ili/ili - Strana 171
Strana 171 od 286 PrvaPrva ... 71121161169170171172173181221271 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,551 do 2,565 od ukupno 4289

Tema: ili/ili

  1. #2551

    Odgovor: ili/ili

    Koji ti je vrag sefe ?


    Beauty and the beast ili Snezana i 7 patuljaka
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2552

    Odgovor: ili/ili

    Kako: koji mi je
    Lepotica i zverko

    Sima Strahota ili Kosta Kojot

  3. #2553

    Odgovor: ili/ili

    Sima strahota kako se samo setis njih


    lolek ili bolek
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #2554

    Odgovor: ili/ili

    Ako je Bolek onaj niži i deblji... onda on
    ako nije... onda onaj drugi Al sam lepo ovo sročio

    Mobilni sa ili bez kamere (foto-aparata)

  5. #2555

    Odgovor: ili/ili

    sa i da ima bar 2 megapiksela,ala sam skomnaaa



    kamera ili foto aparat?
    Poruku je izmenio silvia, 20.06.2007 u 00:46 Razlog: zeznula sam se
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #2556

    Odgovor: ili/ili

    ne tražiš puno meni je minimum 7 megapiksela ali foto - aparat

    Bratz ili Barbika ?

  7. #2557

    Odgovor: ili/ili

    Barbika


    broj ili slovo?
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  8. #2558

  9. #2559

    Odgovor: ili/ili

    Džon Vejn (odrasla sam uz te filmove a sad kad ih gledam smešni su mi kao bioskop )

    grafitna ili hemijska olovka

  10. #2560

    Odgovor: ili/ili

    grafitna (ako može patentica)

    Dunav ili Tisa
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #2561

    Odgovor: ili/ili

    Bliže mi Tisa

    Djuza ili Dragan kao Rodoljub

  12. #2562

    Odgovor: ili/ili

    Djuza,definitivno



    cokoladno mleko ili neskvik ?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #2563

    Odgovor: ili/ili

    Ništa toplo sa čokoladom samo mleko

    ili Bazen

  14. #2564

    Odgovor: ili/ili

    bazen

    knjiga ili novina?
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  15. #2565

    Odgovor: ili/ili

    novina, ima vise slika



    sportska kladionica ili loto???
    znas kako se ljubim


Strana 171 od 286 PrvaPrva ... 71121161169170171172173181221271 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •