Zene u kuhinji - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 53
  1. #16

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Volim da kuvam za vise osoba za sebe samu bas i ne,nesto me mrzi...
    inace volim da se igram sa zacinima i verujte da nemam pojma kako ali uvek ispadne sve taman osim sto ponekad bude malo ljuce....

    Inace volim kuhano i povrce,nisam neki ljubitelj mesa osim ribe...

    Volim da mesam slatko i slano... i volim vocne kolace

    Uglavnom jos se niko nikada nije pozalio na moje kuhanje
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #17
    Kuvam od kako sam se osamostalila, odnosno od moje osamnaeste godine. Umem da kuvam, moram da kuvam, ali ne volim to da radim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #18

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Kuvam zato sto moram navikli smo na to ali ne volim uopste da se zadrzavam oko toga i kolace napravim za cas u bilo koje doba samo je dovoljno da deca izraze zelju sta im se jede.A ne pravim samo zbog njih,ni ja ne mogu odoleti kolacima

  4. #19

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Umem da kuvam i volim da kuvam.
    Sto se kolaca tice...tu se ne znalazim bas najbolje...mozda zato sto ih nesto bas i ne volim....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #20

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Znam da kuvam, volim da kuvam, volim da eksperimentisem u kuhinji, podjednako volim da spremam slano i slatko i kiselo i ljuto, obozavam rodjendane i druge proslave u nasoj kuci a vidim da i gosti uzivaju u mojim remek-delima
    To sto ne volim da perem sudove je za neku drugu temu.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #21

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Zensko u kuhinji je isto kao slonce u apoteci,....

  7. #22

    Odgovor: Zene u kuhinji

    ....cini mi se da sam negde vec odgovorila na slicno pitanje, ovde na forumu, ali ajd jos jednom.....

    Volim da kuvam, znam da kuvam, uzivam u tome, i kada sam depresivna i ne raspolozena kuvam po kucama, kod prijatelja i poznanika....to me opusta i usrecuje....
    Volim da muckam nova jela i da isprobavam, uvek prepravljam sve recepte i nije se nikada desilo da neki pratim od pocetka do kraja...

    Sudove mrzim da perem, ali i to smo resili.....izmislili ljudi masinu koja to radi
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  8. #23

    Odgovor: Zene u kuhinji

    dok sam ja u kuhinju, drugi niko ne sme da bude prisutan... osim ako ne zeli da opere sudove. Ali dok kuvam... ne mi se mesaj u poso
    neunistiva zlojebaba!

  9. #24

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Volim da kuvam,ali za druge,onda smišljam nove kombinacije i ispadne odlično! Ne volim da se neko petlja po kuhinji dok ja radim,volim da sve pospremam i lepo serviram i onda izvolte...Pošto moji vole iznenađenja uživam kad ih vidim kako gledaju u postavljen sto i onda klopaju...
    Kada sam sama kao sad,onda ne volim da kuvam i sednem sama za sto,to mi je tako

  10. #25

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Volim da kuvam,ali me smara da to radim svaki dan u odredjeno vreme.
    Volim da to zajedno radim sa svojim muzem,ali ne ono da mi on viri u serpu i njuska,nego da podelimo poslove,pa da on npr.sprema salatu,servira,...dok ja kuvam,perem.To mi je skroz OK.

  11. #26

    Odgovor: Zene u kuhinji

    ja volim da kuvam i znam da kuvam, aliu me straaaaaaaaasno mrzi sto se ne bi reklo kad me vidis
    elem, volim gotova jela, posto izgubim volju da jedem ako treba da pravim sama sebi
    zato i volim da prespavam do rucka, ne volim da cekam dugo na obrok
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #27

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Znam da kuvam. Relativno i volim da kuvam. Volim i da se izvučem... Volim lepo da serviram i aranziram i volim kulinarske izazove.

  13. #28

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Kulinarstvo je moja velika ljubav, čini mi se oduvek..volim i znam da kuvam, a bome sam i veliki gurman..

    jedino što volim da, dok sam u kuhinji, nema nikoga da mi se muva i priča..volim da ćutim uz neku dobru muziku i uživam u mirisima i ukusima..desi se ponekad i da me mrzi da kuvam, tad je na meniju "lovački ručak", ko šta uhvati..ali to su ipak jako retki trenuci..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #29

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Znam, ali ne volim....ustvari ko Moskvic sam..tesko palim...ali kada upalim...onda...voziiiiiiiiiii

    No, kako nisam gurman, i ne volim da jedem...tako da mi je sve oko kuhinje...tako smarajuce
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #30

    Odgovor: Zene u kuhinji

    U kuhinji se snalazim odlicno...samo sto mi mama nista neda da radim.Jer moj posao je ucenje a njihovo sve ostalo.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Eksperimentisanje u kuhinji
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 19:35
  2. Ko voli sex vise, muskarci ili zene?
    Autor veljko yaric u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.12.2014, 19:59
  3. Zene i fudbal
    Autor Captain Jack u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 25.01.2010, 22:16
  4. Zene i ples
    Autor Vamp73 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 20:58
  5. Zene fudbalera
    Autor astrica u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.10.2006, 06:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •