Muškarci za izbegavanje - Strana 11

Prikaz rezultata glasanja: tip muškarca za izbegavanje

Učesnika ankete do sada
97. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • oni koji su uvek spremni za flert i avanturu

    11 11.34%
  • ljubomorni

    15 15.46%
  • (pre)ozbiljni

    3 3.09%
  • zapušteni

    39 40.21%
  • oženjeni

    11 11.34%
  • neozbiljni

    3 3.09%
  • nešto drugo...

    15 15.46%
Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 178
  1. #151

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Ahahaha drz' se ti tvoje pruge, a psihologiju ostavi meni.
    Moglo bi se svasta procitati izmedju redova tvoje ogorcenosti
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  2. #152

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Skoro svaki muškarac koji je svrstan u oznaku "za izbegavanje" pod određenim uslovima može biti čak vrlo poželjan. Tako je, u ostalom i sa ženama "za izbegavanje"...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #153

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Skoro svaki muškarac koji je svrstan u oznaku "za izbegavanje" pod određenim uslovima može biti čak vrlo poželjan. Tako je, u ostalom i sa ženama "za izbegavanje"...
    Kad smo kod toga mogli bi u anketu ubaciti i Muškarce koji žele da promene žene.
    To su obavezno oni koji smatraju da je ženi posle udaje mesto pored šporeta uz obavezno gledanje u pod i po nekad ispraćene "pogledom sa blago podignutom obrvom i rečenicom..."a za (koga) gde se ti to spremaš"

    Izbegavati pod obavezno

  4. #154

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kad smo kod toga mogli bi u anketu ubaciti i Muškarce koji žele da promene žene.
    To su obavezno oni koji smatraju da je ženi posle udaje mesto pored šporeta uz obavezno gledanje u pod i po nekad ispraćene "pogledom sa blago podignutom obrvom i rečenicom..."a za (koga) gde se ti to spremaš"

    Izbegavati pod obavezno

    Ženi jeste definitvno mesto pored šporeta, kao i u kupatilu da oriba posle muškarca kad se tušira, kao i da čuva dete, i tako, to su neka mesta gde muškarac ne bi trebalo da se petlja
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #155

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Samo, to ti, Najka moja, nije misljenje samo individualaca, vec celokupnog drustva, bojim se Nesto kao default podesavanja: udas se i samim tim prestajes da izlazis, da imas bilo kakav drustveni zivot i ne sme da te interesuje bilo sta sto nije kuvanje, peglanje i briga o deci. Uz to ide i poseban "add-on": budes proglasen(a) namcorom koji ima konstantne glavobolje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #156

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    ...budes proglasen(a) namcorom koji ima konstantne glavobolje
    I konstantna tema su ti recepti

    Dosadna žena do yaya

  7. #157

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kad smo kod toga mogli bi u anketu ubaciti i Muškarce koji žele da promene žene.
    To su obavezno oni koji smatraju da je ženi posle udaje mesto pored šporeta uz obavezno gledanje u pod i po nekad ispraćene "pogledom sa blago podignutom obrvom i rečenicom..."a za (koga) gde se ti to spremaš"

    Izbegavati pod obavezno
    Vrlo lucidno. Svaka čast.

    Ne znam kakvi su muškarci koji su ponuđeni u anketi, ali zato sigurno znam jednog muškarca za obavezno izbegavanje. Recimo, da sam kojim slučajem žensko, poslednji za kojeg bi se emotivno vezao sam upravo ja kao muška varijanta.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #158

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    . Recimo, da sam kojim slučajem žensko, poslednji za kojeg bi se emotivno vezao sam upravo ja kao muška varijanta.
    de...de čika memento

  9. #159

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ženi jeste definitvno mesto pored šporeta, kao i u kupatilu da oriba posle muškarca kad se tušira, kao i da čuva dete, i tako, to su neka mesta gde muškarac ne bi trebalo da se petlja
    I još da te podseti da je posle dobro izdevetaš jel?

  10. #160

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ženi jeste definitvno mesto pored šporeta, kao i u kupatilu da oriba posle muškarca kad se tušira, kao i da čuva dete, i tako, to su neka mesta gde muškarac ne bi trebalo da se petlja
    Sacu se vrnem,s`m da vim` dal ne letiV naki asteroid,sporadi Zemlje?
    Nema nishta,sve je chisto...
    Ne mogu da verujem,da je Bazilej,konachno,neshto pametno rekao,da ne kazhem,kazao...
    U pravu si,brate-tebra,od kad su zhene pochele da razmishljaju i da budu ravnopravne,jelte,ode ovaj svet u lepu pichku materinu...
    Samo kuhinja,kupatilo,krevet i cao...Chak je za njih mnogo i do kupatila da odu,jer mogu usput da 'smisle" neshto...Ili,ne d`o Bog,da im neshto "padne na pamet"...
    Me Bring Da Enlightenment...

  11. #161

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Ahahaha drz' se ti tvoje pruge, a psihologiju ostavi meni.
    Moglo bi se svasta procitati izmedju redova tvoje ogorcenosti
    ...uradi devojcice analizu...da vidimo kakav si psiholog...ili jednostavno,izbegavas muskarce jer ne mozes da ih "krojis'?...
    ...Peder je svaki muskarac koji ne misli da je svaka zena kurva...

  12. #162

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Fenseri...ne nikako...
    Frajer copy Milan Stankovic ...opet ne nikako...
    zatim....Sve one pune sebe....one Edipovce....
    ...i naravno Ekonomiste...:D
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #163

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Nevezano za anketu...

    Izbegavati one muskarce koji "nabijaju" sebi poene tako sto ce da opanjkavaju (direktno ili indirektno drugog muskarca...ma kakav god da je)...
    Oni koji su u svakoj corbi mirodjija...
    Slatkorecive...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #164

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku


    Ne znam kakvi su muškarci koji su ponuđeni u anketi, ali zato sigurno znam jednog muškarca za obavezno izbegavanje. Recimo, da sam kojim slučajem žensko, poslednji za kojeg bi se emotivno vezao sam upravo ja kao muška varijanta.


    dobra fora,gosn Memento

    ja sam tako raskidala ....nisam htela nikad otvoreno da oduvam ,nego krenem da se blatim:"Ti si super i steta je da budes s nekim kao sto sam ja...jer,vidis,ja sam kreten,ja uopste ne verujem u ljubav trice i kucine,ja sam bezosecajna.....i lenja.....i volim pare.....i necu decu.....i..."
    muceniku se oci napune suzama i pocne da me mrzi a meni odma lakse.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #165

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat memento kaže: Pogledaj poruku


    Ne znam kakvi su muškarci koji su ponuđeni u anketi, ali zato sigurno znam jednog muškarca za obavezno izbegavanje. Recimo, da sam kojim slučajem žensko, poslednji za kojeg bi se emotivno vezao sam upravo ja kao muška varijanta.


    dobra fora,gosn Memento

    ja sam tako raskidala ....nisam htela nikad otvoreno da oduvam ,nego krenem da se blatim:"Ti si super i steta je da budes s nekim kao sto sam ja...jer,vidis,ja sam kreten,ja uopste ne verujem u ljubav trice i kucine,ja sam bezosecajna.....i lenja.....i volim pare.....i necu decu.....i..."
    muceniku se oci napune suzama i pocne da me mrzi a meni odma lakse.....
    Siguran sam da ovo što ću Vam reći savršeno već znate, ali ne marim. Jako je lepo sresti nekog, pa makar i na ovakvom, dakle, virtuelnom mestu, ko nam je tako sličan, a Vi meni, svakako jeste i džabe ćete se buniti i dokaziviti suprotno, ako Vam to uopšte i padne na pamet. A, pošto se sujetni, ništa menje nego ja, mogu slobodno reći, da ste, na neki način, moj alter ego, moja forumska druga polovina (jabuke) jedne duše (znate onu foru, kao raspolovljeni pa se ondaK traže po belom svetu...). Naravno, u toj sličnosti, Vi ste snažniji brend, ali ni ja nisam još za bacanje, jel'te, što nama, siguran sam, nikako ne bi ni bilo važno....

    Eto, gospođo, ili dolazite Vi kod mene, ili eto mene u Smederevo, pa šta nam bog da...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. Moćni muškarci
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:39
  3. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  4. Muškarci u uniformama
    Autor duga12 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 08.01.2010, 13:08
  5. Žene za izbegavanje
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 15:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •