Sitnica koja vas izdvaja od drugih.. - Strana 26
Strana 26 od 31 PrvaPrva ... 162425262728 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 459
  1. #376

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Ne podnosim pirinač. Osim kao sutlijaš.

    Ne volim makarone.

    Ne volim špagete.

    Sarmu i punjenu papriku jedem samo ako su punjene krompirom.


  2. #377

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Moji zubi,cudan smisao za humor,cudan smisao za sve zivo kada malo bolje pogledam,neverovatno prokleta urodjena lenjost.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  3. #378

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Sarmu i punjenu papriku jedem samo ako su punjene krompirom.

    ...ne padaj mi u očima, sarma i punenja paprika su mi sveta jela!

    Ne priznajem stvari punjene krompirom pod prava jela...

    Sitnica koja me izdvaja...recimo, ja ne gotivim ljude koji ne vole da jedu meso, i kude isto. To bi ga došlo da mrzim ljude koji omalovažavaju nešto što ja gotivim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #379

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    ...ne padaj mi u očima, sarma i punenja paprika su mi sveta jela!

    Ne priznajem stvari punjene krompirom pod prava jela...

    Sitnica koja me izdvaja...recimo, ja ne gotivim ljude koji ne vole da jedu meso, i kude isto. To bi ga došlo da mrzim ljude koji omalovažavaju nešto što ja gotivim.
    Pa ne volim, tu uvek ima pirinča, a ja ne marim da ga vidim očima...kamoli da mu osetim ukus.

    E da, nisam oduševljen pečenjem

    ali domaće kobaJe i sušeno su mi vrX...

  5. #380

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Ne volim i ne jedem sarmu
    Ali, ne iz istog razloga kao Bane, ja ne volim kuvani kiseli kupus
    I'm floating on air..

  6. #381

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Pa nije bash sitnica

    Da vratimo vreme unazad malo..
    Niko ovde se jos nije zezao na svoj rachun toliko da napraavi tako veliku pobunu kao ja sto sam napravio..bilo mi dosadno pa reko ajd da malo pricam o samoubistvu

    Niko ovde ne ume da se zeza na svoj racun kao ja, ako ne umes da prihvatis salu od sebe samoga kako ces prihvatiti od drugih..
    Uvek cu zbijati shale jer to je jedino sto me zanima, smeh, shala i zezanje..sve ostalo je pepeo i dim
    Niko drugi nebi pisao nesto protiv sebe samo da bi saznao sta misle drugi o tome bez obzira sto ce to shvatiti bukvalno..nisam ja kriv sto ima bukvalaca
    Pisem dvosmisleni a ponekad i trosmisleno da bi zbunio druge i oziveo temu na kojoj sam pisao, jer ponekad ste bolesno ozbiljni
    Ima josh toga ali koreni su mi iz Crne Gore pa cu to ostaviti za neku drugu priliku

  7. #382

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Moja torba (za more) saS kozmetikom je veca no moja torba saS krpicama za obuci....
    No, da ne bude zabune...ne nosim ja malo krpica...vec malo mesta zauzimaJu
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #383

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Usred moje ljepe, fine, moderne, crveno-bes-bjele sobe visi majne vreca za boks koju redovno bubam (kazu dobro je za ljude oko mene)..

    Volim da kupim (skoro pa) svaku stvar x2.. bila to majca, papuce il nesto trece.. moglo bi se reci da imam probleme sa odlukama, pa kad ne znam dal da uzmem crveno ili crno - uzmem oboje.. o rezultatima ne bih da pricam..

    Prije bi crkla neg zaplakala (razlog nebitan)..

    Umem da budem (kako neTko kaze) pravi gremlin, samo ako je dan/prilika/situacija prava..

    I tako..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  9. #384

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Kad hodam ulicom, hodam kao da sam istu i osvojila. Visoko uzdignute glave, pravilnog drzanja (to mi je veliki plus, ne znam da hodam pogureno i kad stojim se trudim da ne budem pogurena, jer ne izgleda lepo), zabacenih ramena i isturenih grudi, pravim velike korake i gledam pravo, ne jebem zivu silu. Doduse, sirina ramena, kukova i sama tezina mi i dozvoljavaju da se shoram kao harambasa
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #385

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Apsolutna netolerancija ka primitivizmu protkanom glupošću.

    Nerazumevanje razloga za održavanje distance sa onima koji su ti, navodno, dragi.

    Još uvek otvorenog srca za san.

  11. #386

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Jedino ja volim Urosha...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #387

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Jedina sam isla na plazu u trenerici (gornji deo saS sve kapuljacom) i sorcu.
    Jbg...bilo mi 'ladno .
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #388

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    sve sto oblacim ili skidam sa sebe, moram i da protresem. Ovo se takodje odnosi i na moju posteljinu, koji svako jutro tresem na terasi
    Ova radnja je verovatno posledica moje bolesne pedanterije i uzasavanja od dlake. Necete verovati da imam dva psa i dve macke u kuci
    neunistiva zlojebaba!

  14. #389

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Pipam ljude dok pričam sa njima...

    Dok razgovaram sa nekim, gestikulišem i mlatim rukama na sve strane, a ako sa sagovornikom imam prijatan i dobar kontakt, onda volim da ih pipam...mislim, ništa onako napadno, nego dotaknem ruku ili rame i tako svo vreme...a ako se sa nekim duže poznajem i družim, onda umem iz čista mira da ustanem i masiram tu osobu

    Sad kada sam to ovako sročila, ispada da nisam baš kod kuće....

  15. #390

    Odgovor: Sitnica koja vas izdvaja od drugih..

    Ja uvek kada sa nekim razgovaram to radim malo glasnije ili baš glasno kao da je osoba sa kojom razgovor vodim gluva.
    A šta da radim kada sam sremica pa još živim na bregu,valda mislim da tako moram da vičem iako sam recimo u gradu ili radnji,na ulici.
    Jednostavno neprimetim to odmah u razgovoru već odjednom kao da mi neko šapne na uho:
    -ehej,pa nisi na bregu,oladi malo stišaj glas.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 26 od 31 PrvaPrva ... 162425262728 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja religija je iznad drugih ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 21.06.2015, 22:00
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  3. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  4. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  5. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •