Volite li da kuvate? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 49
  1. #31

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Volim da kuvam,ali kada imam za koga... Kada sam sama ne volim ni da jedem a ne da se vrzmam po kuhinji.Ali zato kada dobijem inspiraciju,odmah je tu i elan i bude - prste da poližeš!!!

  2. #32

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    volim da kuvam, ne volim da zakuvavam
    neunistiva zlojebaba!

  3. #33

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Ne volim da kuvam...zato sto se to mora....
    Volim da kuvam kad mi niko ne smeta i ne dosadjuje sa pitanjem kad ce biti gotovo....ima ljudi koji divno kuvaju i to rade sa nevjerovatnom lakocom i uzivanjem...ja ne spadam u tu grupu...a njima svaka cast...



    za one koji vole

  4. #34

  5. #35

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Naravno,ponekad me opusta. Najvise volim da spremam nedeljni rucak,supa pire,pohivano meso,salata,sos,sto bi rakli po vojvodanski.

  6. #36

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Volim da kuvam, naravno volim da se i izvučem kad mogu.
    Obožavam da serviram i aranžiram i dekorišem.
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  7. #37

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    da kad se mora i kad sam gladan,bez po reci

  8. #38

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Ne bas, ali skvam ponekad nesto.
    Moj specijalitet je krompir cirba ili corba s krompirom

  9. #39

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Volim da kuvam,opusta me
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #40

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Ne...nikako..
    umijem skoro sve da spremim, ali sam toliko smotana, da se čoeku ne mili izjes ono što spremim..
    redovno prospem, obalim, prevrnem, umažem, pocijepam - kore...
    tako da..kuvam SAMO I JEDINO kad moram..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #41

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    haha, i ja umem dosta toga da spremim ali imam duge ruke i noge...
    zapinjem u razne kutije na stolu i kredencu, te obaram brasno, secer i ostalu sitnu robu, a trosim 2x vise cinija od potrebnog...
    uz to uvek pretrpam lonce pa kad provri, pliva ceo sporet...
    ali volim da kuvam prijateljima, kada pozele...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #42

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    volim....

    Oralno zadovoljstvo: Hrana i SEKSUALNI APETIT

    Danas ćemo izrazu oralni seks' dati potpuno nov značaj. Postoji razlog zašto se svi, i muškarci i žene, lože na nekoga ko dobro kuva. I libido ulazi na usta, ne samo opšte zdravlje. Obzirom da je zdrav seksualni život neizbežno i reciprokalno vezan za opšte zdravlje organizma, i ovde je raznovrsnost od ključnog značaja.


    Čokolada

    Prvo i osnovno - čokolada. Da odmah nešto razjasnimo, ČOKOLADA NE GOJI. Mleko koje se koristi za proizvodnju večine čokoladnih proizvoda koji su nama poznati je ono što donekle škodi ali kada pogledamo blagodeti čokolade i to je zanemarljivo. Ako vam je baš stalo, gledajte da čokolada koju konzumirate ima što veći sadržaj kakao mase i što manji sadržaj mleka i drugih dodataka.


    Čokolada sadrži, između ostalih divnih stvarčica, važne alkaloide koji utiču na nivoe seratonina, antioksidante, spušta nivo holesterola i podstiče proizvodnju endorfina. Endorfin je hormon sreće', isti onaj koji organizam proizvodu u većoj meri kada smo seksualno uzbuđeni, ubrzava metabolizam i daje koži onaj poseban, zaljubljeni' sjaj. Pored svega toga, ukus je božanstven. Preporučujem da se koristi pre, posle i u toku seksa. Samo gledajte da sve dobro obližete pre nego što krenete dalje.

    Voće i povrće



    Sledeća grupa sastojaka je, mrsko mi je da kažem, bitnija i od čokolade - sveže voće i povrće. Proizvodnja testosterona (da, kod oba pola) je ono što nam smanjuje ili povećava libido a nivo testosterona u telu najviše zavisi od količina cinka i vitamina B i A koje unosimo. Toga najviše ima u voću i povrću. Falusni oblik banane verno oslikava i njegovo dejstvo na našu seksualnu aktivnost.

    Čitavih 51% hranljivog sadržaja banane se sastoji od kompleksa vitamina B (6 komada, ni manje ni više), a tu je i mali procenat cinka. Šumsko voće, kao i jagode, trešnje i višnje, i koštunjavo voće (posebno badem) takođe sadrže razne masne kiseline, vitamine i minerale koje podižu libido. Moja topla i jednostavna preporuka - oralni orgazam. Započnite veče sa činijom šumskog voća u koju ćete dodati sitno seckani badem i sve to preliti istopljenom crnom čokoladom. Da bude baš perverzno, zimi dodajte malo cimeta u čokoladu kad je budete topili, a leti stavite kuglu sladoleda od vanile ispod voća.

    Paradajz i beli luk

    A sad malo iznenađenje. Koji su najveći afrodizijaci u ovog grupi namirnica? Većina dosadačnjih studija kaže - paradajz, šargarepa, banana i avokado. Avokado malo diže rejting po pitanju egzotičnosti ali ovi ostali zvuče baš malo dosadno, zar ne? Ne mora da znači. Paradajz je postao poznat kao ljubavna jabuka' i jedini je plod koji još niko nije uspeo da smesti baš u voće ili povrće. Paradajz je i jedno i drugo. Ako gledamo na voće i povrće kao seksualna opredeljenja, paradajz je biseksualna biljka.

    Gle' ti sad to - i od paradajza napravismo perverziju. Što se tiče recepture za korišćenje ovog biseksualnog ploda za podizanje libida, ja se uvek oslanjam na čari mediteranske kuhinje. Leti su to salate sa paradajzom, maslinovim uljem, svežim bosiljkom, mladim sirom i limunom a zimi se okrećem starim i jednostavnim receptima za italijanske soseve i posna testa. Tajne italijanskih sosova su jednostavne - beli luk, maslinovo ulje i svež paradajz. Aha, pomenula sam i beli luk a on se obično izbegava zbog posledica na dah. Međutim, beli luk ne samo da jača imunitet već je mali bog za jačanje seksualnog nagona. On sadrži alicin, hemikaliju koja reguliše krvi pritisak i pojačava cirkulaciju, između ostalog, i u genitalijama.

    Avokado



    Avokado se preporučuje više ženama nego muškarcima, što apsolutno ne znači da momci ne treba da uživaju u njemu isto tako. Sadrži visoke količine folne kiseline (neophodno za samu proizvodnju crvenih krvnih zrnaca, za energiju i preporučuje se u većim količinama u trudnoći), vitamina B6 (neophodan za proizvodnju testosterona) i kalijuma (reguliše rad tiroidne žlezde kod žena, tj utiče na metabolizam). Sama reč avokado potiče od aztecke reči ahuacatl', što u prevodu znači testisi'. Dovoljno jasno? U Azteckoj kulturi je, za vreme berbe avokada, devicama bilo zabranjeno da izlaze iz kuće. Kada birate ovo voće, trebalo bi da bude tamno zelene boje i da bude tvrdo kao zrela pomorandža. Ako je počelo da tamni ili je previše meko, prezrelo je.

    Jedan prema jedan

    U savršenom svetu, recept za zdrav život se krije u odnosu 1 prema 1. Ne, ne mislim na odnos vas i vašeg partera već na odnos obroka prema seksualnim aktivnostima. Dakle, 3 zdrava i raznovrsna obroka dnevno = 3 zdrave i raznovrsne seksualne aktivnosti dnevno. Nemojte uopšte tako da me gledate kad vrlo dobro znate da jedva jedan zdrav obrok unesete u sebe svaki dan. Prestanite da mrljavite po tom tanjiru i poradite malo na tom apetitu. Ne bi bilo loše ni da to uradite zajedno sa partnerom, možda vam nešto novo padne na pamet, pa makar i ručak zagoreo. Bolje ručak nego vi.

    Tekst: Danica Radišić
    & underpaid......

  13. #43

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Nisam baš nešto luda za kuvanjem,
    kao ni za pranjem posuđa, veša, peglanjem istog..

    ali, imam fini mehanizam koji sve to odradi.. kao u onoj vic-priči
    kada shvatiš da te već uveliko siluju.. ... opusti se.. i uživaj.
    Tako da.. u svom tom sil(ova)nom užitku ja od jela pravim umetnička dela.

    Volim da aranžiram hranu.. da se s'njom "igram". Vizuelni utisak.užitak mi je važan taman koliko i ukus.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #44

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Ne volim da jedem pa ne volim bas nesto i da kuvam
    Najvise me uzasava pomisao na kuvanje...seckaj, ljusti, dinstaj, mesaj, zacinjAvaj
    Ustvari sam kao moskvic...tesko "palim" ali kad zapalim...vozi Mishko
    I onda ukapiram...ma nista strasno

    Ali zato volim kada me hvale (za vreme ili posle jela)
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #45

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    kako kad,kako za koga

    u principu,najbolja sam u improvizacijama
    otvoris frizider,sablaznis se nad njegovim oskudnim sadrzajem,ukljucis mozak i napravis nesto
    za neke ljude koje bas volim nije mi tesko da kuvam ni u po noci
    za ostale me mrzi i caj da stavim
    mogu da preskacem stvari po kuci ali mrzim neoprane sudove
    zato,perem sudove u hodu,dok kuvam.....

    i da,vrlo sam sujetna
    ako ti se ne dopadne sta sam skuvala znaci da nemas pojma o zivotu,ne uzivas u hrani i uopste,ti si jedan vrlo,vrlo nezanimljiv tip.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zašto volite životinje?
    Autor SQUAW u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 07:57
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Volite li ljuto?
    Autor memento u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:54
  4. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32
  5. Kako ste naucili da kuvate?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 13.11.2011, 13:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •