Koliko ste pozitivni? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 103
  1. #16

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Trudim se da budem uvek pozitivna, ali priznajem da ima situacija kada posustanem!
    Na svu srecu, imam neke drage ljude oko sebe koji znaju da mi "podignu moral"!

  2. #17

    Koliko ste pozitivni?

    uvek jbga bas neznam da budem drugacija

  3. #18

    02 Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Da li pozitivizam obavezno podrazumeva i optimizam?
    Da li vam prija pozitivnost drugih ljudi? Smeta li vam negativan pristup?

    Uzasno me zamaraju negativni ljudi, ovde cak vise nego u realnom zivotu. Tamo bar mogu malo i uticati na njih.. Smeta mi sva ta gorcina u njima.

    Koliko ste pozitivni?

    Citat:

    Pozitivnost je moj moto!
    Zbog toga me smatraju: naivnim, ludim, glupim, ne razumeju me, misle da se zalazem bepotrebno, a ja polako osvajam ceo svet, i ostvarujem sebe dok oni tapkaju u mestu.
    Mogu poleteti samo sa pozitivnim ljudima!
    )))
    Ne mogu bas mnogo da uticem na vrstu ljudi koja me okruzuje vecinu dana,a onaj deo koji je moj-privatni,sam tek skoro organizovala i digla kineski zid oko svih mojih 'pozitivaca'.I ne vaze zakoni fizike-ne odbijamo se iako smo isto naelektrisani A ljudi smo,padamo,ustajemo i nastavljamo,pa jopet...I to je ok jer imamo jedni druge.
    A za sebe mislim da sam manji optimista od vecine njih(drugara),ali da imam taj lep dar da mogu da ih 'dignem iz mrtvih' kada tonu.
    I kada nije tako dramaticno,pricam-prava torokusa Kaze ex decko moje dobre prijateljice Vere- zovi NN(mene ),ja ti vise ne mogu pomoci.
    I bas volim sto umem

  4. #19

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Pa, ja u drustvu bas i ne vazim za pozitivnu osobu. Ali, ne vazim ni za negativnu. Nekako sam neutralan, trudim se da pogledam i pozitivne i negativne strane, mada, moram priznati, mnogo vise paznje obracam na negativne.

    Ako neka osoba napravi neku glupost (ne mislim na ale gluposti, vise na velike) koja utice na njihov zivot, nikada ne tesim recima: Bice sve dobro, lepo... Ukazujem na realnost, sta ce zaista biti, sta ce se zaista dogoditi i koliko je to zaista strasno sto je uradila. I na kraju dodam da se ipak ne moze to otkloniti, ali moze se zaboraviti, barem malo... Znachi, prva stavka, prilicno negativno

    Ne volim kada su ljudi preterano pozitivni, a MRZIM kada su negativni (mada volim to da iskoristim protiv njih samih )

    Mora se naci neka normalna sredina, balans.

    I joste nesto (ovo je najvishe upuceno sussi):

    "Optimista isto gresi kao i pesimista, ali zivi srecnije". Zivi li? Optimistu ce porazi razocarati, rasplakati, razoriti iznutra. Pesimista ce biti ravnodushan, jer je bio spreman. Ovo dodushe zavisi od toga kakav je optimista, da li je chvrsta osoba, nesalomivog karaktera. A da bi neko imao nesalomivi karakter, mora sagledati i svoje mane. Da li neko ko je da kraja siguran u svoj uspeh upoznat sa svojim manama koje mogu da preokrenu situaciju? Tesko...

    Eto malo mudrolija od Staneta, mnogi se nece sloziti, ali to nije sada ni bitno, jer ovde je rec o nasim licnim stavovima. A ovo je bio moj stav o pozitivnosti, negativnosti i polupraznim/polupunim cashama.

    P.S.

    Odo da se
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  5. #20

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Osobe koje me dobro poznaju, za mene kazu da sam pozitivan.
    Ukoliko je drustvo pozitvno, onda bez broblema funkcionisem i atmosfera bude stvarno OK, jer sam tu na svom terenu ali se trudim da ne budem u prvom planu. Rekao bih da samo "dolivam ulje na vatru", dajem slagvort za buduce skakljive teme.
    Ukoliko je drustvo pozitivno ali ima 1 ili 2 negativca koji "miniraju" dobro raspolozenje, e onda izlazim u 1. plan i okrecem negativce protiv sebe. Odvlacim diskusiju na "moj teren" i onda tu nasu prepirku izvrcem ruglu. Negativci mogu da nastave po svom i da ispadnu "smesni" ili da se pridruze mojoj sali i ispadnu saljivi.
    Ukoliko je komplet drustvo negativno, tada sam pasivan, rezervisan, ozbiljan i najcesce trazim razlog da ga napustim, a da ne uvredim nikoga.
    Negativca cete lako prepoznati, previse puta izgovara reci negacije "ne", "nije" i sl.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  6. #21

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Pozitivan sam kolko hoces a nekad i manje
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  7. #22

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Pozitivna sam onoliko koliko mogu biti. Trudim se.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  8. #23

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    nesto mi ne ide ta pozitiva, ali trudicu se maximalno da budem pozitivnija u svakom slucaju. eto...
    smesi se... sutra ce biti gore

  9. #24

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Minus ignorişem dok se ne povratim u +
    Pruzam se koliko sam dugaak
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #25

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Pozitivna razmisljanja menjaju i moje ponasanje u pozitivnom smislu, unoseci nadu, veru, snagu, ambiciju... Iako ponekad, svesnom voljom ne mogu da uticem na izvesne okolnosti, niti mogu da ih izmenim, pozitivnim "prilagodjavanjem" ulivam snagu samoj sebi za novo suocenje...
    neunistiva zlojebaba!

  11. #26

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    ...Koliko?...Na skali od 1 do 10...pozitivan sam 11...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #27

  13. #28

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    pozitivna koliko ti srce zeli
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #29

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Minus i minus daju plus ... uglavnom dosta.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  15. #30

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Surovo realna, ali me uglavnom dozivjavaju vrlo pozitivno, pa me chesto pitaju da le umem da se naljutim!?
    Loodilo...
    Onda im objasnim da se ne ljutim chesto, ali kad se naljutim QQ..............

    Nekad sam bila mnogo pozitvnija.
    Sad nisam negativna, ali nema ni onog ranijeg poleta i osmeha...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste tolerantni?
    Autor Sonja u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 09:29
  2. Koliko ste intuitivni?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 17:50
  3. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 09:44
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 14:20
  5. U Pristini vole da budu pozitivni
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.04.2007, 22:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •