Opera - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 69 od ukupno 69

Tema: Opera

  1. #61

    Odgovor: Opera

    ajd ajd...fercera kao da je final

  2. #62

  3. #63

    Odgovor: Opera

    Citat neobarocco kaže:

    sta se uzbudjujes sad ce finalna verzija za koji dan


    elem za sve one koji ne koriste integrisani mail u operi a korisnici su gmail-a i hteli bi da im bude default mail klijent evo resenja:

    treba dodati kod u webmailproviders.ini

    Kod:
    [Gmail] 
    ID=1 
    URL=https://mail.google.com/mail/?extsrc=mailto&url=%s
    ICON=http://mail.google.com/favicon.ico
    napomena: ne editovati .ini fajl dok Opera "radi"


  4. #64

  5. #65

    Odgovor: Opera

    A company spokesperson told us, however, that the final version of Opera 11.0 will definitely support hardware acceleration.
    "Portparol kompanije nam je rekao, ipak, da će finana verzija Opere 11.0 definitivno podržavati hardversko ubrzanje."

    Pošto je Opera bez ubrzanja već brža od svih drugih browsera sa ubrzanjem, ne mogu ni zamisliti kakva će razlika biti kad je ubrzaju u finalnoj verziji.

  6. #66

    Odgovor: Opera

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    "Portparol kompanije nam je rekao, ipak, da će finana verzija Opere 11.0 definitivno podržavati hardversko ubrzanje."
    Opera 11 je sinoc izasla u finalnoj verziji ali bez hardware acceleration...a tog portparola danas krpe garant nakom moje zucne polemike o davanju obecanja

  7. #67

    Odgovor: Opera

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    sta tu rolujes... zato i ima prefix alpha

    fala za info...

    edit: znaci bruka uz mala podesavanja

    sto se tice tih famoznih extenzija mogu se naci ovde:

    https://addons.labs.opera.com/addons/extensions/
    Meni zaškripala opera koju sam prošle godine instalirala,a sada bi trbala da instaliram novu verziu .Pitam dali je dovoljno samo da kliknem na ovaj link ili tu još treba nešto da se klikćeOnu prvu sam uradila iz cuga beše 10.50,radila do sada ali sam imala neki feler i eto.,a uradila pomoću linka.
    A stara ikona stoji na desktopu,kako obrisati.
    Molim te već ti vidim izraz lica al pomoć bi dobro došla.Pa fala.Valda ćeš me shvatiti nisam baš pismena u ovim temama.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  8. #68

    Odgovor: Opera

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Molim te već ti vidim izraz lica..
    otkud vam to

    ovo vam je poslednja stabilna verzija Opere, kliknite na sliku



    slobodno je instalirajte, ta precica na desktop-u ce vam i dalje biti aktivna

    za bug hunter-e tu je baracuda, klik na barakudu



    edit: u pitanju je alpha verzija, samo za entuzijaste

  9. #69

    Odgovor: Opera

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    otkud vam to

    ovo vam je poslednja stabilna verzija Opere, kliknite na sliku



    slobodno je instalirajte, ta precica na desktop-u ce vam i dalje biti aktivna

    za bug hunter-e tu je baracuda, klik na barakudu



    edit: u pitanju je alpha verzija, samo za entuzijaste
    Ko čeka dočeka,to sam ja e sad probat ću pa šta bude,a da ništa nekapiram stoji no nema veze štamuje tu mu je.U svakom slučaju,zahvaljujem,a i ova sada fercera.To valda zavisi od vremena i vazduha u atmosferi,ja sam na nekom specijalnom mestu boravka pa i net hoće ponekad da trepće
    A sada ozbilnosti,zaista se iskreno zahvaljujem,nisam baš tako navek u šali al ti mi daš poseban šlagort,pa se i ja našalim


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Opera, da ili ne?
    Autor Callas u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 03.05.2009, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •