Nastavi pričicu - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 49 od ukupno 49
  1. #46

    Odgovor: Nastavi pričicu

    A je l neko makar pokushao da prochita prichu od pochetka? Gotovo sam siguran da je poenta u postojanju kolko tolkog kontinuiteta... Ili se varam? ... mozz biti da sam sam sebe obmanuo kad sam je pokrenuo...
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Nastavi pričicu

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A je l neko makar pokushao da prochita prichu od pochetka? Gotovo sam siguran da je poenta u postojanju kolko tolkog kontinuiteta... Ili se varam? ... mozz biti da sam sam sebe obmanuo kad sam je pokrenuo...
    Neko je vec pre pomenuo Tita...kolega,pa logicno da je medijski vise eksponiran Tito od Radunke....Tito je mogao da ima nekoliko Radunki,a Radunka samo jednog Tita,jer Tito je Tito...

    p.s. i posle Tita Nebojsa,a mozda i Jovanka..
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Nastavi pričicu

    xmmm, znam da neke stranice imaju i po 20-30 strana, pa da je mrsko da se izokrece svaka.. ali, iako mi brojevi bash i ne idu, primetim da ova ima svega PRVU i DRUGU.. pa ne bi bilo z goreg da se malo baci pogled na sam pochetak priche

    a za one malo ljenije, evo i link koji vodi do..... do kuda? pa do pochetne strane
    LINK do pochetne stranice




    Baj d vej,
    Citat Neron kaže:
    Neko je vec pre pomenuo Tita...kolega,pa logicno da je medijski vise eksponiran Tito od Radunke....Tito je mogao da ima nekoliko Radunki,a Radunka samo jednog Tita,jer Tito je Tito...

    p.s. i posle Tita Nebojsa,a mozda i Jovanka..

    izvin'te gospon' al' Jovanka i Tito nisu glavni glumci ove priche..
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  4. #49

    05 Odgovor: Nastavi pričicu koja je tema?Na temu nosvemu?oSEMENjavo sam mora reke i ba

    osEMENJAVO MORA REKE I BARE .SIRENE !!uZBUNAA!!MINISTARSTVO RATA IMA DOBEE PLate a ne rade nista.Podravka!!! od srca srcu!DJAVOLOVO SRCE.rADENSKA TRI SRCA!!! dRZE ME ZA BUDALU OVI SA DNA!!VECINA IZ PECINA!!
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Kamp oprema - nastavi spisak
    Autor Lady S u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.09.2015, 12:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •