Zene u kuhinji - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 53 od ukupno 53
  1. #46

    Odgovor: Zene u kuhinji

    a povremeno,kuhinjski sto sluzi i za masazu....razvucen,pa tanje cebe ozgo,pa frotir preko.....pa moja Sandra kad uhvati da me mesi.....milina......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #47

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Odem tu i tamo u kurtoaznu posetu kujni...

    Kupatilo je moja omiljena prostorija
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #48

    Odgovor: Zene u kuhinji

    ... i borko i ja jedemo ispred nekog od ekrana.... trpezarijski sto je za domache zadatke iz matematike i za goste...
    & underpaid......

  4. #49

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Prvo što sam uradila kad sam ušla u svoj stan(sa centralnim grejanjem )srušila sam sve zidove koje sam mogla i smela da srušim(isekla i po parče od onih što ne sme).
    Napravila malu spavaću, sam' krevet bračni od 2x2 da se ugura
    Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja spojeni u isti prostor
    Danima sam motala po glavi i crtala skice kuhinjice moje mile, te raspored gornjih , te raspored donjih elemenata, pa gde ventilacija, pa gde svakojake sitnice, a da mi je sve na dohvat ruke, a da pritom mogu opušteno da komuniciram sa ukućanima i gostima...(odsekla ćoše od spavaće da ućošim šporet...)
    Volim da kuvam
    Volim kad imam inspiraciju da kuvam
    Ne znam sve, ali volim da probam da napravim, slatko, slano, pite, torte, razne, samo moje kombinacije od onog što nadjem u frižideru...
    Obožavam moje dve zemljane posude, vukla ih iz Ohrida aVtobusom...sve što strpaš u njih ispa'ne MljaC kad izadje iz rerne...
    Nije ona još kompletirana kako sam je osmislila, a i ovaj mali šporetić, privremeni, neš ne radi baš sa sve snage pa poludim nekad kad moram da čekam duže no što treba, n'umem ja to da ostavim...već svako malo gledim šta se tu dešava...
    Ne volim da kuvam samo za sebe, spetljam nešto na brzinu jerbo se jesti mora no, čim se neko najavi u goste, ja oMa motam šta...
    Ponosna sam na svoje umeće spremanja pirea od spanaća, jeli su ga i oni koji su vikali bljak na pomen, a posle redovno pitali, kad ću jopeT da ga spremam ...i na svašta još...


    I da, ti mali, da ti što kažeš da smo dosadne
    "Zaklalaaaa si Bambijaaaaa", ali si pojeo sav gulaš iz tanjira ...
    Obećala sam, znam, ene je butkica u frizu
    ...najvaniji znak je - znak pitanja.

  5. #50

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Moj presto vec 32 godine i sa zadovoljstvom i osmehom ga cuvam
    "Neprijateljima treba neprekidno oprastati, jer je to upravo ono sto ih najvise ljuti.

  6. #51

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Sa uzivanjem kuvam
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #52

    12 Odgovor: Zene u kuhinji

    Sa vremenom sam shdatila da nije tako dosano kuhati samo treba malo zelja za to/

  8. #53

    Odgovor: Zene u kuhinji

    Nikada mi nije bilo teško da spravim neko jelo svom suprugu. Znam koliko on voli da klopa, pa je kuvanje jedan od mojih načina da mu pokažem koliko ga volim. Zbog njega sam i naučila da kuvam, volim da kuvam i mogu da se pohvalim da znam da kuvam, ali i da mesim, a tek što kolače pravim

    Mene lično kuvanje opušta.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Eksperimentisanje u kuhinji
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 19:35
  2. Ko voli sex vise, muskarci ili zene?
    Autor veljko yaric u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.12.2014, 19:59
  3. Zene i fudbal
    Autor Captain Jack u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 25.01.2010, 22:16
  4. Zene i ples
    Autor Vamp73 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 20:58
  5. Zene fudbalera
    Autor astrica u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.10.2006, 06:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •