Volite li da kuvate?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 49

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Volite li da kuvate?

    Volite li da kuvate ili to radite sto morate?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Mnogo volim da kuvam. To je jedna od stvari u kojima najviše uživam. Zapravo, ne samo kuvanje, već ono što predstoji, od smišljanja, pravljenja magične kombinacije, (uglavnom se ne služim kuvarima, kradem dobre ideje od onih koji ih imaju, kada negde pojedem nešto lepo obavezno pitam za recept), šetkanja po pijacama, supermarketima, nosanja cegera punih šarenih dranuglija, preko secknaja (koje predstavlja stvar broj jedan na mojij listi stvari koje volim najviše da radim u kuhinji), ređanja svih tih kolutića, kvadratića i ostalih oblika u skladan niz i na kraju ubacivanje istih, strogim redosledom u odgovarajuće posudice. Super mi taj osećaj kada imaš pun šporet šerpica u kojima se nešto krčka, pa sve miriše, pa se podižu poklpočići, malo se srkne usput (obavezno, uvek probam hranu koju spremam), doda se koji začin, magični ton, štagod.

    Imam svoju malu kuhinju u kojoj odlično koordiniram i koja je neka vrsta moje zen sobe , a san je veeeeelika kuhinja u kojoj ću moći da skačem, igram fudbal ako mi se prohte, ali to već izlazi iz okvira ove teme

    E sada, ne kuvam svakodnevno, ali ni retko, kuvam za prijatelje ili sa prijateljima što je još veća ludost, kada svako uskače sa nekim svojim dodatkom i idejom.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #3

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Mnogo volim da kuvam, ne kuvam kad moram vec kad to zelim. Nekada ne moram, ali uzmem nesto da spremim jer me to smiruje...
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    naravno. samo sto kuvam uglavnom vikendima ili onako za frendove. imam mnogo veliku kuhinju u kojoj volim da se razbaskarim, sjeckam, mutim, petljam mirisem, probam...
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Kako da ne!!! Od neke svoje 13. godine kuvam i uzivam u tome maksimalno. Veoma mi prija, kada ukucani pohvale ono sto sam skuvala, a posebno gosti Veoma cesto, izvodim neke svoje kulinarske eksperimente - ponekad se desi da ne uspeju, ali retko. I, kao sto rekoh, kuvanje je moja strast, ali moram da vam priznam (i nemojte nikom da kazete ) da sa kolacima, a posebno tortama nemam blage veze. Ovo se ne odnosi na kisela testa, koja takodje spremam (hleb, masna pogaca, ustipci, mekike itd.)
    neunistiva zlojebaba!

  6. #6

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Kad je bio upis u srednju skolu za dlaku u profi kuvare da odem. Mislim da je to moj odgovor na postavljeno pitanje.
    ...................

  7. #7

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Obozavam da kuvam kad mi se prohte, ali kad moram onda bas i ne volem toliko
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  8. #8

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    preko secknaja (koje predstavlja stvar broj jedan na mojij listi stvari koje volim najviše da radim u kuhinji), ređanja svih tih kolutića, kvadratića i ostalih oblika u skladan niz i na kraju ubacivanje istih, strogim redosledom u odgovarajuće posudice.

    Imam svoju malu kuhinju u kojoj odlično koordiniram i koja je neka vrsta moje zen sobe , a san je veeeeelika kuhinja
    ...Od malena sam se vrzmala po kuhinji kad mama nesto sprema...To sam volela, i bilo mi je simpaticno da mesim nesto...a i drugima da me gledaju kako malim rucicama pritiskam testo i mucim se (a baka je uvek dobacivala iz pozadine: dok se ne odvoji od cinije mesi )
    Elem...i dan danas volim da kuvam...sad u mojoj kuhinjici (samo baku i mamu zovem za recepte )

  9. #9

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    ...pa kad moram...vise volim kad on kuva

  10. #10

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Kuvanje je moj hobi. Mogla bih satima stajati u kujni ikuvati ali mi smo samo nas dvoje tako da se to ne isplati tako mnogo kuvati. Zato uvek volem kad imamo malo veće društvo. Volem i da izprobam nove rezepte.
    Pa onda svima prijatno

    .Prilog 1503
    Svaki dan bez smeha je izgubljeni dan. Carly Caplin

  11. #11

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Obožavam.
    Ali mi je žao što jedino imam vremena vikendom da se bavim kul. šarolijama
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  12. #12

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Iskreno Receno Ne Volim Bas Da Kuvam,jos Kad Moram Svaki Dan.......uglavnom To Sto Bas Volim Da Jedem To I Volim Da Spremam Pa Makar I Provela Celo Pre Podne U Kuhinji.

  13. #13

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Volim iz hobija, ali i iz želje, kad mi poizde pljuvačne žlezde da ih zadovoljim.
    In vinas veritas

  14. #14

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    Mnooooogo volim da kuvam.....I kazu ljudi da stvarno to umem...trudim se da sebe unesem u svako jelo koje spremim..da mu dam neki svoj precat....
    Primetila sam da mi kuvanje za prijatelje i porodicu (znate one male vecerinke uz razgovor i vino u kuhinji) pomaze u oslobadjanju od depresije....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  15. #15

    Odgovor: Volite li da kuvate?

    pa i ne volim bas...
    meni mrvacha kuha, i to odlicno, pa nema potrebe da se mijesam
    smesi se... sutra ce biti gore

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zašto volite životinje?
    Autor SQUAW u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 07:57
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Volite li ljuto?
    Autor memento u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:54
  4. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32
  5. Kako ste naucili da kuvate?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 13.11.2011, 13:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •