DrinChe - Strana 31
Strana 31 od 45 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 465 od ukupno 661

Tema: DrinChe

  1. #451

    Odgovor: DrinChe

    "Tamo gde prestaje moć reči - počinje muzika."

  2. #452

  3. #453

    Odgovor: DrinChe

    HVALA TI

    Tu i tamo, naletiš na nekog,
    čudesnog,
    posebnog,
    tvog.
    Ne poznaješ ga,
    možda nikada i nećeš,
    njušiš da ti, nekim čudom, pripada,
    odgovara.
    I počinje igra,
    očajnički se trudiš,
    da pokažeš najbolje od sebe,
    da se ni jedna tvoja mana ne primeti.
    A taj neko,
    sve zna,
    razume tvoju igru
    uživa u njoj.
    Zapravo,
    uživate oboje,
    učite jedan od drugoga,
    i jedan drugoga.
    Jer, nije to samo igra,
    ni slučajno,
    jer, kako nekoga napraviti boljim,
    samo igrajući se?
    Zato, hvala ti, za sve,
    za pesmu,
    za sebe


    "Tamo gde prestaje moć reči - počinje muzika."

  4. #454

  5. #455

    Odgovor: DrinChe

    ........hm........fotoshop.....
    bas bih voleo da probam................,..........
    Kako si?
    Love comes again......

  6. #456

    Odgovor: DrinChe

    Citat robi kaže: Pogledaj poruku
    ........hm........fotoshop.....
    bas bih voleo da probam................,..........
    Kako si?
    ajde!
    dobro sam,ti?




  7. #457

    Odgovor: DrinChe

    voleo bih da nesto napisem na muzikoterapiji
    tema mi bas lezi, imam i zvuke tu negde u glavi.
    ali nedostaju reci...
    znam nekog ko ce me inspirisati.
    ae pa znas
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  8. #458

  9. #459

  10. #460

    Odgovor: DrinChe

    aha!!!tako znaci?
    kad nemas kameru,moze i tako...?
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  11. #461

  12. #462

    Odgovor: DrinChe

    Sad mi javila da se udala...jbg tek da vas obavestim da ne trošite muziku i ruže

    Pa srećno ti bilo koleginice... teško mi,ali muzika sa svadbe me utešila za vjek i vjekova,pa sad' mogu i da te ne vidim nikada više kada sam ovo preboleo... teško,ali dobar lek si mi prepisala,pa sam preživeo... uz sve pivo 'ladno što aščije nam nudiše dok trajaše taj za tebe srećni dan...

  13. #463

    Odgovor: DrinChe

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Sad mi javila da se udala...jbg tek da vas obavestim da ne trošite muziku i ruže

    Pa srećno ti bilo koleginice... teško mi,ali muzika sa svadbe me utešila za vjek i vjekova,pa sad' mogu i da te ne vidim nikada više kada sam ovo preboleo... teško,ali dobar lek si mi prepisala,pa sam preživeo... uz sve pivo 'ladno što aščije nam nudiše dok trajaše taj za tebe srećni dan...
    Au...
    Sine Nebojša,ja te volim,ali volim i istinu.A istina je da ti se nisam javljala i da ti nisam javila.To nije razlog da ne nazdravimo i ovde i tvojoj i mojoj sreći .

  14. #464

    Odgovor: DrinChe

    Pa dobro gde si ti žemska, ha?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #465

    Odgovor: DrinChe

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Au...
    Sine Nebojša,ja te volim,ali volim i istinu.A istina je da ti se nisam javljala i da ti nisam javila.To nije razlog da ne nazdravimo i ovde i tvojoj i mojoj sreći .
    E što si neka te neka...

    U kampanji koja bi poslužila mom opadajućem renomeu na ovom idiličnom mestu posegnuh za lažima i taman je počelo da ubire plodove... u smislu počeh da dobijam poruke tipa: mogu li da dobijem broj,adresu,pa ti se čuješ sa njom pred spavanje i pred ustajanje... i sada sve pade u vodu,dezavuisala si me pred ovolikim narodom da nema dalje... Taman su pomislili da mi javljaš i kada se udaješ i kada se šminkaš..o odlasku pod tuš da i ne pišem,a sada ovako surovi demanti... Da si me bar još koji dan pustila da živim u ovolikoj slavi...ali jbg rodila se beba,ja obelodanih,a ti vaskrsnula i mojoj slavi dođe kraj...

    Ali pošto si ti ljubitelj istine i voliš me dovoljno da mi ne dozvoliš da se služim nečasnim rabotama,ja ti opraštam,ljubim i pozivam da više vremena provodiš sa nama,jer kao što vidiš kada tebe nema deca se rađaju,prave marketinške kampanje,mora 3V da komunicira sa mnom,a boji se... apokalipsa bre koleginice...da nije tužno bilo bi smešno...

    Sada pošto sam uhvaćen u lažnom predstavljanju sav moj autoritet koji ovde krvavo stekoh pada u vodu i počeće i mačke da me zapišavaju,a o kerovima da ne pričam...

    Ali ništa nije vrednije od časti i poštenja koje tebi ovim priznanjem iskazah... o ljubavi da ne pišem...

Strana 31 od 45 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •