Kafance - Strana 10
Strana 10 od 47 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 700

Tema: Kafance

  1. #136

    Odgovor: Kafance

    Citat swba kaže:
    joj lebe pa nije da valda da te uplasila
    znas kako kazu za one pse i lajanje

    Ko me bre uplashio ? Idi begaj pa znash ti kada sam ja devojchice josh tukao za kosu vukao I u klikerima pobedjivao ihaaaj ...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 30.03.2006 u 19:38

  2. #137

    Odgovor: Kafance

    Citat yige_gui kaže:
    a kad smo se onomad spustali po kamenjaru??
    Ma, kamenjar, stepenice, whatever, pa jos kad iz sveg glasa u isto vreme vices aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a glas ti odskakuje! Neponovljivo!

    Ko ce staroj frendici da naspe neku vatrenu tekucinu i podigne joj zdravicu, ha?
    Ribetino jedna zla evo Leka te castio vatrenom, a ja cu zdravicu... khm, khm, zivela ti meni i svaki ti se dao!


    I u klikerima pobedjivao ihaaaj ...
    'aj moze jedna partija al' da ne djidas. Naci cemo se kod klackalica, pa desno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #138

  4. #139

    Odgovor: Kafance

    Citat SQUAW kaže:
    Ma, kamenjar, stepenice, whatever, pa jos kad iz sveg glasa u isto vreme vices aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a glas ti odskakuje! Neponovljivo!


    ocemmmmmm jaaaaaa oooppppppetttttt!!!!!


    glech, glech. Ribenzzi je odlucila da nam se pridruzi... paaaa ribenzzi vilkomen, ziFela.. cemo cugnemo tekilos za dobra stara vremenos


    uracunajte i mene bre za tu partiju klikera... cemo vidimo ko je koga rastur'o u klikerima
    ajmoooo ko dela rupenzi?

    Citat 'lebac kaže:
    Mwak je u pawku sad...
    mozemo se posadimo ispod onog starog fenjera.. chika Mikac ga je taman zapalio.. il' se 'lebac boji mwaka?? il' se samo izvlachi zbog radi da ga devojchice ne bi pobedile u klikerima??

  5. #140

    Odgovor: Kafance

    Ma izvlaci se jigegige, on je bre jedno testo najobicnije.

    Ehh, pitam se sta Megz radi i da l' ima snega vise no u zamrzivacu. Da vi's kad se ispostavi da je bilo bolje da je otisla na paraglajding.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #141

    Odgovor: Kafance

    sve mi se cini da ce da bude branja cveca i kojekakvih travuljki za cajice

    samo neznam kako ce da proba nove skije... tj da ih izreklamira
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #142

    Odgovor: Kafance

    ma bitno da kuvano vino moze da se pije u bilo koje godisnje doba to sto nema snega, ko da je bitno i 'vako je rekla da ce se vrati crna ispod ociju.. verujem da su vec nasli neku zanimaciju

  8. #143

    Odgovor: Kafance

    kuvano vine jos bolje odgovara kad nema snijega... taman da docara malo zimske idile
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #144

    Odgovor: Kafance

    KO bre testo ko se izvlachi kaki klikeri shta dva zeca tri zeca? AAA?! Che vas iznabutam be sve? Da ve izlomim ko mache mushkatlu?! Da ve pocepam ko burek za ovde??

    Bio mrak da se sigramo jebga ajde u svako doba moze ko izgubi placha piche u titty twistery

  10. #145

    Odgovor: Kafance

    Je li ostalo kuhanog vina? Treba mi neki napitak za dobro jutro
    Gdje ste sakrili bacvu?

  11. #146

    Odgovor: Kafance

    Citat HLEBmaster kaže:
    Che vas iznabutam be sve?
    e kad se sad nisam srušila, idi bre 'lebe, podseti me na taj izraz koji sam davno čula na pijaci... "E sine, ove su ti dobre ako ćeš za butane paprike" ... jedva mi objasni žena da je mislila na punjene

    ko izgubi placha piche u titty twistery
    Žemo. Nosim porculanac, 4 troperca i džombu.

    Gdje ste sakrili bacvu?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #147

    Odgovor: Kafance

    Vazi ! aj sad da se sigramo zzmurke .. ja cu prvi : 1,2,3,.......100 polaziiim! Ne vazi se puj zeka iz daleka !

    A vidim SQUAW :Gleda temu Dogodilo se na današnji dan @ 00:24 ...

    Puj Squaw!!!

    ti dzmuriish!

  13. #148

    Odgovor: Kafance

    5, 10, 15, 20, 25, 30, 35.... ko se krije iza mene, žmuri 3 puta umesto mene! Polaziiiiiiim!

    HLEBmaster 0:29 Odgovara na temu Pizzerija na coshku

    Pu 'leb!

    Pa bre 'lebe, dosadno ovo, samo ti i ja na igralištu. Bolje da se igramo nešto zajedno protiv zamišljenog protivnika!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #149

    Odgovor: Kafance

    Ajde, chega cemo ? Da se igramo kauboja i indijanaca ..bez kauboja? .. oni su oshli da chuvaju ovce na brokeback mountine .. Chak su i tvoj lastish odneli sa sobom ..

    Jel skupljash slichice?



    Josh ni treshnje nisu pristigle da idemo da krademo kod komshije..


    Kad bi malo porasto promet na sajtu pa da gadjamo prolaznike pasuljom i kukuruzom hihihihihii

  15. #150

    Odgovor: Kafance

    Imam duplikate, ove fudbalere sad aktuelne, al' nisu moji. Ću maznem od Hijavate, ionako spava.

    A prolaznici se najbolje gađaju grožđem. A fleke na garderobi se skidaju kad prođe grožđe, tako babe kažu... Al' nije ni ono pristiglo

    A možemo da se igramo kauboja i indijanaca bre. Slušaj, imedžin d kauboje, sede uz vatricu i prde posle obilne porcije pasulja. Ti se šunjaš s one strane gde su im vezani konji, a ja ću im priđem iz ovog gustiša. Ti Fataš onog levo, ja onog desno i vezaćemo ih za drvo. Oni su glupi, ne znaju da se oslobode. Tražićemo da nam otkriju u kom smeru jašu i zašto. Smisli i ti još neka opasna pitanja.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 10 od 47 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •