Kvalifikacije za Euro 2008.
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 105
  1. #1

    Kvalifikacije za Euro 2008.

    Fudbalska reprezentacija Srbije, u kvalifikacijama za EURO 2008, nalazi se u grupi A sa Portugalom, Poljskom, Belgijom, Finskom, Jermenijom, Azerbejdžanom i Kazahstanom. Pored grupe A, maksimalna neizvesnost zagarantovana je i u grupi E u kojoj se nalaze Engleska, Hrvatska, Rusija, Izrael, Estonija, Makedonija i Andora.

    Evo i sastava svih sedam kvalifikacionih grupa:

    grupa A:
    Portugal, Poljska, Srbija, Belgija, Finska, Jermenija, Azerbejdžan i Kazahstan


    grupa B:
    Francuska, Italija, Ukrajina, Škotska, Litvanija, Gruzija i Farska Ostrva


    grupa C:
    Grčka, Turska, Norveška, Bosna i Hercegovina, Mađarska, Moldavija i Malta


    grupa D:
    Češka, Nemačka, Slovačka, Republika Irska, Vels, Kipar i San Marino


    grupa E:
    Engleska, Hrvatska, Rusija, Izrael, Estonija, Makedonija i Andora


    grupa F:
    Švedska, Španija, Danska, Letonija, Island, Severna Irska i Lihtenštajn


    grupa G:
    Holandija, Rumunija, Bugarska, Slovenija, Albanija, Belorusija i Luksemburg
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: EP 2008 - kvalifikacije

    16.08.2006: Belgija - Kazahstan

    02.09.2006: Srbija - Azerbejdžan, Poljska - Finska

    06.09.2006: Azerbejdžan - Kazahstan, Finska - Portugal, Poljska - Srbija, Jermenija - Belgija

    07.10.2006: Jermenija - Finska, Kazahstan - Poljska, Srbija - Belgija, Portugal - Azerbejdžan

    11.10.2006: Belgija - Azerbejdžan, Kazahstan - Finska, Srbija - Jermenija, Poljska - Portugal

    15.11.2006: Finska - Jermenija, Portugal - Kazahstan, Belgija - Poljska

    24.03.2007: Poljska - Azerbejdžan, Portugal - Belgija, Kazahstan - Srbija

    28.03.2007: Azerbejdžan - Finska, Poljska - Jermenija, Srbija - Portugal

    02.06.2007: Finska - Srbija, Kazahstan - Jermenija, Azerbejdžan - Poljska, Belgija - Portugal

    06.06.2007: Finska - Belgija, Kazahstan - Azerbejdžan, Jermenija - Poljska

    22.08.2007: Finska - Kazahstan, Jermenija - Portugal, Belgija - Srbija

    08.09.2007: Azerbejdžan - Jermenija, Srbija - Finska, Portugal - Poljska

    12.09.2007: Jermenija - Azerbejdžan, Finska - Poljska, Kazahstan - Belgija, Portugal - Srbija

    13.10.2007: Azerbejdžan - Portugal, Belgija - Finska, Jermenija - Srbija, Poljska - Kazahstan

    17.10.2007: Kazahstan - Portugal, Azerbejdžan - Srbija, Belgija - Jermenija

    17.11.2007: Srbija - Kazahstan, Finska - Azerbejdžan, Portugal - Jermenija, Poljska - Belgija

    21.11.2007: Azerbejdžan - Belgija, Srbija - Poljska, Portugal - Finska, Jermenija - Kazahstan
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: EP 2008 - kvalifikacije

    Grejem Pol sudi duel Poljaka i Srba


    Utakmicu izmedju fudbalskih reprezentacija Srbije i domaćina Poljske, u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2008. godine, sudiće Englez Grejem Pol. Duel će se igrati 6. septembra.

    Grejem Pol je sudio na nedavno završenom Svetskom prvenstvu u Nemačkoj, a "proslavio" se na utakmici Australije i Hrvatske u grupnoj fazi takmičenja, kada je Josipu Šimuniću dodelio tri žuta kartona pre nego što ga je isključio.

    Poljska je, po prvobitnom planu, Srbiju trebalo da ugosti u mestu Kjelce, ali su domaćini utakmice zamolili goste da se duel, zbog problema sa hotelskim smeštajem, ipak održi u Varšavi.

    Fudbalski savez Srbije će, prema rečima generalnog sekretara Miroljuba Rajića, verovatno ispuniti želju Poljaka.

    Sudija Grejem Pol je sudio i duel Španije i Srbije i Crne Gore u Madridu u kvalifikacijama za Mundijal, kada je rezultat bio 1:1.

    Englezu će na utakmici izmedju Poljske i Srbije pomagati Piter Kirkup i Rodžer Ist, dok će četvrti sudija biti Robert Stajls.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: EP 2008 - kvalifikacije

    Sa Belgijancima na "Marakani"

    Utakmica A grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2008 između Srbije i Belgije 7. oktobra, odigraće se na stadionu Crvene zvezde u večernjem terminu, a vreme početka biće naknadno utvrđeno.

    Ovo je dogovoreno na sastanku predstavnika belgijske fudbalske federacije sa rukovodstvom Fudbalskog saveza Srbije. Belgijsku delegaciju sačinjavali su Andre Vanderhejden, sekretar A reprezentacije i Tehničkog komiteta i Henri De Nis, predstavnik zvanične agencije fudbalske federacije.

    Belgijska ekspedicija brojaće ukupno 180 članova uključujući i igrače, a najavljen je i dolazak 40 predstavnika ''sedme sile'', koji će izveštavati sa ove važne utakmice. Nije predviđen organizovan dolazak belgijskih navijača u Beograd.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: EP 2008 - kvalifikacije

    Srbija sutra startuje u kvalifikacijama za EP

    Azerbejdžan naš dužnik

    Nije momenat da se vraćamo na mečeve sa Azerbejdžanom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo u Portugalu 2004. godine. Zadali su tada veliki udarac našem fudbalu, uzeli nam pet bodova i praktično izbacili iz trke. Veliki su nam dužnici i mislim da je vreme da im naplatimo za sve muke - ovim rečima najavio je Mladen Krstajić sutrašnji meč sa Azerima, prvi u novom ciklusu kvalifikacija za EP.

    Defanzivac Šalkea je posle Mondijala najavio oproštaj od reprezentacije, oporavio se od povrede, odgledao saigrače na TV ekranu u duelu sa Češkom, a sutra će kao jedan od najiskusnijih povesti četu Havijera Klementea u borbu za Austriju i Švajcarsku.

    - Tu sam da pomognem. Neobično mi je, stigli su mlađi momci, malo je onih na koje sam navikao i priznajem da mi nedostaju. Novajlije su svesne težine zadatka, a u Češkoj su potvrdili da vrede. Pobedom u gostima protiv jake reprezentacije stekli su samopouzdanje i to je pravi putokaz za kvalifikacije.

    Jedino u našoj grupi ima osam reprezentacija.

    - Jaka je po imenima. Portugal, Poljska, Finska, Belgija i mi - to je već pet ekipa, a samo za dve ima mesta u završnici. Zadatak nam nije nimalo jednostavan, ali u ovih par dana koliko treniramo uverio sam se da imamo kvalitet koji može da nam garantuje da ćemo ravnopravno konkurisati za Austriju i Švajcarsku.

    Samo četiri dana posle Azerbejdžana igra se meč sa Poljskom?

    - To je reprezentacija nama sličnog mentaliteta. Izgubili smo poslednja dva meča, istina prijateljska (3:4, 2:3), ali tradicije su tu da se ruše, pa zašto to ne bismo mi ovom prilikom uradili u Varšavi. Imaju odlične pojedince, neki igraju i u Bundesligi, tako da ih sasvim solidno poznajem. Opet, o njima bih voleo da pričamo posle meča sa Azerbejdžanom. Treba da usmerimo koncentraciju ka Azerima, osvojimo prva tri boda, a onda ćemo se baviti i ostalima - završio je Krstajić.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Parovi i kvote utakmica koje se igraju 02.09.

    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Rezultat Belgije i Kazahstana nam ide na ruku, jer su nam Begijanci direktni konkurenti za plasman. Gurban Gurbanov se penzionisao, tako da sutra ne bi trebalo da bude problema sa Azerbejdžanom...

    Šta očekujete od kvalifikacija, kako za nas, tako i za ostale reprezentacije?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Engleska - Andora 5+
    Gruzija - Francuska 2
    Malta - Bosna 2
    Srbija - Azerbejdžan 4-6
    Luksemburg - Holandija 5+
    Moldavija - Grčka 2
    Nemačka - Republika Irska 1
    Španija - Lihtenštajn 5+
    Češka - Vels 1
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Engleska - Andora 5+ prvo pol.3+
    Gruzija - Francuska 2 ,prvo pol.3+
    Malta - Bosna 2
    Srbija - Azerbejdžan 4-6 isto
    Luksemburg - Holandija 5+isto
    Moldavija - Grčka 2
    Nemačka - Republika Irska 1isto
    Španija - Lihtenštajn 5+ isto
    Češka - Vels 1

    igramo ovo, to je 64 komb 320din?
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Verovatno ću izbaciti 2-3 para (još ne znam koje), ali daću jedno 300 din, trebalo bi da bude oko 6-7 hiljada dobitak.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Citat Necromancer kaže:
    Verovatno ću izbaciti 2-3 para (još ne znam koje), ali daću jedno 300 din, trebalo bi da bude oko 6-7 hiljada dobitak.
    Neizbacuj nista .prva misao koja dodje je ok.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Iskustvo je na vašoj strani. Mogao bih sutra duplo da se radujem - dobijem na kladionici i dernemo ove indijance iz Azerbejdžana.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Citat Necromancer kaže:
    dernemo ove indijance iz Azerbejdžana.
    Je l' ovo rek'o Milicic?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    spanija,nemacka,mi,engleska. i skoti ,sve 7+.kvote 3,5:21:11:3,5:9.igrao sam 4+5/5 za 50 din {al sam se istrosio} nagrada od 10.106,25 do 386.487.50 keda vidime soce biti? obicno nista
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Euro 2008 - kvalifikacije

    Citat bobby kaže:
    spanija,nemacka,mi,engleska. i skoti ,sve 7+.kvote 3,5:21:11:3,5:9.igrao sam 4+5/5 za 50 din {al sam se istrosio} nagrada od 10.106,25 do 386.487.50 keda vidime soce biti? obicno nista
    skotska -far ost 6:0 {ovi farani nemogu ni pocasni gol da daju uuuaaaa}
      Vrh

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. UEFA Euro 2012 / Evropsko Prvenstvo u Fudbalu
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29.06.2012, 09:18
  2. Žreb za EURO 2012. Ukrajina i Poljska
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.02.2010, 13:37
  3. Euro 2008, 7 - 29. jun Austrija-Švajcarska
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 30.06.2008, 16:02
  4. Kvalifikacije za Ligu Šampiona
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 28.08.2007, 23:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •