Idete li sami u bioskop?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Idete li sami u bioskop?

    sinoc sam u bioskopu videla dosta ljudi koji su bili sami.. pa me to podsetilo na jednu drugaricu koja ne bi ni pod razno otisla sama u bioskop.. jer je to za nju 'sramota'.. njoj je uvek bedak otici sama i slicne gluposti (to je ista ona sto stalno divani za vreme filma)
    meni nije problem otici sama u bioskop, cak naprotiv, neke filmove preferishem sama da pogledam.. i veci gusht mi ponekad sama otici, kad nema nikog da mi stalno komentarishe svaku scenu...

    jel' vama problem otici solo u bioskop.. ili uvek morate imati pratnju i nekog pored sebe.. odlazite li u bioskop radje sami ili u drustvu?

  2. #2

    12 Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Stvarno odavno nisam bio u bioskopu, ali i dok sam išao nije mi nikakav problem bio da odem sam. Naprotiv, ponekad mi je to i lepši ugodjaj. Uostalom, tamo se ide zbog filma... bar bi tako trebalo da bude...

  3. #3

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nisam dugo bio u bioskopu a i dok sam isao redovno uvijek je bio neko tu da ide sa mnom. Jednostavno posle bioskopa se uvijek islo na neko picence pa nema smisla da idem sam.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Obožavam da idem sama..

  5. #5

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nemam taj obichaj, valjda chisto navika.. Prosto mi je prirodno da se film u bioskopu podeli sa nekim..

    Al ne znachi da nebih otishao..

  6. #6

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Ne desava mi se cesto, ali ponekad kada imam vremena ( a obicno je to popodne ) odem da pogledam neki film. Za vecernje projekcije uglavnom je tu neko drustvance, i ne vidim nikakav problem odlaska solo u bioskop. Pa bolje mi je to, nego da cekam nekoga ili dok se ja dogovorim... Ma smorim se ziva, pogotovo ako mi se neki film bas, bas gleda. A stav nekih ljudi da ako odes sam onda si asocijalan, smatram cistom gluposcu. Ako mi dodje, odem i super mi bude.
    "Bupu pi du pu !"

  7. #7

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Nije mi nikakav problem da odem sama.....mada uglavnom idem sa nekim....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  8. #8

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    ...pa naraFski!!! Nikad ne znas pored koga ces da sednes Recimo, moze da se desi da sednem pored Kevina Kostnera Daaaa, daaaaa - sve je u bioskopu moguce
    neunistiva zlojebaba!

  9. #9

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    Uglavnom idem u društvu i to malom. Ne mogu da se setim šta sam poslednje gledala... Noć u muzeju i Deja vu... i Eragon, to je bilo prošle godine. I to je bilo u prolazu... aj' da vidimo šta je. A bila sam i sama nekoliko puta kad šunjam po gradu pa mi dune. Tako sam Gladijatora odgledala nekoliko puta preko dana npr Ne čekam nikoga niti razumem ljude koji propuštaju koncerte, filmove i ostalo što vole... kaficu u kafiću npr... "zato što nisu imali sa kim da idu" i to im je godinama razlog za sve što nisu videli i čuli. Gde mi se ide odem bez problema i bez cimanja i nagovaranja, mogu eventualno da obavestim pa ko doš'o dobrodoš'o. Glavni problem sa tim bioskopima je... što im uvek preštrikam repertoar za svetlosnu godinu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    najvecim delom idem sa mojom princezom tako da su filmovi tipo SHrek itd odgledani.

    medjutim kada je ona kod oca i kada je neki film koji zelim da odgledam a da nije crtac, idem i sama bez problema.
    all we need is love...

  11. #11

    Odgovor: Idete li sami u bioskop?

    NE idem.Meni je sve lepse u drustvu.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Slične teme

  1. Da li idete na pecanje i gde?
    Autor Kunic u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 16:49
  2. Gde najcesce idete na more
    Autor Badza u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 29.12.2010, 07:46
  3. Idete li u muzeje?
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.11.2010, 17:08
  4. Zelena pijaca... idete li?
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 22:49
  5. Da li idete u Crkvu ?
    Autor bobby u forumu Religija
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 20.02.2009, 17:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •