Предрасуде о неистомишљеницима
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #15

    Odgovor: Предрасуде о неистомишљеницима

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Pre ću biti sa crnkinjom ili romkinjom nego sa radikalkom u vezi .Nacija mi nije bitna ali mi je bitna politička opredeljenost .
    a oci, usne, grudi, guza
    na tom polju padaju sve razmirice

    nego... vezano za predrasude o politickim neistomisljenicima... ne mogu da kazem da su to predrasude... jednostavno sa nekim se slazem ili ne... ne mislim da su svi radikali zatucani niti svi liberali potencijalni homici... ono sto ne mogu da svarim je bilo koja krajnost... kad me ljudi docekaju na "noz" pri samom postavljanju bilo koje teze ne pokusavajuci da shvate odakle proistice takav moj stav, ili nedaj ti Boze nauce nesto iz njega... ili jos gore kad mi okace etiketu ovog ili onog jer sam slucajno pomenuo neku, za mene, dobru stranu njihovih neistomisljenika

    nego Jerry zasuci rukave pa pravac kakvo radiklasko okupljanje da vidis kako moze lako da se nadje zajednicki jezik
    Poruku je izmenio swba, 19.07.2007 u 06:47 Razlog: Jerry show :D
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 09:56
  2. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 01.04.2010, 18:34
  3. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 22:31
  4. Odgovora: 107
    Poslednja poruka: 13.03.2009, 23:32
  5. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.08.2008, 12:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •