Kazne za klime koje kaplju - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39
  1. #31

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pa naravno, ali sta je sa klimama koje ruze fasade, bilo zbog skrtosti na cevima ili zbog neestetskog postavljanja?
    Zasto estetika fasade kod nas nije vazna?

    ...to je zato što bi svi da prođu što jeftinije....i što ima gomila divljaka koji nemaju veze sa poslom....

    ...ovako to rade profesionalci....







      Vrh

  2. #32

  3. #33

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Bilo zaraze ili ne, neću jednostavno da mi nešto kaplje po glavi, dakle za uređivanje te oblasti sam definitivno
    kisobran ponesi, u modi su
    znas kako se ljubim

      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Citat gregorije83 kaže: Pogledaj poruku
    kisobran ponesi, u modi su
    Da, da. I gumene cizme obavezno...kad vec mora da se sljapka po baricama, nek' se sljapka sa stilom.

    Moja klima pishki u noshu.
    Prvo je crevo namesteno da voda kaplje na travu gde niko ne prolazi i nikom ne smeta, medjutim ispostavilo se da je crevo kratko i da voda kaplje na klimu komsiji sa prvog sprata. Dosao nam covek usred noci i kaze da ne spava nocima i ako Boga znamo da ucinimo nesto
    Tako da smo crevo sproveli u kantu i sad svi mirno spavaju.

    Citat Kunic kaže:
    Ja još nikoga nisam video da skuplja za svojim psom govance.
    Ni ja.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Друже, могу потпуно да схватим твоје незадовољство гомилом потребних закона који се не доносе, али не слажем се с твојом логиком.
    Закони се не доносе тако, проблеми се не решавају тако, један по један, редом.
    Moje nezadovoljstvo je rezultat donošenja zakona koji će da pune budžet od naroda koji krpi kraj sa krajem. Fora je što glavni krivci ni u ovom slučaju neće biti kažnjeni, nego će biti kažnjen neko čija klima kaplje babi na muškatle. Prijaviće ga i ovaj će morati da se istrese. I šta je time postignuto?

    Mnogo sličnih zakona je donešeno u poslednjih par godina, a oni koji su ih doneli ih prvi ne poštuju. I to izaziva sasvim opravdan revolt. Krenimo redom od najglupljeg primera - pooštreni saobraćajni propisi. Prvi koji bi trebali da ih poštuju su saobraćajci. Mali milion puta sam imao priliku da vidim kako izlaze ili ulaze na parking u Kraljevića Marka preko duple pune. I nikom ništa. Pri tom nisu ni vezani. Da ne pričamo da su se jednom parkirali na travu pored Spensa u Cara Lazara i lovili ljude koji voze preko 60. O parkiranju na mesta predviđenim za invalide je tek suvišno govoriti. Sve to lepo imam dokumentovano u mobilnom. I kako se ti osećaš kada te stoka zaustavi i traži ti pare? Kao obično govno.

    Šta je bilo pre par godina, kada je ministar naredio šoferu da ide kroz crveno, jer mu se žuri? I ovaj mora da posluša naređenje i pregazi devojku i na mestu je usmrti. I ko je u zatvoru? I zašto je on u zatvoru, a ne ministar?

    I tako ima gomila sličnih primera (među kojima su i tvoji sa kontejnerima).

    Znači, apsolutno sam da se uvode takvi zakoni i novčane kazne su idealno rešenje da se narod opameti, ali da svi budu jednaki pred zakonom.

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Zašto sve bacaš na politiku, zakoni se moraju donositi, njih donose političari (tj. poslanici), šta ćeš tako je svugde, pa eto i kod nas. Zabrana kapljanja klime je civilizacijsko pitanje, pitanje kulture, a ne koliko poslanici imaju platu (nemaju velike nego mi imamo male, a njima se može pa je podignu, a mi ne možemo, prosto). Donošenje zakona je jedna stvar, a njihovo sprovođenje druga. U kojoj meri će jedan zakon biti sprovodljiv zavisi od mnogo stvari, a činjenica je da ukoliko ga nema neće ni biti sprovodljiv.
    Malo sam karikirao. Ono, udri brigu na veselje. A kažem ti, već znam ko će obrati bostan od ovog zakona. Misliš da će neko od poslanika platiti kaznu? Kao što je i Čeda platio kaznu kada je prešao ulicu van pešačkog...

    Koja je fora donošenja zakona koji se ne poštuju?

    Ja i dan danas ne dobijam uvek fiskalne račune. I šta, sada su ovi što mi daju račun blesavi, a ovi drugi su kao pametni?

    Ja samo hoću da živimo kao normalan svet, a ne da drugi prave budale od nas.

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ovako to rade profesionalci....
    E tako se to radi. Bravo.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ovako to rade profesionalci....
    Ponosim se tobom
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...to je zato što bi svi da prođu što jeftinije....i što ima gomila divljaka koji nemaju veze sa poslom....

    ...ovako to rade profesionalci....

    svaka cast!
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Cestitke na profesionalnosti mozemo da obavimo i preko reputacija,to je npr jedan od razloga zasto sluze, a mi da se vratimo na diskusiju Kazne za klime koje kaplju.

    Hvala lepo
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Kazne za klime koje kaplju

    Manja je muka kada kaplje...Mozda ne razmisljate sada,kada kisa pada o tome,ali ne d'o Bog da vam ne kaplje na 40 u hladu...
    A za kap-kap ----------->kazne smanjiti.Ne fiktivno.To nikako.Nego,kuc-kuc,dobar dan-dobar dan,vama kaplje-kome?meni? Pa po dzepu

    Tako funkcionise.Trust me
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Vaše ime i reči koje vas opisuju
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 22:27
  2. Peticija za uvodjenje smrtne kazne za zločine nad decom
    Autor imakolata84 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.02.2013, 08:45
  3. Tajne koje vam nikada neće reći
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 20.10.2012, 23:54
  4. Koje su vaše vrline?
    Autor Crazy Angel u forumu Pričaonica
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 16.05.2010, 22:42
  5. U Hong Kongu kazne za psovanje...
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.09.2006, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •