Posle sexa...
Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 198
  1. #1

    Posle sexa...

    ...šta najčešće prvo uradite? Zapalite cigaru, bacite se pod tuš, okreneš se na drugu stranu i zaspiš, upoznate se maženje, priča....?

    Meni je poseban gušt da zapalim cigaru a dešavalo mi se i da zaspim naročito ako je pao sexić u sred noći ili smo bili nesvakidašnje aktivni

  2. #2

    Odgovor: Posle sexa...

    Cigareta da ali ne uvek. Uglavnom se odma obucem bas sam neka a? Volim da mu se ususkam na rame i zaspim, a ako nije vreme za spavanje onda se tako mazimo... Al najozbiljnije, najcesce se obucem i radimo sta vec imamo... Jedemo uglavnom i gledamo tv ili odemo negde
    Evo, promenila sam potpis

  3. #3

    Odgovor: Posle sexa...

    Posle seksa obavezno dolazi zagljaj, mislim da je to potreba vecine zena, a i meni, muskarcu.

    Moze se samo cutati i polako se utopiti u san, naslonivsi glavu na njeno telo,
    ili samo nos pibliziti njenoj kozi i osetiti njen miris...
    Ili se moze pricati, ``romantisati``, saliti se...
    Ponekad se samo gledati u oci...
    Bitno je da sve lepo potraje jos neke minute...

    A posle...
    Pa moze bilo sta, sto prija...
    Ne volim se oblaciti posle seksa, ali volim da citam, da gledam tv, da pijem sok, da jedem....
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Posle sexa...

    ...pošto sam odgojen u pionirskom duhu... "i posle tita tito".... ...to primenjujem i u tim prilikama.... ..."i posle sexa sex".... ...mlada mi i zahtevna neuhvatljiva... ...šta ću...

  5. #5

    Odgovor: Posle sexa...

    После секса волим секс баш као и колега Лав, а после тог секса опет секс, а после тог секса секс, а после тог секса опет секс, а онда опет секс и секс и секс и секс и онда се лепо прикључим на инфузију до сутра, па опет...

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Posle sexa...

    trazim još...
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Posle sexa...

    Posle sexa sex......... mislim..... najbolje padne neki kolac ,hladan sokic......i naravno cigara........recimo najbolji je hladan kompot .....a oni koji konzumiraju posle sexa sex.......ti prvi put su...
    Love comes again......

  9. #9

    09 Odgovor: Posle sexa...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    ...šta najčešće prvo uradite?
    Ukoliko nije noc i ne idem u san, nego nastavljam dalje, posmatram reakcije ljudi (citaj:muskaraca) i pitam se zasto sam im tada privlacnija ?

    Mislim...da li je toliko ocigledno?

  10. #10

    Odgovor: Posle sexa...

    pa nije losa varijanta pusenje, klopanje, i onda nastavak...ponovo pa ponovo... to kad si kuci i imas vremena

    a kad nisi kuci, onda pokusaj da smiris svoj dah, da krijes crvene obraze i sjaj u ocima pred drugima... i naravno brzi odlazak iz parka, od klupe, iz tamne ulice

  11. #11

    Odgovor: Posle sexa...

    Slabo se vi sexate kad posle sexa imate snage i volje za jos sexa, mrljavite i zabusavate vidim ja...

    Jedem, spavam, mazim se... Obavezno se nalijem nekim sokom, mlekom...
    "Ride. Because children need heroes."

  12. #12

    Odgovor: Posle sexa...

    Ако се познајемо одраније, онда плаћање. Ако нам је био први пут, онда плаћање траже пре...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #13

    Odgovor: Posle sexa...

    brzo se obucem i odem kuci kod zene
    : K U M S

  14. #14

    05 Odgovor: Posle sexa...

    sve vise se uzbudim i hocu dalje,ako je dama dobra u sexu onda bar jos dva puta

  15. #15

    Odgovor: Posle sexa...

    Zavisi gde se sex dogodio. Zavisi od doba dana ili noći. Zavisi od mnogo faktora. U nekim optimalnim situacijama - koje su jako, jako retke - napunim kadu vodom, uvalim se u istu, sa sve kafom, cigaretom, sokićem... i uključim masažere do daske... Tako se isponašam pola sata, nekad i duže. Onda može ispočetka. Sve.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?
    Autor Andjelika u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:36
  2. Učestalost sexa u braku
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.12.2010, 16:04
  3. Slađe posle svađe
    Autor Mish u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.05.2010, 23:46
  4. Koliko ti je stalo do sexa?
    Autor DanijElla u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 01:02
  5. Prva rečenica nakon sexa...
    Autor SansRomantic u forumu Astrologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 03:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •