Kafance - Strana 37
Strana 37 od 47 PrvaPrva ... 273536373839 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 541 do 555 od ukupno 700

Tema: Kafance

  1. #541

    Odgovor: Kafance

    Ne znam da li je ovde mesto ovome što ću napisati,ili na temi o pušenju ali;pre dvadesetak godina učestvovao sam kao aktivista i društveno-politički radnik u donošenju zakona o ne pušenju u zatvorenom prostoru.Vojvodina je tada prava u Jugoslaviji a medju prvima u evropi proterala cigarete iz sportskih hala,vozova-pa su uvedeni kupei za pušače i nepučače,iz autobusa--setite se samo kako je bilo putovati na more u autobusu punom dima,na sastancima,u firmama su odvojene posebne prostorije za pušače itd.Od gore pobrojanog zadržalo se do danas do ovog novog zakona samo ne pučenje u busevima i vozovima .tako da svakog čuda kod nas tri dana dosta.
    Moj deda nikad nije pušio i pio ,umro je od raka pluća.
    Moj otac i pušio i pio umro od raka pluća.
    Ja pušim i verovatno sam kandidat za nekog đigi-bau

  2. #542

    Odgovor: Kafance

    Još smo u kafanici,slažem se sa tobom zirne,ja mogu da kažem da znam bezbroj ljudi koji su umrli a nisu bili konzumenti cigareta.I uvek kažem medicina nije matematike i ko je taj ko može da nam izračuna od čega se umire.
    Ajmo mi još malo da se družimo u kafanici evo jedan ledeni čaj a posle da zapalimo koju



    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  3. #543

    Odgovor: Kafance

    Posto je tetkaD donela pice....evo i od mene nesto...

    Slatko



    sami izaberite


  4. #544

    Odgovor: Kafance

    Ja sam već meni izabrala,pa već smazala.i sadaaaaaaaa,ću da zapalim sa apetitom,nepušači izvinte me.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  5. #545

    Odgovor: Kafance



    malo i da se zamezi,sad ga pek'o

  6. #546

    Odgovor: Kafance

    na crnom pivu sam
    i nisam do daljnjeg
    u svom gradu
    Vojvodina na neodredjeno vreme

  7. #547

  8. #548

    Odgovor: Kafance

    ja imam cigarU

    evo tu ima.... za celo kafanChe

    malo dimA



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #549

    Odgovor: Kafance



    e, sad ovo liči na pravo kafanče...pa evo i mene...di je pićence?

  10. #550

    Odgovor: Kafance

    Citat Зорица kaže: Pogledaj poruku
    TetkaD a gde su nama cigare????
    :smeh:Ajme,al sam se zapetljala,jes videla to su neke

    izgleda kao cigareta, ima okus kao cigareta, puši je se na isti način, no nije riječ o cigareti. Ne sadrži duhan, a oslobađa samo paru. Riječ je o električnoj cigarete, novitetu japanske tvrtke Gamucci.
    Evo i za vas al one prave



    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #551

    Odgovor: Kafance

    E, sad je sve potaman...
    Uz ovako društvance u kafančetu,
    nedostaje još muzika i sve je


  12. #552

    Odgovor: Kafance

    E tako je tetkice.....

    E sad moze i neko picence

    Posluzite se......


  13. #553

  14. #554

    Odgovor: Kafance

    Mi već popili,mezili,evo ga konobar stiže,i zamislite sami moramo da se služimo,al ja večerala vi slobodno nastavite,



    Ode konobar završilo mu se radno vreme,smena još nije stigla.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  15. #555

    Odgovor: Kafance

    Navek okasnim,e sada brzo malo torte al neke starinske,ne ove sa šlagovima dojadile mi,ajd pa ja odo sutra imam nekih obaveza,moram biti bistre glave.:fijuk:

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 37 od 47 PrvaPrva ... 273536373839 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •