Koji se znaci privlače
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30
  1. #1

    Koji se znaci privlače

    Zodijak je krug od dvanaest znakova, a svaki od njih pripada jednom od četiri osnovna elementa- vodi, vatri, vazduhu ili zemlji. Element određuje karakter-volju, emocije, interesovanja, inicijativu, temperament.
    Zodijak je kosmos u malom te se horoskopski znaci međusobno privlače prema zakonima prirode- voda gasi vatru, vatra zagrijava vazduh, zemlja upija vodu

    VATRENO TROJSTVO: Vatreni znaci Ovan, Lav i Strijelac .
    Vatreni kvalitet daje im inicijativu, borbenost, strastvenost, volju. Topli su, plemeniti, velikodušni, energiju brzo troše i brzo je obnavljaju. Međusobno mogu da funkcionišu kao prijatelji ili saradnici- po principu dvije vatre odlično gore. U ljubavi vatra može da preraste u požar, posebno na relaciji Ovan i Lav.
    Njihovom temperamentu imponuju vazdušni znaci u kombinacijama- Ovan i Vodolija, Lav i Vaga, Strijelac i Blizanci.
    Harmonija funkcioniše prema zakonu fizike- vatra zagrijava vazduh, koji se diže u visine ili - vazduh rasplamasava vatru da jače gori.
    Hladan tuš za vatrene znake je spoj sa vodenim elementom jer, može da ih ugasi.
    Dakle, vatrenjaci oprezno sa Rakovima, Škorpijama i Ribama!

    VODENO TROJSTVO: Vodeni znaci Rak, Škorpija, Ribe.
    Voda im daje dubinu emocija, umjetničku inspiraciju, intuiciju, maštovitost, bogat unutrašnji život. Međusobno mogu da grade veoma snažne emotivne veze zasnovane na intuitivnom razumijevanju, dvije vode koje zajedno teku- Škorpija i Rak, a posebna dubina između Riba i Škorpije. Njihovom senzibilitetu odgovara stabilnost zemljanog elementa, a posebno su uspješne kombinacije: erotska- Škorpija i Bik, ljubavna- Djevica i Rak, Jarac i Škorpija, prijateljska -Ribe i Djevica. Zajedništvo je plodno i stabilno prema principu zemlja upija vodu, a voda natapa zemlju.
    Za duboko emotivne vodene znake opasnost predstavlja hirovitost vazdušnog elementa- naročito Vodolije ili Blizanaca jer, vazduh talasa vodu, što može da bude delikatno, izazovno i neizvjesno.

    VAZDUŠNO TROJSTVO: Vazdušni znaci- Blizanci, Vaga, Vodolija.
    Vazdušni element pročišćava njihov um te su ovo znaci intelekta. Komunikativni su, šarmantni, neuhvatljivi, brzo razmišljaju i ne robuju emocijama. Spoj dva vazduha je kvalitetan i može da ide do neslućenih visina. Posebno je inspirativna kombinacija Vodolija i Blizanci- na mentalnom nivou, a Vodolija i Vaga na emotivnom. Vazdušnom kvalitetu vatra daje potrebnu toplinu i strast te idealne ljubavne kombinacije mogu da ostvare sa Ovnom, Lavom ili Strijelcem.
    Umjerena vatra Strijelca godi Blizancima, ovnovski plamen rasplamsava hirovitu Vodoliju, dok sjaj Lava imponuje vazdušastoj Vagi.

    ZEMLJANO TROJSTVO: Zemljani znaci- Bik, Djevica, Jarac
    Prepoznatljiv je kvalitet zemljanog elementa- stabilni su, praktični, oprezni, disciplinovani, istrajni, konzervativni. Cijene opipljive vrijednosti i preovladava materijalistički pristup životu. Međusobno su idealni saradnici- Djevica i Jarac, zatim Bik i Djevica.Takođe i bračne veze zemljanih znakova su uspješne, jer sve počiva na stabilnosti i razumu. Spoj sa vodom blagtvorno djeluje na zemljani kvalitet- Bik uživa u erotskom spoju sa Škorpijom, Jarcu prija mistična voda Riba, Djevice vole da ih potopi dubina suptilnih Rakova! Za postojanost zemlje opasan je uznemireni vazduh , posebno uraganski nalet hirovite Vodolije
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor:

    Da li mozes jos neke slicne informacije, sto se tice astrologije i znakova, da posaljes?: Pozz od Ivane

  3. #3

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Vatreni znaci

    Vatreni znaci su Ovan, Lav i Strelac. OSOBE RODENE U OVIM ZNACIMA
    ODGOVARAJU JEDNO DRUGOME. Ali za svaki znak postoji jos neki odgovarajuci
    znakovi.Tako na primer povoljni su znaci:

    Za Ovna - Blizanci i Vodolija
    Za Lava - Blizanci i Vaga
    Za Strelca - Vaga i Vodolija


    Nepovoljni znaci su:

    Za Ovna -Rak,Vaga i Jarac
    Za Lava -Bik, Skorpion i Vodolija
    Za Strelca -Blizanci, Devica i Ribe
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #4

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Zemljani znaci


    Zemljani znaci su Bik, Devica i Jarac.OSOBE RODENE U OVIM ZNACIMA
    ODGOVARAJU JEDNO DRUGOME. Pored toga, odgovaraju im i ovi znaci:


    Za Bika - Rak i Ribe
    Za Devicu - Rak i Skorpion
    Za Jarca - Skorpion i Ribe

    Nepovoljni znaci su:

    Za Bika -Lav,Skorpion i Vodolija
    Za Devicu -Blizanci, Strelac i Ribe
    Za Jarca -Ovan, Rak i Vaga.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #5

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Vazdusni znaci


    Vazdusni znaci su Blizanci, Vaga i Vodolija.OSOBE RODENE U OVIM ZNACIMA
    ODGOVARAJU JEDNO DRUGOME. Pored toga, odgovaraju im i ovi znaci:


    Za Blizance - Ovan i Lav
    Za Vagu - Lav i Strelac
    Za Vodoliju - Strelac i Ovan


    Nepovoljni znaci su:


    Za Blizance - Devica, Strelac i Ribe
    Za Vagu - Ovan, Rak i Jarac
    Za Vodoliju - Bik, Lav i Skorpion.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Vodeni znaci


    Vodeni znaci su Rak, Skorpion i Riba.OSOBE RODENE U OVIM ZNACIMA
    ODGOVARAJU JEDNO DRUGOME.Pored toga, odgovaraju im i ovi znaci:


    Za Raka - Bik i Devica
    Za Skorpiona - Devica i Jarac
    Za Ribu - Jarac i Bik


    Nepovoljni znaci su:


    Za Raka - Ovan,Vaga i Jarac
    Za Skorpiona - Bik, Lav i Vodolija
    Za Ribu - Blizanci, Devica i Strelac.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Citat irnik kaže:
    ZEMLJANO TROJSTVO: Zemljani znaci- Bik, Djevica, Jarac
    Prepoznatljiv je kvalitet zemljanog elementa- stabilni su, praktični, oprezni, disciplinovani, istrajni, konzervativni.

    Cijene opipljive vrijednosti i preovladava materijalistički pristup životu.

    Međusobno su idealni saradnici- Djevica i Jarac, zatim Bik i Djevica.
    Takođe i bračne veze zemljanih znakova su uspješne , jer sve počiva na stabilnosti i razumu.
    Spoj sa vodom blagtvorno djeluje na zemljani kvalitet- Bik uživa u erotskom spoju sa Škorpijom
    jednom probala ovu Škorpiju..i ne, hvala, nikad više!!!

    Device su mi apsolutno (podvlačim apsolutno) najomraženiji i neprivlačniji horoskopski znak - ako mi je neko antipatičan i pre nego progovori...taj je devica zilion posto!

    Prijatelje biram iz redova Jarčeva (muških, ženskih, votever) nekako se tako potrefilo još od obdaništa

    A što se tiče "onog"...Lavovi, lavovi, lavovi...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  8. #8

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Sigurno znam: sa devicama nikako!!!!!!!
    a sa vodolijama odlično

  9. #9

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    rak sa skorpijama savrseno ali leze mi i blizanci ostali manje vise ali djevice ne podnosim

  10. #10

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Citat Lillith kaže:
    rak sa skorpijama savrseno ali leze mi i blizanci ostali manje vise ali djevice ne podnosim
    Ja sam blizanac i bas mi je drago sto ti lezim!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  11. #11

    07 Odgovor: Koji se znaci privlače

    Citat Najgora kaže:
    Sigurno znam: sa devicama nikako!!!!!!!
    a sa vodolijama odlično

    Heheh , znala sam da ima nešto


    Što se tiče moje kombinacije:

    vodolija, podznak ovan, mesesc u ovnu;
    Mili:
    rak, podznak strelac, mesec u ovnu.

    naizgled nespojiva kombinacija, ali pošto u natalnom horoskopu nemam ni jedan vodeni znak, ovaj račić me čini kompletnom
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #12

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Citat Goga kaže:



    Heheh , znala sam da ima nešto


    Što se tiče moje kombinacije:

    vodolija, podznak ovan, mesesc u ovnu;
    Mili:
    rak, podznak strelac, mesec u ovnu.

    naizgled nespojiva kombinacija, ali pošto u natalnom horoskopu nemam ni jedan vodeni znak, ovaj račić me čini kompletnom

    Kako nespojiva kombinacija kad imate vatrene podznake i mesec u istom znaku...
    Mozda vam je i ostatak natala komplementaran a to sto se znaci ne slazu nema nikakve veze

  13. #13

    07 Odgovor: Koji se znaci privlače

    Citat Lillith kaže:
    Kako nespojiva kombinacija kad imate vatrene podznake i mesec u istom znaku...
    Mozda vam je i ostatak natala komplementaran a to sto se znaci ne slazu nema nikakve veze

    Ok, zato sam i ispisala ostale podatke , ali vodolija kao vodolija sa rakom kao rakom - to je totalno nespojivo, sve ostalo -
    valjda smo se sada razumele
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #14

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    Vodolija sam u horoskopu.

    Kod mene u nekim slučajevima skoro da postoje pravila, sa vodolijama uglavnom imam dobar prijateljski odnos, čak i kad nemamo nešto osnova da budemo prijatelji. Nekako se nalazimo.

    Sa vagom:
    Ako je u pitanji tip, obično je antipatičan iz nekoh razloga.
    A ako je u pitanju devojka, tu se k'o po pravilu razvija neka hemija i privlačnost, koja čak i ne mora da ima objektivne razloge. Desava mi se da me neka devojka jednostavno privuče bez nekog posebnog razloga (lepa, pametna, zanimljiva, zainteresovana...) u tom slučaju sam skoro siguran da je ta devojka vaga u horoskopu.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  15. #15

    Odgovor: Koji se znaci privlače

    U mom slucaju sve ovo gore navedeno je netacno. Ja se nekako uvek zalepim za ovnove... vecina muzjaka za kojim sam uzdisala a bogami i oni zamnom su bili u tom znaku. Za jednog sam se i udala. Izem mu rogove.
    A s vodolijama sam najbolji ortak.
    Tako da...ili tu nesto ne stima ili ja mozda nisam bik u horoskopu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li se suprotnosti zaista privlače?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 17:00
  2. Da li vas privlače žene koje piju?
    Autor PropelerZviz u forumu Muška kafana
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 20.01.2016, 23:27
  3. Koji znaci su vam slomili srce
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 02.09.2015, 23:07
  4. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52
  5. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •