ATP lista - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 74

Tema: ATP lista

  1. #46

    Odgovor: ATP lista

    Ako Marej i bude prvi, to ni najmanje nece biti nezasluzeno. Po mojoj skromnoj proceni, on je od ove petorke najpredaniji tenisu i treninzima. Nole vise nema onaj zar, izgleda. Nadal je u disfunkciji zbog kolena, a i nikad mu beton nije bio omiljeTa podloga bas zbog istih, dok Fed mora da balansira sad.. ipak je otac postao, pored toga sto je GOAT.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #47

    Odgovor: ATP lista

    21. septembar 2009. | 12:57 | Izvor: B92
    ATP: Bez promena u vrhu

    Srpski teniser Novak Đoković i dalje se nalazi na četvrtom mestu ATP listi, sa 7.480 bodova, dok je Viktor Troicki 32. sa 1.215.


    U poslednjih nedelju dana u vrhu nije bilo promena pošto je u vođstvu i dalje Švajcarac Rodžer Federer sa 11.255 bodova, ispred Španca Rafaela Nadala koji ima 8.845 i Britanca Endija Marija sa 8.930 bodova.

    Od ostalih srpskih tenisera Janko Tipsarević je napredovao za tri mesta u odnosu na prošlu nedelju i sada zauzima 55. mesto sa 855 bodova, dok je Ilija Bozoljac ostvario pad od 46 mesta i sada je 209. teniser sveta sa 251 bodom. Filip Krajinović je uspeo da napravi skok od 17 mesta i dođe do 293. pozicije sa 167 bodova, dok je Boris Pašanski 307. sa 159 bodova.

    U konkurenciji dublova srpski teniser Nenad Zimonjić i Danijel Nestor nalaze se na prvom mestu sa 9.010 bodova, ispred braće Boba i Majka Brajana koji imaju 8.745, dok se na trećem mestu nalazi češko-indijska kombinacija Lukaš Dluhi i Leander Paes sa 5.740. Pojedinačno, Nestor se nalazi na vrhu sa 10.760 bodova, ispred Zimonjića, koji ima isto toliko bodova, a potom slede braća Brajan sa po 9.750. Dušan Vemić je pao za pet pozicija pa je sada 73. u konkurenciji dublova sa 1.125 bodova, dok Troicki zauzima 80. mesto sa 1.015.

    Prvih deset na ATP listi sinlgova:
    1. Rodžer Federer (Švajcarska) 11.255
    2. Rafael Nadal (Španija) 8.845
    3. Endi Mari (Velika Britanija) 8.390
    4. Novak Đoković (Srbija) 7.480
    5. Huan Martin Del Potro (Argentina) 6.825
    6. Endi Rodik (SAD) 5.310
    7. Žo-Vilfred Conga (Francuska) 3.950
    8. Nikolaj Davidenko (Rusija) 3.535
    9. Fernando Ferdasko (Španija) 3.430
    10. Žil Simon (Francuska) 3.090

  3. #48

    Odgovor: ATP lista

    Lepo je Novaku prismrdeo Del Potro.. Mislim da Novak ima najvise poena da brani do kraja sezone.. nadam se samo da nece pasti na peto mesto.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #49

    Odgovor: ATP lista

    Ako me sjećanje služi, Novak treba da dobije neke bodove sad u oktobru...koje nije mogao da dobije ranije, ubij me sad ako se sjećam koji je turnir bio u pitanju a na tom turniru Murray gubi bodove.
    Mislim da se radi o 800 bodova. A možda sam i uveličala bodove malo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #50

    Odgovor: ATP lista

    Ne znam za sta treba da dobije poene mislim, brani finale Bangkoka, i mislim dva treca kola u Parizu i Sangaju, i titulu u zavrsnog mastersa. E sad, procitah na nekom drugom forumu da Nole do kraja sezone brani 1840 poena a Marej 2350. Tako da, nije nemoguce da, ako Nole bude igrao dobro, tj. bolje od Mareja, bude do kraja ponovo treci. Meni para usi to sto Del Potro sad duva u ledja Noletu a mislim da nema puno da brani do kraja sezone.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #51

    Odgovor: ATP lista

    U pitanju je Madrid Open...sad sam se malo bacila u istraživanje...prošle godine se Madrid igrao 12.10. i Murray ga je osvojio 2008. pa je branio titulu, a Nole je ispao u trećem kolu od Karlovića valjda...a 2009. je Nole igrao polufinale, a Murray-a je izbacio Del Potro ranije...i znam da je par puta naglašavano da će se bodovi knjižiti tek kada dođe vrijeme igranja prošlogodišnjeg meča...a to je sad u oktobru.
    Znači, Murray-u će oduzeti nešto a Nole će svakako dobiti.

    A daj Bože da Nole barem dođe u finale u Londonu (to valjda zamjena za Shangai)

    I da Del Potro...iako mi je drag..da se malko curikne sa tim igrama.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #52

    Odgovor: ATP lista

    Jeste, Madrid je u pitanju, al' ako ga je Marej osvojio, onda gubi 1000, zar ne? A Nole gubi nesto malecko, sto kazes, trece kolo. Secam se kako je Nole bio rovit u tom duelu. Samo ne znam zasto se brisu poeni kad se igra isti masters samo u drugom gradu
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #53

    Odgovor: ATP lista

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Jeste, Madrid je u pitanju, al' ako ga je Marej osvojio, onda gubi 1000, zar ne? A Nole gubi nesto malecko, sto kazes, trece kolo. Secam se kako je Nole bio rovit u tom duelu. Samo ne znam zasto se brisu poeni kad se igra isti masters samo u drugom gradu
    Pa ne gubi 1000...gubi onu razliku, jer je došao do 3. kola...a Nole dobija malo više, jer je ipak sad igrao u polufinalu. I imao 3 meč lopte na svoj servis ....piiii, poslije tog meča Nadal više nije bio isti...mogao je i malko prije da oslabi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #54

    Odgovor: ATP lista

    Jeste, ove godien je Madrid na sljaci biJo. ja govorila o gubitku onih poena koji su osvojeni prosle godine, zbog toga kazem da Marej gubi 1000, jer je on osvojio.
    Ne pominji mi taj mec. Bukvalno 3 dana nisam mogla da dodjem sebi, a plakala sam valjda vise od Noleta. I taj mec je ostavio posledice po oboje. Nadalu fizicke, Noletu psihicke.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #55

    Odgovor: ATP lista

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Jeste, ove godien je Madrid na sljaci biJo. ja govorila o gubitku onih poena koji su osvojeni prosle godine, zbog toga kazem da Marej gubi 1000, jer je on osvojio.
    Ne pominji mi taj mec. Bukvalno 3 dana nisam mogla da dodjem sebi, a plakala sam valjda vise od Noleta. I taj mec je ostavio posledice po oboje. Nadalu fizicke, Noletu psihicke.
    Da. A Federer skinuo kajmak. A mogao je Nole...mogao...
    Nit' je on sebi došao...mislim da još uvijek dolazi sebi.

    A Federer se poslije toga bukvalno vinuo u zvijezde.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #56

    Odgovor: ATP lista

    ATP: Bez promena


    Na najnovijoj ATP listi objavljenoj u ponedeljak nije bilo promena u prvih deset tenisera.

    Rodžer Federer je sa 11.255 poena i dalje prvi ispred Rafaela Nadala (8.945), Endija Marija (8.390) i Novaka Đokovića (7.740), koji će naredne nedelje preuzeti treću poziciju od Škotlanđanina. Viktor Troicki je pao za tri pozicije i sada je 31, dok je Janko Tipsarević napredovao za 14 mesta i sada je 46. teniser sveta. Ilija Bozoljac je 205, Filip Krajinović 282. a Boris Pašanski je 287. teniser sveta.

    Đoković je još plasmanom u finale Pekinga obezbedio dovoljno bodova da preuzme treću poziciju od Marija, a dodatne bodove osvojio je pobedom u finalu.

    Veliki skok napravio je Janko Tipsarević, koji je osvojio čelendžer u Monsu, pa sada zauzima 14 pozicija više u odnosu na prošlu nedelju.

    Najviše je napredovao Rus Mihail Južnji koji je sa 49. pozicije skočio na 32. Veliki pad doživeo je Nemac Miša Zverev koji je izgubio 19. mesta i sada je na 67. poziciji.

    ATP lista (12. oktobar 2009.):
    1. Rodžer Federer (Švajcarska) 11.255
    2. Rafael Nadal (Španija) 8.945
    3. Endi Mari (Velika Britanija) 8.390
    4. Novak Đoković (Srbija) 7.740
    5. Huan Martin Del Potro (Argentina) 6.555
    6. Endi Rodik (SAD) 4.830
    7. Žo-Vilfred Conga (Francuska) 4.100
    8. Nikolaj Davidenko (Rusija) 3.710
    9. Fernando Verdasko (Španija) 3.400
    10. Žil Simon (Francuska) 3.285
    31. Viktor Troicki (Srbija) 1.170
    46. Janko Tipsarević (Srbija) 880
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #57

    Odgovor: ATP lista

    ATP: Đoković ponovo treći


    Najbolji srpski teniser Novak Đoković vratio se posle šest meseci na treće mesto ATP liste.

    Djoković se vratio se na treće mesto na ATP listi, posle zapaženih nastupa na turneji po Aziji. Đoković trenutno ima 7950 bodova, 600 više od Marija koji u promeni kalendara praktično nije odbranio bodove koje je osvojio prošle godine u Madridu, a koje je trebalo da brani u Šangaju. Škot trenutno ima 7390 bodova. Prvi je i dalje Rodžer Federer ispred Rafaela Nadala.

    Rodžer Federer i dalje ima ubedljivu prednost sa 10.805 bodova, drugi je Rafael Nadal sa 9.095 bodova.

    Robin Sederling je po prvi put u karijeri ušao u TOP 10, i tako postao 18. Šveđanin koji je ušao u elitno društvo od 1973. godine. Skok od dva mesta zabeležio je i Nikolaj Davidenko i trenutno je šesti, dok su Rodik i Conga pali za po jedno mesto na listi.

    Od ostalih igrača iz Srbije, Viktor Troicki je jedno mesto nižei trenutno je na poziciji 32, dok je Janko Tipsarević i dalje 46. Srbiju u prvih 200 na svetu predstavlja i Ilija Bozoljac, koji je napredovao za 23 pozicije i trenutno je 182. igrač sveta.

    Rang lista 10 najboljih igrača sveta:

    1 Federer, Rodžer (ŠVA) 10,805
    2 Nadal, Rafael (ŠPA) 9,095
    3 Djoković, Novak (SRB) 7,950
    4 Mari, Endi (VB) 7,390
    5 Del Potro, Huan Martin (ARG) 6,315
    6 Davidenko, Nikolaj (RUS) 4,700
    7 Rodik, Endi (SAD) 4,690
    8 Tsonga, Jo-Wilfried (FRA) 4,040
    9 Verdasko, Fernando (ŠPA) 3,400
    10 Soderling, Robin (ŠVE) 3,235
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #58

    Odgovor: ATP lista

    Minimalan skok Troickog


    Najbolji srpski teniser Novak Đoković zadržao je treću poziciju na najnovijoj ATP listi, dok je Viktor Troicki skočio za jedno mesto i sada je 31. na svetu.

    Janko Tipsarević je, uprkos plasmanu u finale "Kupa Kremlja" u Moskvi gde je poražen od Mihaila Južnog, ostao na 46. poziciji. Ove nedelje Tipsarević igra u Beču, dok će Troicki nastupati u Sankt Peterburgu. U prvih dvesta nalazi se i Ilija Bozoljac, koji je 185, što je za tri pozicije bolje u odnosu na prošlu nedelju.

    Promena među prvih deset tenisera sveta nije bilo, Švajcarac Rodžer Federer je i dalje prvi sa 10.305 bodova, ispred Rafaela Nadala iz Španije (9.095), Novaka Đokovića (7.950) i Britanca Endija Marija (6.890).

    ATP lista 10 najboljih tenisera (26.10.2009.)

    1. Rodžer Federer (Švajcarska) 10.305
    2. Rafael Nadal (Španija) 9.095
    3. Novak Đoković (Srbija) 7.950
    4. Endi Mari (Velika Britanija) 6.890
    5. Huan Martin Del Potro (Argentina) 6.165
    6. Nikolaj Davidenko (Rusija) 4.700
    7. Endi Rodik (SAD) 4.670
    8. Žo-Volfred Conga (Francuska) 3.930
    9. Fernando Verdasko (Španija) 3.330
    10. Robin Soderling (Švedska) 2.900
    31. Viktor Troicki (Srbija) 1.170
    46. Janko Tipsarević (Srbija) 910
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #59

    Odgovor: ATP lista

    Skokovi za Viktora i Janka

    Na najnovijoj ATP listi, srpski teniseri Viktor Troicki i Janko Tipsarević napravili su manje skokove.

    Troicki se vratio među trideset najboljih tenisera sveta i sada zauzima 29. poziciju, što je za dva mesta bolje u odnosu na prošlu nedelju. Tipsarević je napravio nešto veći skok, za sedam pozicija i sada je 39. na ATP listi. Promena u prvih pet nije bilo, Rodžer Federer je i dalje prvi ispred Rafaela Nadala, Novaka Đokovića i Endija Marija.

    Među prvih deset mesta su zamenili Endi Rodik i Nikolaj Davidenko. Amerikanac je sada šesti, a Rus sedmi. Takođe, Fernando Verdasko je prestigao Žoa Vildreda Congu na osmoj poziciji.

    Ilija Bozoljac je pao za 20 pozicija i sada je 205. teniser sveta, a Filip Krajinović je napredovao za šest mesta i sada zauzima 267. poziciju na ATP listi.

    ATP lista za 2. novembar 2009.
    1. (1) Rodžer Federer (Švajcarska) 10.055 bodova
    2. (2) Rafael Nadal (Španija) 8.845
    3. (3) Novak Đoković (Srbija) 7.890
    4. (4) Endi Mari (Velika Britanija) 6.640
    5. (5) Huan Martin Del Potro (Argentina) 6.060
    6. (7) Endi Rodik (SAD) 4.500
    7. (6) Nikolaj Davidenko (Rusija) 4.340
    8. (9) Fernando Verdasko (Španija) 3.225
    9. (8 ) Žo Vilfred Conga (Francuska) 2.985
    10. (10) Robin Soderling (Švedska) 2.935
    29. (31) Viktor Troicki 1.175
    39. (46) Janko Tipsarević 990
    205. (185) Ilija Bozoljac 238
    267. (273) Filip Krajinović 166
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #60

    Odgovor: ATP lista

    Đoković sve bliži Nadalu

    Na najnovijoj ATP listi srpski teniser Novak Đoković se trijumfom na turniru u Bazelu bodovno još više približio drugom teniseru sveta Rafaelu Nadalu.

    Đoković sada sa 8.300 bodova zaostaje za Nadalom 545 bodova, što je za 410 poena manje u odnosu na prethodnu nedelju. Rodžer Federer je i dalje prvi sa 10.340 bodova, dok je Endi Mari četvrti, a Huan Martin Del Potro peti. Viktor Troicki je i dalje 29. dok je Janko Tipsarević izgubio jednu poziciju i sada je 40. teniser sveta.

    Ilija Bozoljac je pao za pet pozicija i sada je 210, dok je Filip Krajinović dve pozicije ispod i sada je 269.

    Najveći skok napravio je Jen-Hsun Lu iz Kineskog Taipeia koji je napredovao za 27 pozicija i probio se među 100 najboljih tenisera sveta, na 99. poziciju.

    ATP lista top 10, 9. novembar:

    1. Rodžer Federer (Švajcarska) 10.340
    2. Rafael Nadal (Španija) 8.845
    3. Novak Đoković (Srbija) 8.300
    4. Endi Mari (Velika Britanija) 7.140
    5. Huan Martin Del Potro (Argentina) 6.050
    6. Endi Rodik (SAD) 4.500
    7. Nikolaj Davidenko (Rusija) 4.430
    8. Fernando Verdasko (Španija) 3.360
    9. Žo-Vilfred Conga (Francuska) 2.985
    10. Robin Soderling (Švedska) 2.935
    29. Viktor Troicki (Srbija) 1.175
    40. Janko Tipsarević (Srbija) 1.015
    210. Ilija Bozoljac (Srbija) 226
    269. Filip Krajinović (Srbija) 166


    ***

    N aovom turniru u Parizu moze jos poena da nakupi, bice jos blize. Ali onda sledi malo tezi zadatak. Odbrana titule u Londonu tj. odbrana one titule iz Sangaja od prosle godine. A Nadal nije ucestvovao.

    Nema veze i da bude treci, ako mu ova forma ostane, bice tu pichvajza ajao
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koncertna lista - da se ja pitam..
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.02.2015, 20:22
  2. Lista nepoželjnih osoba
    Autor DzuPiter u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 25.02.2012, 13:32
  3. Lista najluđih pitanja Googlu
    Autor Necromancer u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.08.2011, 10:16
  4. WTA lista
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 11.07.2011, 18:20
  5. Lista najopasnijih sportova na svetu
    Autor silvia u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 24.10.2008, 21:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •