Zene u kuhinji
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Zene u kuhinji

    citam onu temu mushki u ku'inji i valjam se od smeha.. ako odlucim da odem kod nekoga u goste, cu razmislim dva puta.. axaxaxa.. i ponesem nesto sa sobom

    zenske, kako se vi snalazite u kuhinji? znate l' i vi samo jaja na sto nacina ili ipak znate da locirate sherpe i lonce po kradencima i da ih upotrebite za ono cemu sluze? ako znate uopste cemu sluze.. xixixi

    nisam imala potrebu da previse vremena provodim u tom delu kuce, zvano kuhinja, uvek je bilo onih drugih koji su to spretnije obavljali od mene.. ali me onda godina i vise dana soliranja navela da se u'vatim te funkcije kuvanja.. jer jesti svaki dan sendvice i jaja i nije bas zabavano
    sadE opet nemam potrebu, pa ni ne zalazim preterano u taj deo.. sem sto dodjem proshnjoFam da vidim sta se dobrog kuva i da uzmem kashiku i vilicu
    nemam ni volje ni zelje da se bavim time.. znam da kad budem prisiljena da stojim kraj shporeta, da cu znam da uradim i nesto bolje od jOja

  2. #2

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Citat yige_gui kaže:
    znam da kad budem prisiljena da stojim kraj shporeta
    ovo mi zvuci kao potvrdan odgovor da ces se udas za mene
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Ja bih mogla da se pohvalim svojim znanjem i umećem u kuhinji. U poslednje vreme se ne trudim previše, ali kada se potrudim umem da spremim sve što mi treba i više od toga. Ipak, koliko god da se snalazim sa spremanjem nekih nazovi zahtevnih jela, toliko sam fenomen koji neke jednostavne stvari (tipa kuvanje jaja i makarona) redovno uprska...
    I, da, još jedna stvar - kad god se svojski potrudim da nešto napravim najbolje što umem i da ostavim utisak - tada redovno uprskam i od ukusnog ručka/večere ispadne samo preslan grašak, živo pile ili poluživ krompir

  4. #4

    12 Odgovor: Zene u ku'inji..

    Citat Muckota kaže:
    tada redovno uprskam i od ukusnog ručka/večere ispadne samo preslan grašak, živo pile ili poluživ krompir
    Ma, gledaj to sa lepše strane, pošto ćeš zgrnuti veliku lovu na novom pronalasku - pečeš pile i ono oživi!

  5. #5

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Citat Phoenix kaže:
    Ma, gledaj to sa lepše strane, pošto ćeš zgrnuti veliku lovu na novom pronalasku - pečeš pile i ono oživi!


    Dobro, de, tako se kaze

  6. #6

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Ja sam u kuhinji k'o riba u vodi. Valjda je to ženama u mojoj familiji u genima, tako da se ne zna ko je bolja kuvarica, iako se poneka ističe u slatkišima, neka u testu, neka u slanišima, varivima, goormanloocima, salatama i koznaštasvejoš. Nekada nešto zbrzam, a nekada se zabodem u kuhinju i satima nešto drndam po šerpama. Znam skoro sve da pravim i pored toga što dosta toga ne jedem i ne probam dok kuvam.

    Inače, od svega što je moranje (a moram da kuvam, na stranu što mi nije teško, imam jednog maleckog što treba da poraste) napravim zezanje. Tako da odvrnem mjuzu, zabodem se za šporet i loodo se zabavljam. Uvek pravim nasmešene tanjiriće. I ne volim da šljiskam po tanjiru kako šta stignem, sve ja to lepo poređam i obavezno crtam smajlije. Tako da je Mali Od 'Ladnog Oružja retko odbijao da jede ono što deca inače retko jedu, kao što je kelj, kupus, blitva i ostale đakonije, junouvotajmin. A i ja volim da mi se obrok nasmeje kao moj stomačić njemu.

    Danas je moja nasmešena blitva sa integralnim pirinčem čak imala i cigaru od testenine.



    p.s. godinama smišljam kako da od peglanja napravim zafrkanciju al' mi ne ide... ne ide baš da namerno topim print na majicama...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Na žalost, ja se nikako ne snalazim u toj ulozi... Vervatno zato što još uvek nemam potrebu, jer moja mama kuva tako diiivna jela! (a i ona je počela malo ozbiljnije da kuva sa nekih 40 godina...)
    Ali zato moj momak sprema tako diiivnu hranu, sve od predjela pa do deserta a ja mu samo asistiram (ljuštim krompir, perem posuđe i eventualno uradim nešto, nakon što mi on objasni kako se to radi)!
    PS: Možda mogu ovo da stavim i na mušku temu...

  8. #8

    11 Odgovor: Zene u ku'inji..

    uuuuuuuu
    samo spagete, ali kakve

  9. #9

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    od muza sam i naucila da kuvam , tacnije on me je "oslobodio", jos tacnije, "oslobodio" je sebe.. sto se mora, nije ni tesko, samo pustim masti na volju, i bude obrok njami - njami..

  10. #10

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    obozavam da kuham! kad ne znam sta bih od sebe, kada se jako lose osecam, onda je kuhanje spas... i sve znam! zvuci skromno ali tako je! najbitnije je da je sve fenomenalnog ukusa, mirisa i izgleda
    i svi srecni i zadovoljni!

  11. #11

    Zene u ku'inji..

    kuvanje me opusta.muvala sam se u kuhinji od malena i posmatrala roditelje kako prave razne poslastice,a vrlo rano i sama pocela da ih pravim.danas sam,bez lazne skromnosti,virtuoz za sporetom.najvise volim da spremam kuvana jela,znaci pecenje ostavljam drugima,a obozavam i da spremam kolace.

    specijalitet danasnjeg dana: muffins sa visnjama Prilog 59
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  12. #12

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Volim i znam da kuvam, spremam, mesim pečem... ali imam još puno toga da naučim. Zaista uživam u tome Nekad me i mrzi, ali onda me mrzi i da živim. Ono što ne podnosim je pranje sudova tako da uvek ja spremam hranu, a drugi peru sudove
    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Citat cvrena moja kaže:
    tako da uvek ja spremam hranu, a drugi peru sudove
    Ju sto mi to poznato , ali ne zalim se!

    Kuvam i ja, ponekad!!! Od kad sam pocela da studiram, svasta sam morala da naucim, samacki zivot je cudo! Sad mi ide super, i kuvam i pecem i mesim, nema problema, ali da volim to da radim, i ne!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  14. #14

    Odgovor: Zene u ku'inji..

    Ja mrzim da kuvam, a ne volim baš ni da perem sudove (bežim iz kuhinje)... Ali ponekad moram, a kad se mora onda se mora i tačka... Imam još mnogo toga da naučim nisam baš neki stručnjak ali polako ima vremena još sam mala...

  15. #15

    Odgovor: Zene u kuhinji

    nekako više volim da kuvam nego da pravim kolače.Snalazim se u kuhinji, ali ne rado.Imam momenata kad sam raspoložena da inoviram ali češće gledam šta mi je brže da spremim.Ali zato obožavam da mesim sve od kiselog testa. A sudovi su posebna priča...
    Poruku je izmenio Najgora, 01.10.2006 u 19:44

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Eksperimentisanje u kuhinji
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 19:35
  2. Ko voli sex vise, muskarci ili zene?
    Autor veljko yaric u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.12.2014, 19:59
  3. Zene i fudbal
    Autor Captain Jack u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 25.01.2010, 22:16
  4. Zene i ples
    Autor Vamp73 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 20:58
  5. Zene fudbalera
    Autor astrica u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.10.2006, 06:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •