Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 1091

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    14 Ko, ili šta, vam trenutno nedostaje?

    Ovde mozete upisati ko ili sta vam trenutno nedostaje.

  2. #2

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaje mi jedno drago bice koje mi, ustvari, uvek nedostaje

  3. #3

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Trenutno mi nedostaje malo volje da se izvucem iz lanaca ljenstavila i krenem sa danom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaje mi moj voljeni decko... Ne mogu da docekam dan kada cu ga ponovo videti...

  5. #5

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    nedostaje mi hrane, gladan sam

  6. #6

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaje mi moja komšinica (kosooka vjetnamka-prava raketa zemlja-zemlja)

  7. #7

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaje mi vreme i klinci kada sam i sama bila klinka.
    Ujutro ustanemo i odmah napolje sa sendvičima u rukama (jer nije bilo vremena sedeti za stolom i jesti), dok se deca iz ulice Maršala Tita, odnosno kod "Bunara" i iz "Čapinaca" polagano prikupljaju, pojede se i taj sendvič ili podeli sa nekim psom lutalicom, u većini slučaja

    I onda krene igra koja traja i traje i traje do kasno u noć. Bilo je tu raznih igara poput: janine slanine, jendekaša paprikaša, fudbala, nožnog tenisa, kauboja i indijanaca...Bilo je i razbijenih noseva, ali se niko nije žalio i tužakao, obrišeš se, malo se duriš i nastaviš kao da ništa bilo nije
    Dođe veče i scenario je uvek isti, svi roditelji su se vodili prekidanjem igre tatom moje komšinice. On je izlazio na sokak i zviždukom dozvao Senku koja je odmah otrčala kući, e onda bi moja mama izašla i mene imenom dozvala kući samnom je uvek išla i moja draga Košpinica, ja bih svaki put tražila još 5 minuta da ostanem, i tako jedno po jedno dete je odlazilo sa ulice u svoje domove, a ulica bi postala mirna i tiha.
    Sutra je novi dan, a isti scenario....eeee, kako meni fale ti dani...ehhh.

  8. #8

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Nedostaje mi vreme i klinci kada sam i sama bila klinka.
    Ujutro ustanemo i odmah napolje sa sendvičima u rukama (jer nije bilo vremena sedeti za stolom i jesti), dok se deca iz ulice Maršala Tita, odnosno kod "Bunara" i iz "Čapinaca" polagano prikupljaju, pojede se i taj sendvič ili podeli sa nekim psom lutalicom, u većini slučaja

    I onda krene igra koja traja i traje i traje do kasno u noć. Bilo je tu raznih igara poput: janine slanine, jendekaša paprikaša, fudbala, nožnog tenisa, kauboja i indijanaca...Bilo je i razbijenih noseva, ali se niko nije žalio i tužakao, obrišeš se, malo se duriš i nastaviš kao da ništa bilo nije
    Dođe veče i scenario je uvek isti, svi roditelji su se vodili prekidanjem igre tatom moje komšinice. On je izlazio na sokak i zviždukom dozvao Senku koja je odmah otrčala kući, e onda bi moja mama izašla i mene imenom dozvala kući samnom je uvek išla i moja draga Košpinica, ja bih svaki put tražila još 5 minuta da ostanem, i tako jedno po jedno dete je odlazilo sa ulice u svoje domove, a ulica bi postala mirna i tiha.
    Sutra je novi dan, a isti scenario....eeee, kako meni fale ti dani...ehhh.

    Ta jel moraš metat sol na ranu?Uh kako je to bilo lepo vreme,sam šta nisam imo salamu neg masti i leba pa teraj po drumu prašnjavom

  9. #9

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaje mi normalna misao, normalan san, normalan dan...nedostaje mi budjenje iz ovog pakla. Nedostaje mi mama kakvu je znam. Sve je prebolno. Ali u moru placa i neprospavanih noci mora se misliti pozitivno...jer se negativne misli kao korov zavlace svuda.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #10

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaje mi vremena, hronično...i nedostajem sam sebi!
    Računao sam da će, kada zazimi, biti malo predaha koji ću ispuniti nekim svojim projektima i zamislima. Ali...nije tako!
    Bukvalno se raspadam radeći ko dragstor, a jedino kasno noću uspevam da nastavim svoje zamisli i projekte. Srećom ne trebam mnogo sna pa mi je drago kada pogledam urađeno, nabavljene delove, šeme i prateće elemente. Uskoro ću uspeti da završim 3-4 uređaja kompletno i da ih dam na testiranje.
    I da..nema veće radosti kada završite ceo projekat sami i svesni da je ogroman deo bio deo vaše inicijative i rešenja. Mada, ostaje ipak testiranje i twikovanje pošto je osnovni zahtev naručioca "Želim da imam samo sebi svojstven zvuk" ! Mda...samo ludak prihvata takve izazove .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #11

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaju mi neke osobe koje više nisu ono što su bile.Spoljašnjost da,unutrašnjost nikada više.Ljudi me menjaju.Neki se razvijaju ,neki zaostaju u odnosu na druge ...sa kojima su bili na istim talasnim dužinama.

    Kad dopustiš da izgubiš kontinuitet u odnosu sa nekim ko ti je drag,treba da ti bude jasno da si pustio da sve ode u očin.Jer kao što rekoh ako se ne razvijamo zajedno i nismo upućeni u tokove života jedni drugima, broj dodirnih tačaka postaje sve manji i manji i manji...

    Spoljašnjost je ista ali je sadržaj ono što ..mi nedostaje
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  12. #12

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    putovanja bez povoda
    ono kad prosto krenes negde a nemas pojma gde ces se zaustaviti
    pijenje kafe po kafanama usput
    jedenje pecenja po pecenjarama usput
    i ljuta pecena,pride
    joj sto mi se putuje,ne vidim na oci!!!!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #13

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaje mi malo vise drustva ovde

  14. #14

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    Nedostaju mi trešnje. I trenutno i tokom godine, kad im nije vreme. Every fuckin' day.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Ko ili sta vam trenutno nedostaje?

    xmmm.. nedostaju mi moji na Balkanu..
    pogotovo kad znas da ti se burazer danas ozenio
    a ne mozes da budes s njima..

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li vam nedostaje sneg?
    Autor Doti u forumu Pričaonica
    Odgovora: 276
    Poslednja poruka: 06.05.2020, 20:56
  2. Šta trenutno radite?
    Autor little fairy u forumu Pričaonica
    Odgovora: 3880
    Poslednja poruka: 06.10.2016, 22:38
  3. Nedostaje li vam nesto?
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 01.04.2015, 10:40
  4. Na sta mirisete trenutno?
    Autor Sonja u forumu Lepota
    Odgovora: 588
    Poslednja poruka: 20.11.2014, 19:28
  5. Šta vam nedostaje?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 02.09.2009, 00:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •