Vršac - slobodni razgovori - Strana 7
Strana 7 od 15 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 218
  1. #91

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Nemoj tako,vratili smo krst u centar grada,odrzhavamo bal vina(dodushe on sada malo vishe lichi na vashar),ne diramo kulu pa makar se i ne penjali na nju...
    Meni se ipak dopadaju neki od radova koji bar dozvoljavaju da nam tochkovi ostanu na kolima.Dopada mi se i zelenilo na trgu.Chistiji smo,priznaj.

  2. #92

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat eritrocit kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj tako,vratili smo krst u centar grada,odrzhavamo bal vina(dodushe on sada malo vishe lichi na vashar),ne diramo kulu pa makar se i ne penjali na nju...
    Meni se ipak dopadaju neki od radova koji bar dozvoljavaju da nam tochkovi ostanu na kolima.Dopada mi se i zelenilo na trgu.Chistiji smo,priznaj.
    da, da vratili smo krst u centar grada....i okolo postavili betonske "ciglice" ili kako ih vec nazvati.....umesto da centar urade u kamenu...kioji su povadili iz dosta lepih, autenticnih ulica ovoga grada....koje su ocigledno "kupljene" za dz neki od lokalnih oligarha naseg predivnog grada......
    kako je lepo postaviti one ruzne kandilabere koje se postavljaju na auto putu, u Z.Jovinoj i S.Mileticevoj....
    dajem ti za pravo to sto se tice tockova na automobilima....ali ako je to stvar kojom moramo da se ponosimo u 21 veku....
    neka ti bude.....
    nacicemo se jednom u nasem lepom gradu da nastavimo diskusiju....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  3. #93

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Slazhem se.Daleko smo mi od ponosa,a ne od 21~og veka.
    Izgubio je ovaj grad mnogo vishe nego shto je dobio,ali su zato neki dobili mnogo vishe nego shto je ovaj grad i imao
    Zagubili smo tu negde kulturu i zaboravili shta je daska koja zhivot znachi.Sramota je shto ovaj grad nema ni jedan mali bioskopchic.Pa da grickamo suncokret,gadjamo one ispred sebe i ljubimo se u zadnjem redu.A kad se svetlo upali...Neko brishe suze,neko nameshta suknju....
    Ali su nam tochkovi tuu tuu tuu )))

  4. #94

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    A zaboravila sam da se osvrnem na rasvetu o kojoj si pisao.Ja nisam bash proputovala pola sveta,ali su nam ulice u gradu bile zaista mrachne.Neka bude,brale i kandilaber samo da me neko ne pojede dok se vracam kuci.
    Nezaboravna iskustva na povratku iz grada.Do margitskog naselja mozhe da te pojede vishe miliona stvorenja,ako pre toga ne izginesh na trotoaru u ulici Zhive Jovanovica.
    Ostavila sam bezbroj shtiklli na toj trasi...Dodushe,sada idem kolima pa su mi sve shtikle na broju
    Hajde,bre,pokazhi ipak malo ljubavi prema ovom gradu...

  5. #95

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    ...sto sam stariji,grad mi je sve manji i tesniji...o ljudima ne bih,jer ce krenuti rechi iz mene koje ne zelite da cujete...kultura...jel' to ono sto se maze na lebac?...ili se u to uvija duvan?...
    @Kubanac...ovaj grad je slobodan koliko si i ti Fidel Kastro...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #96

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat cuba kaže: Pogledaj poruku
    Bilo kako bilo,ali je Vršac sigurno jedan od najslobodnijih gradova.
    Ha, smesno, u najmanju ruku.
    Ja sam rodjen u Vrscu, ziveo sam u njemu 15 godina, citava familija mi je u Vrscu, neki od njih se bave politikom tako da sam dosta upucen u situaciju. Nema tu nikakve slobode, postoji odredjeni krug ljudi koji o svemu odlucuje i to je to. Kako oni sviraju tako ce biti. E sad, mozda to i ne mora da bude tako lose, grad je sredjen, nekako je "aktivniji" od vecine drugih slicnih gradova u Vojvodini, onaj Pokret za Vrsacku regiju ili kako se to vec zove je usao u pokrajinski parlament. Dakle radi se, mada sam ja ipak za "slobodu", ma sta to znacilo.Ali tako je u svim malim gradovima.

  7. #97

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Ujedinili se Ds i pokret to moze da bude samo pozitivno za grad da svi svoje kvalitete koje poseduju ujedine za dobrobit Vrsca.Jak Vrsac jak juzni Banat ovo najvise boli Pancevo.Vrsac u narednom periodu postaje centar Banata a bogami posle Novog Sada i Subotice najrazvijeniji u Vojvodini

  8. #98

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ujedinili se Ds i pokret to moze da bude samo pozitivno za grad da svi svoje kvalitete koje poseduju ujedine za dobrobit Vrsca.Jak Vrsac jak juzni Banat ovo najvise boli Pancevo.Vrsac u narednom periodu postaje centar Banata a bogami posle Novog Sada i Subotice najrazvijeniji u Vojvodini
    da,da bice pozitivno samo za pojedince u ovom gradu...da se nafatiraju jos malko para i da postanu nasi ljubljeni carevi, oligarsi ili sta god....
    poznavajuci politicku elitu u ovom gradu (nazalost neke i licno poznajem) imam
    jako veliki strah od njihovih kvaliteta....

    jeli becaru, da li si ti mozda u poslednje vreme proputovao kroz Indjiju, Novu Pazovu, Zrenjanin?????
    jadni oni pa kod njih se zida nesto!!!!!!

    da nisi i ti mozda pripadnik neke politicke elite u vrscu...ili mozda neko iz tvoje blize familije????
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  9. #99

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    da,da bice pozitivno samo za pojedince u ovom gradu...da se nafatiraju jos malko para i da postanu nasi ljubljeni carevi, oligarsi ili sta god....
    poznavajuci politicku elitu u ovom gradu (nazalost neke i licno poznajem) imam
    jako veliki strah od njihovih kvaliteta....

    jeli becaru, da li si ti mozda u poslednje vreme proputovao kroz Indjiju, Novu Pazovu, Zrenjanin?????
    jadni oni pa kod njih se zida nesto!!!!!!

    da nisi i ti mozda pripadnik neke politicke elite u vrscu...ili mozda neko iz tvoje blize familije????
    ...zaboravio si kume da napises koliko su se samo pljuvali u predizbornoj kampanji...treba imati stomak za to...
    ...ovaj grad drzi jedna familija...i ona odlucuje o svemu...i kao sto vec neko rece...tako je to u malim sredinama...
    ...secam se kako sam jednom rekao kevi...sto me bre nisi rodila u New Yorku...pa makar i kao crnca...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #100

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Volim Vrsac. Za svaki Grozdje(N)bal sam tamo. Prosle godine bila sam odusevljena organizacijom. 7 dana je trajao..... Vino i pivo na sve strane. Samo, nesto govore da ove godine traje samo 2-3 dana i da nece gostovati niko! To bi bilo bas bezveze.

  11. #101

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Budi nas gost i ove godine.Sve je lepo kad si u dobrom drustvu pa i 2 dana bi bilo dosta uz tamburase i vino naravno...

  12. #102

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Budi nas gost i ove godine.Sve je lepo kad si u dobrom drustvu pa i 2 dana bi bilo dosta uz tamburase i vino naravno...
    Imam rodbinu tamo tako da verovatno idem. Mada, sve je manje tamburasa, onaj TUBORGOV stand je ogroman i muzika glasna, unisti atmosferu.

  13. #103

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat purple rose kaže: Pogledaj poruku
    Imam rodbinu tamo tako da verovatno idem. Mada, sve je manje tamburasa, onaj TUBORGOV stand je ogroman i muzika glasna, unisti atmosferu.
    Tacno sve ih je manje ali tradicija je tu da se rusi tako da se nadam da ce biti prave muzike.Pa javi se kad budes dolazila

  14. #104

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat purple rose kaže: Pogledaj poruku
    Volim Vrsac. Za svaki Grozdje(N)bal sam tamo. Prosle godine bila sam odusevljena organizacijom. 7 dana je trajao..... Vino i pivo na sve strane. Samo, nesto govore da ove godine traje samo 2-3 dana i da nece gostovati niko! To bi bilo bas bezveze.
    S obzirom ko je prosle godine gostova.....mozda je i bolje da ove ne dolazi niko...
    Ako se ne varam moj kum je postavio jednu slikicu,(koja je cenzurisana) sa proslogodisnje berbe....koja svakako opisuje moje misljenje o tome...
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  15. #105

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    S obzirom ko je prosle godine gostova.....mozda je i bolje da ove ne dolazi niko...
    Ako se ne varam moj kum je postavio jednu slikicu,(koja je cenzurisana) sa proslogodisnje berbe....koja svakako opisuje moje misljenje o tome...
    Izvini, ali Cecu je gledalo oko 20 000 ljudi i vasa opstina vam je to omogucila i nama koji nismo odatle besplatno.

    Ko je bio prethodne? Snezana Djurisic i Miroslav Ilic..... Van Gogh.... Zeljko Joksimovic.... Komercijala druze, ali kad je bal nek je bal, a to je Cekili

Strana 7 od 15 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 15:01
  3. Godišnji odmor/slobodni dani
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •