Noćni život u Novom Sadu - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 53
  1. #16

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    sta je to "fensi"?

    ko su te "fensi" face u gradu?

    ova deca danas ne znaju sta je dobro. ne znaju sta je provod. ako ne sednu u tatin auto i ne parkiraju ga na ulaz u lokal nisu nista uradili. devojcicama je samo vazno da se sto vise skinu, kao da su na izboru za zvezdu granda. da pokazu svoje salce koje kipi preko plitkih i uskih farmerica sivenih u pazaru, a kupljenih u "original" butiku.

    idemo tamo gde su svi. tamo gde se okupljaju narko dileri. tamo cemo nestio i da smrknemo, a ako smo dobre i da se dzabe bocnemo. u venu, naravno. ono drugo bockanje ide samo po sebi.

    ma, nije nam potreban nikakav kafic za dobar provod. odemo u market, kupimo dvolitru (kako su se englezi odusevili kada su za vreme exit-a skontali da se pivo pakuje u xxl pakovanjima) i kod miletica da nas svi vide koliko smo pijani, pa jos obuceni u crno, sa crnim karminom i lakom. a kada povracamo, skoknemo do nove kreacije od fontane u porti i napunimo je pokvarenim big mekom preradjenim u nasim napacenim zeludcima i odmah iskoristimo priliku pa se umijemo u toj istoj fontani.

    da i motorici su vazni. nikako bez njih. pa u centar. u pesacku zonu medju golubove. to sto ima i male dece, koja uce da hodaju s tim istim golubovima, nema veze. vazno je da motoric (skuter) "prdi" sto glasnije i da ide sto brze, sa , po mogucnoscu, 5 ili 6 suvozaca.

    gde onda izaci a da se osecas normalno i da se opustis k'o covek?
    u novom sadu vise nigde, na zalost.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #17

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku

    gde onda izaci a da se osecas normalno i da se opustis k'o covek?
    u novom sadu vise nigde, na zalost.
    Slazem se uglavnom sa svime sto si rekao, preplavljeni smo grandom i grandovskim glupostima, samo sto toga ima svugde, ne samo u Novom Sadu. Malo je mesta gde mozes izaci, gde se mozes osecati lepo, bez da te neko ne odmeri od glave do pete, sta imas obuceno, naravno koja kola vozis itd ....ali ...jos uvek postoje lokali gde se mozes opustiti, izdjuskati (naravno uz dobru muziku) i lepo se provesti... takvih lokala je malo, ali ih jos uvek ima
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #18

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Morala sam da krenem da pishem odgovor na ovu temu...Nazalost,ne zivim u NS vec godinama,ali i dalje se, naravno, izjashnjavam da sam Novosadjanka...i iskreno,odlepim kada dodjem u nash lepi NS i vidim da bukvalno nema mesta za izlazak...Da se razumemo,ne trazim ja puno...neko opushteno mesto...Letos takvo mesto nisam nashla...Ajd da se nadam da cu sledece godine....
    Srecom ima EXIT u to doba kad sam ja u NS...
    A nekada je bila drugacija amosfera u gradu...Ajde probajte da se setite na koja mesta ste izlazili pre bombardovanja na primer...Ko se seca Rene-a kad se otvorio...
    Sofija...

  4. #19

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Gdje izlaze matorci? Nekada, u moje vrijeme bio je aktuelan Fox trot zv. Posljednja šansa (Futoška ulica). To je bilo nekad:
    Tada nisam bio matorac, a sada, svakim danom sve više i više...

  5. #20

  6. #21

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Evo ja se javljam iz routa!!!!
    Ovde ima i neta!
    I dobra muzika.
    za razliku od Grozdjenbala.

  7. #22

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Evo ja se javljam iz routa!!!!
    Ovde ima i neta!
    I dobra muzika.
    za razliku od Grozdjenbala.
    Hehehe, u Routu je uvek dobra muzika
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #23

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Da Li Bi Mi Neko Rekao Gde Je Najbolji Provod Vikendom, Gde Pustaju Stranu Muziku, Ili Nas Domaci Pop. Nisam Iz Ns, Ali Planiram Vec Nekoliko Vikenda Da Izdjem, A Ne Znam Gde Da Idem. Dosada Gde Sam Bila Nije Mi Bilo Nista Posebno.

  9. #24

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat crvena kaže: Pogledaj poruku
    Da Li Bi Mi Neko Rekao Gde Je Najbolji Provod Vikendom, Gde Pustaju Stranu Muziku, Ili Nas Domaci Pop. Nisam Iz Ns, Ali Planiram Vec Nekoliko Vikenda Da Izdjem, A Ne Znam Gde Da Idem. Dosada Gde Sam Bila Nije Mi Bilo Nista Posebno.
    Route 66 je jedan od najboljih klubova u Novom Sadu, svaki vikend ima ziva svirka
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #25

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Nocni zivot? Ma katastrofa...i ono malo dobrih mesta nam preokupirale zlatne devojke u tigrastim bodijima i momci rumenih obraza sveze sisli sa brda..
    Ne mislim samo na one sa strane,i pola novosadjana je operisano od ukusa

  11. #26

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Mozete da odete u caffe REMI na Novom Naselju

  12. #27

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat lisa kaže: Pogledaj poruku
    Nocni zivot? Ma katastrofa...i ono malo dobrih mesta nam preokupirale zlatne devojke u tigrastim bodijima i momci rumenih obraza sveze sisli sa brda..
    Ne mislim samo na one sa strane,i pola novosadjana je operisano od ukusa
    Nemoj z... NS je doobar. Ne znam sta u stvari ocekujes. A o ukusima...
    Imam druga iz krajeva nase zemlje juzno od BG i tako se proveo ovde. Moram ga ponovo zvati
    trt mrt zivot ili smrti

  13. #28

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Prosli vikend sam bila u Foxtrotu a ove subote u Route 66, oba puta sam slusala Osmi dan. Toplo ih preporucujem, davno tako dobru svirku nisam cula i bas sam prijatno iznenadjena. Sviraju obrade ali jaaaaako dobro a repertoar je za svaku pohvalu. Ako neko cuje za njihov sledeci nastup, bila bih zahvalna da napise ovde. Hvala unapred.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  14. #29

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat Cecara kaže: Pogledaj poruku
    Ako neko cuje za njihov sledeci nastup, bila bih zahvalna da napise ovde. Hvala unapred.
    U subotu 17.11. sa pocetkom u 22.30 nastupa bend Osmi dan
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #30

    Odgovor: Noćni život u Novom Sadu

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    U subotu 17.11. sa pocetkom u 22.30 nastupa bend Osmi dan
    super, puno hvala

    jos samo kad bih znala gde....
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. O Novom Sadu
    Autor Najgora u forumu Novi Sad
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 22:31
  2. Šta ne volite u Novom Sadu?
    Autor leptirić u forumu Novi Sad
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 20.06.2015, 22:06
  3. GSP u Novom Sadu
    Autor Lady S u forumu Novi Sad
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 29.01.2015, 19:40
  4. Muzeji u Novom Sadu
    Autor silvia u forumu Novi Sad
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 09:07
  5. Život u gradu ili život na selu?
    Autor yige_gui u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 04.12.2008, 13:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •