Više vredim ako imam više poruka - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 84
  1. #31

    02 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Prvo i pre svega, da li si se ti osetila prozvanom? Vidim da si se pobunila i skočila da grizeš? Da li sam ja negde rekao da Goga pati od broja postova? Nisam.
    Odgovor na temu ne smatram '' ujedanjem '' ... Ako si ti to na taj način protumačio - žao mi je, zaista nije mi to bio cilj - već da jednostavno odgovorim na zadatu temu...






    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    I opet nije dijagnoza nego konstatacija. Da li sam ja rekao da igre treba ukinuti? Nisam. Da li sam rekao da treba prestati sa igranjem? Nisam. U čemu je problem? Igre su i dalje tu, samo nema brojanja. E sad, što neko više neće da se igra jer se to ne broji, to nije moj problem. Ja samo konstatujem šta se dešava.
    Znam da su igre tu i da nema brojanja ... To što neko neće da se igra, ili će manje da se igra je opet sloboda izbora i niko to nije nazvao tvojim problemom... Problema nema...


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Podrazumevam da Yossarian jasno kaže zašto je protiv i da iznese svoje poglede na svet, a da mu HLEB odgovori na to svojim pogledima. To je stav. I on na stav neće reći av av. Eto to podrazumevam. Tebi je to možda smešno, ali ja više volim da čitam diskusiju (kakva god da je), nego odgovaranje na temu "Prvo šta mi padne na pamet." Ali to sam ja i ne očekujem da svi budu kao ja.
    To je opet tvoj izbor ( kakav god da je ) kao što je moj izbor '' pao '' na lakše teme - to sam naravno samo ja ... Niko ništa '' lanuo '' nije ...



    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li je tebi neko zabranio da i dalje voliš ovaj forum? Da li te neko tera odavde? Da li je neko zabranio ljudima da ti čestitaju? U čemu je problem?
    Kakva su ovo pitanja , izgleda da je problem u tome pto problema nema

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Mene zanima šta nekome znači ta brojka, pošto se meni jebe da li imam 5, 55 ili 5555 postova. Ja nisam ovde zbog brojeva, već zbog ljudi. Što s emene tiče, može se isključiti brojanje na svim forumima, a ja ću i dalje biti tu. Ali neki neće.
    Ko neće - ne mora. Ti nisi ovde zbog broja postova - to znam, ali 'ajde - još jednom smo ''utvrdili '' gradivo. Nadam se da si dobio željeni odgovor.








    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    A na igrama se vodi neka dubokoumna diskusija? Potrebna je nadprosečna inteligencija da bi nekome na carica odgovorio sa carinarnica. Da ne pričamo o temi "Brojanje u slikama" za koju je potrebna ultraprosečna inteligencija. Treba otići na Google i ukucati u pretragu 134 i prvu sliku postaviti u post.
    O tome ti i pričam ... Svakako ne bi trebalo zanemariti nečiji trud i utrošeno vreme. Zato mislim da svaki post vredi. O inteligenciji neću da raspravljam - nisam kompetentna . Tako se kaže?


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ko kaže? Aktivnost na tom forumu je drastično opala nakon isključivanja brojanja.
    Polako - sve to dolazi na svoje... Uostalom, ljudi mnogo više pišu na temama na kojima im nije potrebna nadprosečna ili ultraprosečna inteligencija.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kako možeš da patiš od broja poruka? Kako možeš da porediš broj poruka sa decom? Umni napor za pisanje prve stvari koja ti padne na pamet? Za to je potreban umni napor? Umni napor da napišeš reku na D, grad na M, planinu na K, biljku na R ili da postaviš sliku sa brojem 612?
    Nije mi jasno da li si me shvatio ozbiljno, ili ne? Kada porastem - reći će mi se samo...

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ja uopšte nisam očekivao tvoj odgovor, jer mi ti nisi ni bila inspiracija, već neko drugi, kome sam to i rekao na PP.
    Ovo je otvorena tema na kojoj konstatujemo, razmenjujemo iskustva, sličice, salvete i sl... Nadam se da mi nećeš zameriti dozu '' neozbiljnosti '' u odgovoru


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Jesi i to skroz bez potrebe. Pravdaš se, a niko nije uperio prstom u tebe.
    Opet bio zez... Zašto bi neko uperio prst u mene? ... Zašto bih se pravdala? Smešno.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #32

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Po meni ne bi trebalo osuditi nikog...mozda jeste tako kao sto ti kazes Kunic, mozda neki ljudi jednostavno vole da imaju veci broj postova nego ostali, mozda biraju laksi nacin dolazenja do istih nego neki drugi ali mislim to je toliko bezazleno da smatram da nema potrebe prozivati i osudjivati...
    To je tvoje viđenje situacije i to je u redu. Ali ja samo želim da znam šta je fora sa tim famoznim brojem poruka. Rekao sam, možda sam glup i to ne razumem i zato želim da mi neko objasni.

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se da je bitan kvalitet a ne kvantitet ali budimo malo tolerantni...

    Nije tesko biti fin...
    Ne znam šta je za tebe merilo tolerancije, ali ja svoje pitanje ne smatram netolerantnim. Nikog nisam vređao, samo me zanima u čemu je fora.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Odgovor na temu ne smatram '' ujedanjem '' ... Ako si ti to na taj način protumačio - žao mi je, zaista nije mi to bio cilj - već da jednostavno odgovorim na zadatu temu...
    Ti nisi odgovarala nego si se obraćala meni u fazonu da sam temu pokrenuo zbog tebe. A i dalje nisi odgovorila da li se smatraš manje vrednom jer ti nisu sve napisane poruke ubrojane.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Znam da su igre tu i da nema brojanja ... To što neko neće da se igra, ili će manje da se igra je opet sloboda izbora i niko to nije nazvao tvojim problemom... Problema nema...
    Kako nema problema? Do juče si bio aktivan na forumu, a danas nisi. (namerno pišem u muškom rodu da se ne osetiš ponovo prozvanom)

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    To je opet tvoj izbor ( kakav god da je ) kao što je moj izbor '' pao '' na lakše teme - to sam naravno samo ja ... Niko ništa '' lanuo '' nije ...
    Naravno. Ja se ovde zabavljam na drugačiji način od tebe i to ne znači da više vredim od tebe ili da ti više vrediš od mene.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Kakva su ovo pitanja , izgleda da je problem u tome pto problema nema
    Pitanja postavljena na osnovu tvog odgovora pod b) koji je, da te podsetim, bio da si ti ovde da bi ti drugi čestitali.

    I zato te pitam da li je neko ljudima zabranio da ti i dalje čestitaju? I odmah ti odgovoram da nije.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ko neće - ne mora. Ti nisi ovde zbog broja postova - to znam, ali 'ajde - još jednom smo ''utvrdili '' gradivo. Nadam se da si dobio željeni odgovor.
    Nisam dobio željeni odgovor, jer ne pričamo o ljudima koji nisu ovde zbog broja postova, već o ljudima koji jesu.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    O tome ti i pričam ... Svakako ne bi trebalo zanemariti nečiji trud i utrošeno vreme. Zato mislim da svaki post vredi. O inteligenciji neću da raspravljam - nisam kompetentna . Tako se kaže?
    Čekaj, da li su tebi ti postovi obrisani pa da žališ za njima? Nisu. Zašto žališ za nečim što je i dalje tu?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Polako - sve to dolazi na svoje... Uostalom, ljudi mnogo više pišu na temama na kojima im nije potrebna nadprosečna ili ultraprosečna inteligencija.
    Daj Bože da bude tako, pa da konačno upoznam ljude. Ja ne mogu da steknem nikakvu sliku o ljudima koji pišu na igrama. Kako mogu da upoznam nekoga čitajući kaladont? Nikako. A pošto sam ovde zbog ljudi, želim da znam kako ti ljudi razmišljaju i da jednog dana možda odem sa njima na pivo.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nije mi jasno da li si me shvatio ozbiljno, ili ne? Kada porastem - reći će mi se samo...
    Jesam.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je otvorena tema na kojoj konstatujemo, razmenjujemo iskustva, sličice, salvete i sl... Nadam se da mi nećeš zameriti dozu '' neozbiljnosti '' u odgovoru
    Naravno da hoću, jer kada se postavi pitanje, očekuje se odgovor.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Opet bio zez... Zašto bi neko uperio prst u mene? ... Zašto bih se pravdala? Smešno.
    To samo ti znaš.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #33

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da ne pričamo o temi "Brojanje u slikama" za koju je potrebna ultraprosečna inteligencija. Treba otići na Google i ukucati u pretragu 134 i prvu sliku postaviti u post.

    О сунце ти јебем жарко... е па одсад ћу и ја да пишем ту!

    Ja uopšte nisam očekivao tvoj odgovor, jer mi ti nisi ni bila inspiracija, već neko drugi, kome sam to i rekao na PP.
    Гарант СКВО...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #34

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    О сунце ти јебем жарко... е па одсад ћу и ја да пишем ту!
    Е нећеш... има ко и остали да поставиш слику са бројем
    Citat Kunic; kaže:
    Namerno otvaram ovu temu na ovom forumu, jer smatram da je ovo ozbiljno pitanje koje me je prilično začudilo. Naime, primetio sam nagli prestanak pisanja na određenom forumu iz prostog razloga što se tamo više ne broje poruke.
    moje lično mišljenje je da prestanak brojanja poruka nije jedini razlog ... ima i drugih: vrućina, sezona godišnjih odmora, koliko sam ja primetio; nekih članova koji su bili prilično aktivni na dotičnom forumu nema i pre ukidanja brojanja postova na igrama bez granica
    Citat Kunic; kaže:
    To me dovodi do sledećeg zaključka pojedinci pate od ukupnog broja poruka.
    pojedinci pate od toga da u nečemu budu prvi, zar je bitno dal je to broj poruka, reputacija, ili plasman na listi za člana meseca
    Citat Kunic; kaže:
    Možda sam ja glup, pa ne razumem to i zato želim objašnjenje. Šta vama znači broj poruka i zašto ste u teškoj depresiji jer se više dubokoumne poruke na Igrama bez granica ne računaju?
    uopšte nisam u depresiji, a kamo li teškoj
    Čak bih mogao reći da mi brojanje poruka na datom podforumu uopšte ne smeta
    Jedino se ne slažem sa činjenicom da je to uradjeno retroaktivno, pa je podforum želje, čestitke... blago rečeno smešan... prave se virtualne žurke u čast posta #9000 za nekog ispod čijeg imena stoji brojka npr 5555
    A da mi nije stalo do broja poruka može potvrditi i većina moderatora (i bivših i sadašnjih) sa kojima sam stupio u kontakt putem pp
    Da mi je stalo do njega sigurno ne bih napisao moje poruke možeš brisati bez ikakve griže savesti
    Sa svakim postom pokušavam da budem korektan, i ne bih zamerio njegovo brisanje, mislim da je to pravičnije nego njegova izmena od drugog lica
    Citat Kunic; kaže:
    Da li sada mislite da manje vredite jer imate manje poruka?
    ne da mislim da manje vredim zbog manjeg broja poruka, nego znam da se ništa nije promenilo u očima onih koji su me cenili i dok sam imao upisanu brojku preko 1000 postova ispod svog avija
    Citat Kunic; kaže:
    Da li je vama bitan kvantitet?
    Da kao i to da li se sa postom slažem ili ne
    Uostalom to i pokazujem putem PP-a i deljenja reputacija to vrlo dobro znaju svi koji su dobijali repute i PP od mene, no to znaju samo oni
    Citat Kunic; kaže:
    Mislite ako imate 5.000 poruka u kojima nijednom niste izneli svoje mišljenje vredite više od nekoga ko ima 50 sa jasnim stavom?
    ne bih mislio... znao bih da da više vredim od tog nekog koji ima samo 50 poruka sa jasnim stavom, i da ja imam samo 5 poruka bez iznetog stava ako njegov stav nema veze sa realnošću
    Citat Kunic; kaže:

    Da li vi dolazite na forum da biste što pre napumpali broj poruka i da bi vam drugi "čestitali" na neverovatnom uspehu ili da se zezate? Ono, nema veze šta ću napisati, važna je brojka ispod nadimka.

    Samim prestankom igranja dokazujete moje pretpostavke - niste ovde zbog druženja, već zbog broja poruka
    Polako, daj ljudima vremena da se naviknu na novonastale promene
    Pretpostavljam da nisi mislio na mene, no ta izjava može biti kontraproduktivna
    Srbi su poznati kao neko ko voli da se inati i da ide glavom kroz
    Citat Kunic; kaže:

    Dobro, postoje tu i drugi forumi na kojima se brzo može napumpati broj poruka, tako da nije sve tako crno. Sada će se tema "Šta slušate trenutno" usijati, kako bi se nadoknadilo izugbljeno. Da ne pričam o temama "Šta mislim o...", "Šta kome dajem..." i sl.
    Odbijam svaku pomisao da se moj nick i broj 42 povežu na bilo koji način sa datom izjavom
    Volim da pogledam šta ko sluša... često me podsete nekih zaboravljenih melodija koje mi čuče na ko zna kom disku, pa ih nakon toga odslušam i ja
    Da sam želeo da nabijam postove, ne bih davao listu celog albuma, nego bih na svakih 5minuta pastirao iz winamp-ove playlist-e stvar koja ide
    kad malo bolje razmislim, ni ne moram nešto da slušam da bih to nalepio na "Šta slušate trenutno"
    Zatim Muzika koju osoba sluša mi govori više o nekom članu od tri puta date iste izjave na temama u forumu politika Ja glasam za _ _ _ _ _ _ _ oni su najbolji
    Citat Kunic; kaže:
    Kontam da napišem knjigu "Od početnika do legende za 24 sata". U njoj će biti nabrojane sve teme na kojima se može odgovarati jednom rečju, a i dalje se broje poruke. Cena, prava sitnica.
    ... ajde da ti pomognem, oko pisanja knjige:
    Ko hoće da nabije broj postova, treba jednostavno da otvori temu (kao što je ova) za koju je siguran da će se veliki broj forumaša osetiti prozvanim
    Nakon toga samo treba da svakom odgovara ponaosob sa novim postom, koji bi trebalo da natera i druge članove da se osete prozvanim... pa tako u beskraj
    ne mislim da si to želeo otvaranjem ove teme
    opet ja ne mislim... znam da ti to nije bila namera
    Tvoja tema je data samo kao poslednji primer kako se to može izvesti,
    I da se radi o nabijanju postova ne bi koristio opciju multi-quote
    Dakle ko želi da nabija broj postova, to može da radi na bilo kojoj temi
    Vreme će pokazati da li će od ovih mera biti više koristi:
    Sigurno će biti više ozbiljnih postova na ozbiljnim temama
    Ili će biti više štete:
    Na ozbiljnim temama će biti puno više neozbiljnih postova,
    Jer će se postovi nabijati na njima
    Moderatorima na ozbiljnim temama će se drastično povećati obim posla
    a čini mi se da trenutno vlada nestašica modova, što može dovesti do toga da odredjeni moderatori, kojima je stalo do toga da korektno odrade svoj posao, u nemogućnosti da to i postignu, daju ostavku na svoju funkciju... time će se obim posla preostalih moderatora još povećati
    ... dosada se nabijanje postova odvijalo uglavnom na igrama bez granica, i jedan mod je sasvim dobro izlazio na kraj sa tim
    Citat Kunic; kaže:
    A na igrama se vodi neka dubokoumna diskusija? Potrebna je nadprosečna inteligencija da bi nekome na carica odgovorio sa carinarnica. Da ne pričamo o temi "Brojanje u slikama" za koju je potrebna ultraprosečna inteligencija. Treba otići na Google i ukucati u pretragu 134 i prvu sliku postaviti u post. :
    ne ne vodi se
    Kao što se ne vodi nešto dubokoumna diskusija na forumu politika
    I smatram da je informacija tipa:
    Dolf (skraćenica od germanskog imena Adolf nastalog od spajanja reči: plemenit i vuk)
    Vredi više od cele teme na kojoj se vodi prepucavanje; ko je za koju partiju
    možda nekog zanima i voli da sazna poreklo imena, a jednostavno nije za to dovoljno zainteresovan da bi tražio po google ili kupio knjigu
    Citat Kunic; kaže:
    Kako nema problema? Do juče si bio aktivan na forumu, a danas nisi. (namerno pišem u muškom rodu da se ne osetiš ponovo prozvanom)
    eto ja sam predstavnik muškog roda
    I Ne osećam se nešto naročito prozvanim, al da odgovorim na pitanje
    Ni pre dve nedelje nisam bio aktivan na forumu
    Broj postova mi je obrnuto srazmeran broju mejlova i PP-a
    I bilo bi mi glupo da u pauzi izmedju dva dobijena PP-a samo nažvrljam nekoliko reči na nekoj ozbiljnoj temi, ili dam samo odgovora na nečije pitanje i predjem na PP
    mejlovi i PP imaju kod mene prvenstvo u odnosu na postove
    Citat Kunic; kaže:
    Daj Bože da bude tako, pa da konačno upoznam ljude. Ja ne mogu da steknem nikakvu sliku o ljudima koji pišu na igrama. Kako mogu da upoznam nekoga čitajući kaladont? Nikako. A pošto sam ovde zbog ljudi, želim da znam kako ti ljudi razmišljaju i da jednog dana možda odem sa njima na pivo.
    eto vidiš da grešiš, da si pročitao koji moj post na igrama, znao bi da ne pijem a da pijem na litre
    Sad kada znaš možemo da sednemo negde na terasi, ne sumnjam da po ovoj vrućini hladno pivo godi
    Ti naruči pivo, a ja ostajem pri
    A to što iz kaladonta ili gradova ne može da se stekne neka slika o ljudima, ne znači da ne može iz nekih drugih igara
    Ako mogu ja da nekoga procenim po tome kakvu će sliku staviti, ili tražiti
    Ili šta će dati kao odgovor u ili/ili siguran sam da mogu i drugi
    Slažem se da iz kaladonta ne možeš steći sliku o nekome, zato i nema ni jednog mog posta u njemu
    Niti sam i jednom otvorio tu temu da bih pročitao šta u njoj piše
    Citat Kunic; kaže:
    Dajte bre ljudi, nemojte biti smešni. Jebeš broj poruka, važno je da se zezamo. Što se mene tiče, opušteno bih izbacio to brojanje na svim forumima. Pa ne dolazim ovde zbog toga.
    I da čujem na kraju, da li patite opd broja poruka i zašto?
    Pa mislim da sam iz gore priloženog dao odgovor na postavljena pitanja, a pošto sam potrošio toliko vremena na odgovor mislim da i ja imam pravo da tebi postavim pitanje i ne hvataj se jer ne odgovaram na pitanje novim pitanjem, nego postavljam pitanje u vezi sa temom
    Zašto misliš, da ne bi od mene dobio konkretan odgovor da si pitanje postavio u "pitaj me, pitam te" i zar ne misliš da bi potrošili mnogo manje vremena i reči, jer se slažemo, u najbitnijem :broj nečijih poruka nije ogledalo njegove vrednosti
    i zašto uživaš u tome što neki pate zbog umanjenog broja poruka ispod svoga avija (ima ih sigurno) zar ne misliš da im je dovoljna muka to što su ostali bez nečega do čega im je stalo
    i da nije baš fer u ovom trenutku im stati na žulj
    svako ima neke svoje bubice, imaš ih i ti, kao što ih uostalom imam i ja

  5. #35

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Auuu sine svaka čast na odgovoru.

    Do detalja sam dobio odgovore na većinu pitanja. I većina me je zadovoljila, osim par, a njih ću da citiram.

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    pojedinci pate od toga da u nečemu budu prvi, zar je bitno dal’ je to broj poruka, reputacija, ili plasman na listi za člana meseca
    Nije isto biti proglašen za člana meseca, imati najveću reputaciju i imati najviše poruka.

    Biti proglašen za člana meseca određuju drugi, reputaciju takođe, a broj poruka zavisi isključivo od tebe.

    Evo ja nikad nisam bio član meseca, nemam najveću reputaciju, nemam najviše poruka i ne osećam se ugroženim. Niti se trudim da bila šta od toga postignem.

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Ko hoće da nabije broj postova, treba jednostavno da otvori temu (kao što je ova) za koju je siguran da će se veliki broj forumaša osetiti prozvanim
    Nakon toga samo treba da svakom odgovara ponaosob sa novim postom, koji bi trebalo da natera i druge članove da se osete prozvanim... pa tako u beskraj
    ne mislim da si to želeo otvaranjem ove teme
    opet ja “ne mislim“... znam da ti to nije bila namera
    Tvoja tema je data samo kao poslednji primer kako se to može izvesti,
    I da se radi o “nabijanju postova“ ne bi koristio opciju multi-quote
    Ako nikoga ne imenuješ, onda niko ne treba da se ozvanim prozvanim, zar ne? Ko god krene sa "pravdanjem" znači da se pronašao. To ti je isto kao na Politici gde krenu sa pljuvanjem radikala, pa se jedino masada mlati, što jasno znači da se osetio prozvanim, iako ga niko nije imenovao.

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    eto vidiš da grešiš, da si pročitao koji moj post na igrama, znao bi da ne pijem a da pijem na litre
    Sad kada znaš možemo da sednemo negde na terasi, ne sumnjam da po ovoj vrućini hladno pivo godi
    Ti naruči pivo, a ja ostajem pri
    Moguće je da grešim. Kada nisam u pravu ja ću to reći, neću praviti budalu ni od sebe ni od sagovornika. Evo, priznajem da nisam znao da i tamo ima tema u kojima možeš saznati nešto o članovima. Stalno su mi upadale u oči azbuka ovoga, abeceda onoga...

    Edit: E ipak ne grešim - Pitaj me, pitam te nije na igrama bez granica, već na druženju! Znači da ipak ne mogu upoznati ljude na tom forumu!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Pa mislim da sam iz gore priloženog dao odgovor na postavljena pitanja, a pošto sam potrošio toliko vremena na odgovor mislim da i ja imam pravo da tebi postavim pitanje i ne hvataj se jer ne odgovaram na pitanje novim pitanjem, nego postavljam pitanje u vezi sa temom
    Dao si tonu odgovora, a kada pošaljem ovaj post, daću ti reputaciju.

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Zašto misliš, da ne bi od mene dobio konkretan odgovor da si pitanje postavio u "pitaj me, pitam te" i zar ne misliš da bi potrošili mnogo manje vremena i reči, jer se slažemo, u najbitnijem :broj nečijih poruka nije ogledalo njegove vrednosti
    Ne mislim da ne bih dobio, ali bih ga dobio samo od tebe. Kontaš?

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    i zašto uživaš u tome što neki pate zbog umanjenog broja poruka ispod svoga avija (ima ih sigurno) zar ne misliš da im je dovoljna muka to što su ostali bez nečega do čega im je stalo
    i da nije baš fer u ovom trenutku im stati na žulj
    svako ima neke svoje bubice, imaš ih i ti, kao što ih uostalom imam i ja
    Daleko od toga uživam, nisam ja sadista, samo ja volim direktno da postavim pitanje, bez uvijanja, šlaga i višnjice na vrhu, a to onda neko može da protumači drugačije.

    Ne sumnjam da im je teško, ali baš ovom temom želim da im pokažem da ne treba da žale za brojkom, jer je ta brojka ništa.

    Zato i kažem da niko ne treba da bude u bedaku ni da prestaje sa igranjem, jer je broj postova sranje. Eto, ja mislim da je sranje, a ko misli da ga broj postova čini vrednijim, onda je stvarno uzaludno trošenje reči.
    Poruku je izmenio Kunic, 21.07.2007 u 17:38 Razlog: Otkriće da Pitaj me pitam te nije na Igrama bez granica
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #36

    02 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku



    Ti nisi odgovarala nego si se obraćala meni u fazonu da sam temu pokrenuo zbog tebe. A i dalje nisi odgovorila da li se smatraš manje vrednom jer ti nisu sve napisane poruke ubrojane.
    Na ovom Forumu je samo jedna tema '' pokrenuta '' zbog mene i to jako davno... Ne mislim da si ovu temu pokrenuo zbog mene. Da se smatram manje vrednom - svakako ne bih bila na Forumu i '' mlatila praznu slamu '' , već bih bila na dragim mi igricama.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kako nema problema? Do juče si bio aktivan na forumu, a danas nisi. (namerno pišem u muškom rodu da se ne osetiš ponovo prozvanom)
    Svakog čuda dosta za tri dana. Pazi opet ja , izvini ako smetam .
    Bila bih aktivnija na Igrama da nemam problema sa netom, što tebe naravno ne zanima, čisto da napomenem.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Naravno. Ja se ovde zabavljam na drugačiji način od tebe i to ne znači da više vredim od tebe ili da ti više vrediš od mene.
    Juhuu...


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Pitanja postavljena na osnovu tvog odgovora pod b) koji je, da te podsetim, bio da si ti ovde da bi ti drugi čestitali.

    I zato te pitam da li je neko ljudima zabranio da ti i dalje čestitaju? I odmah ti odgovoram da nije.
    Hvala u svakom slučaju. Dobar monolog.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Nisam dobio željeni odgovor, jer ne pričamo o ljudima koji nisu ovde zbog broja postova, već o ljudima koji jesu.
    Jesi, dobio si odgovor - u prvom postu.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj, da li su tebi ti postovi obrisani pa da žališ za njima? Nisu. Zašto žališ za nečim što je i dalje tu?
    Ne žalim ni za mnogo opipljivijim i konkretnijim stvarima, tako da ne želim ni za postovima.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Daj Bože da bude tako, pa da konačno upoznam ljude. Ja ne mogu da steknem nikakvu sliku o ljudima koji pišu na igrama. Kako mogu da upoznam nekoga čitajući kaladont? Nikako. A pošto sam ovde zbog ljudi, želim da znam kako ti ljudi razmišljaju i da jednog dana možda odem sa njima na pivo.
    Znamo se dovoljno dugo. Ostali će nadam se, imati priliku da te upoznaju - ukoliko nisu. Možeš mnogo toga da '' otkriješ '' i na Igrama - ako te zanima. Druga stvar je ako te čitanje takve vrste postova zamara ili ne zanima.





    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku

    Naravno da hoću, jer kada se postavi pitanje, očekuje se odgovor.
    Odgovor si dobio.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    To samo ti znaš.
    Naravno
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #37

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Uostalom to i pokazujem putem PP-a i deljenja reputacija to vrlo dobro znaju svi koji su dobijali repute i PP od mene, no to znaju samo oni
    Слагање се показује путем ППа и репутација? Чекај, па како их онда ја не добијам????

    И ако може без ниподаштавања расправа на политици, оне изискују знање из већег броја области! Мада, није обавезно уопште
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #38

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Patim - naravno da patim
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ne žalim ni za mnogo opipljivijim i konkretnijim stvarima, tako da ne želim ni za postovima.
    E jebeš mi sve ako ja tebe razumem.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  9. #39

    02 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    E jebeš mi sve ako ja tebe razumem.
    ... Tvoj problem ... Ovo je samo dobro zezanje .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #40

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Hvala na konstruktivnoj diskusiji.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  11. #41

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ne, ne - hvala tebi... Bila mi je čast
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #42

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Moram da upanem, u vezi igre Brojimo u slikama.. Ali, tema nije ni zamisljena da bude prosto lepljenje brojeva na slikama, a u to pretvorila usprkos Skvojkinim nadanjima da che se poenta shvatiti.
    Poenta je bila da se nadje slika asocijativno ili indirektno vezana za sledechi broj, a ne lepiti brojeve same... Npr broj 80 - Tito, broj 7 - Jul Briner i tako dalje. Brojevi se lepe kad bash nemozzesh nichega da se setish.

    Nooo... Ljudi pretrchavaju preko toga brzinom svetla, troshechi taman tolko vremena kolko im treba za copy paste, a onda to isto urade na pokloni fotografiju, stavi fotku i daj sledechu itd itd...

    Da se znaje

  13. #43

    09 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Moram da upanem, u vezi igre Brojimo u slikama.. Ali, tema nije ni zamisljena da bude prosto lepljenje brojeva na slikama, a u to pretvorila usprkos Skvojkinim nadanjima da che se poenta shvatiti.
    Poenta je bila da se nadje slika asocijativno ili indirektno vezana za sledechi broj, a ne lepiti brojeve same... Npr broj 80 - Tito, broj 7 - Jul Briner.....

    Da se znaje
    off topic sam,ali moram-izvin'te.Na ovo sam mislila kada sam pozelela da na svakoj strani bude receno sta je pisac hteo da kaze.Malo ko se vraca na prvi post,racunajuci da je prethodnih par postova dovoljan i dobar orijentir za temu.Vazi i za igre bez granica i one sa graniCom
    Konkretno-za 'brojmo u slikama' - prvi put cujem da je tako zamisljeno.I nije 'clanstvo" krivo ako ne gleda prvi post i zamisao postavljaca.Ne trazi se krivac ni za sta-nema paranojeOzbiljno,rade svi svoj posao ok-moderatori stizu da nas prate u svim lutanjima,ali vidis-desi se da se zaluta.
    Da se igra po zadatim pravilima,ta igra ne bi isla kao na pokretnoj traci,a i zahtevala bi bar malo naprezanja malih svih,sto nije za podcenjivanje.
    I sto je vaznije-bila bi zabavnija (prelako je ovako).
    skuzeMua...

  14. #44

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    ( stigo sam gi )
    -Voleo sam Igre bez granica, bas sam gi voleo! Bilo je tu raznih igara, imali smo i svoju ekipu (dzivdzani od Vrnjacke Banje),NO, onda su dosle sankcije, i od hleba i igara spalo se na "i mi s' njima na belome (il' bese suvome) lebu", dodjose zatim i neki turbo , gi, folkeri, pa se od svake spalo na citanje jedne u stotinu poruka. Dani su prolazili, talas slobode se sirio Jevropom... A ono, a opet, demokratija je da se svakoga glas racuna.
    -Vec smo, gi, duboko (?) zagazili u promene, i folk se razvija u pravcu modernijem (???), ima se i Guca i Exit...
    -Moj, si gi, je stav:
    "Ja bi proterao autobus ovuda, nije to tako lose kao sto izgleda"
    P.S. / trenutno slusam Santanu, carica - capin, a izgleda i da su Bugari usli u Sofiju

  15. #45

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ja ću pokušati da dam odgovor na ovo pitanje iz mog ugla. Kaže se sto ljudi, sto ćudi, i svako ima neku karakteristiku koja ga razlikuje od drugih. Moja karakteristika je ta što mislim mnogo (i to bez osnovanog razloga i potrebe) na ono šta bi bilo, kad bi bilo, i to ne samo na forumu, nego i u svakodnevnim situacijama. Recimo, ja pošaljem post, na neku temu, a ostali učesnici sa većim brojem poruka i reputacijom kažu, vidi ovog nešto mi tu soli pamet, a tek se juče pojavio ovde. To je dovelo do toga da dobro preispitam svaki post koji pošaljem. To je trajalo sve dok nisam shvatio da je to potpuno besmisleno, i da smo mi ovde upravo zbog toga da razmenjujemo stavove, pa makar se oni i ne slagali. Kakav bi ovo bio forum kada bi neko postavio pitanje a svi odgovori su: "Da", "Slažem se", "Tako je".... I od tada sam se oslobodio pritiska broja poruka kao pokazatelja nekog kredibiliteta, i pišem samo svoje stavove, pa ako se to nekome ne sviđa, neka napiše svoj, uostalom to je i poenta.

    I na kraju, mi smo ovde radi zezanja, i broj poruka ne bi trebalo na to da utiče, bilo da ih imaš 2 ili 2000.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imam predlog!
    Autor SQUAW u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 568
    Poslednja poruka: 25.06.2016, 02:47
  2. Naj poruka
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 601
    Poslednja poruka: 01.05.2015, 01:04
  3. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  4. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  5. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •