ima..

  13. #58

    Odgovor: Nosite li starke?

    Nisam znala da se i dalje nose. Mislila sam da su samo jednom davno bile hit. Pa one su onda legenda. Ideš..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #59

    Odgovor: Nosite li starke?

    Starke i farke - uvek i u svako doba!
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  15. #60

    Odgovor: Nosite li starke?

    Nekada se nisam izvlacila iz njih.U svim duginim bojama sam imala,ali vise ne...
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako se nosite sa strahovima?
    Autor Lady S u forumu Psihologija
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.09.2013, 23:23
  2. Kakav donji veš nosite?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 20:04
  3. A kakav vi donji veš nosite?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.01.2011, 09:16
  4. Kako se nosite sa odlascima..!?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 13.02.2010, 23:03
  5. Kako se nosite sa zivotom?
    Autor Crazy Angel u forumu Psihologija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 04:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •