Sram vas je?? Zašto?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Sram vas je?? Zašto?

    Nemrem skužiti neke ljude..

    Npr, muškarci. Kada kupuju kondome, sram ih je. Čega?

    Žene, bad im je kad kupuju tampone.. ????? Cure moje, pa to je normalna pojava i kupujemo ili tampone ili uloške. Čemu skrivati? Pa svi znaju za menstruaciju (ili bi bar trebali )

    I tako neke glupe reakcije.. Nemrem skužiti.. Zašto?

    Sramite li se vi čega?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Svakog je sram u početku. Stid je normalna stvar. No, kad se nešto ponovi više puta ili je osoba dobro pripremljena sa promenama koje dolaze u životu... razumno bi bilo da stid nestane. Spoznaja je proces, kod nekog kraći, kod nekog duži.
    Ja sam u početku išao u istu apoteku da kupim kondome ...ne znam... važnoje da te stvari pođu. Potrebno je i razumno društvo oko tebe da ne gleda podrugljivona te stvari jer oni sa manjkom samopouzdanja imaju sa okruženjem.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  3. #3

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    e za kondome bi mi bilo frka da ih uzimam (ovde u mom mestu) da je neka ženska osoba sa mnom jer bi odmah počele kružiti glasine kao ja i ona mislimbozemesexaskloni i ako sam u muškom društvu zato što bi se uvek našla neka trip persona pa bi pomislila da ja i neko od njih, mislim... a pod dva, što bi me cimali oko toga koju imam u planu te ovo te ono, a posebno što je za mnoge mačo imati odnos bez kondoma, jer kondom je kao OUT
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  4. #4

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Hehehehe, to je moda kod vas?

    Nemoj me odjenuti kondomom.. Odjeni me sifilisom. (Unaprijed se ispričavam ako sam nekoga s ovom pošalicom povrijedila i uvrijedila..)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Ne stidim se ničega gore navedenog . Kiki me je promenio za 180 stepeni - tako da se u principu ne stidim - nemam vremena . Može da me natera da '' pocrvenim '' spoznaja da sam napravila neki proupust, eventualnu nepravdu prema bližoj okolini...
    Po prirodi jesam stidljiva, ali volim da napravim neki dobar fazon na svoj račun, ili se smejem samoj sebi... btw ... sada se smejem, razmišljajući jesam li otišla u off
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    ...stidim se da priđem devojci....

  7. #7

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    stidim se kad mi pridje decko..
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Sram me priznati ali.. Ja ne mogu da koketiram očima i pogledom. Nikada nisam niti mogla. Ako primjetim da me netko gleda, umjesto da napravim 'onaj' kontakt očima, ja okrenem glavu i pravim se da ne vidim.. A tako sam htjela da vidim kako to funkcionira..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Sram me priznati ali.. Ja ne mogu da koketiram očima i pogledom. Nikada nisam niti mogla. Ako primjetim da me netko gleda, umjesto da napravim 'onaj' kontakt očima, ja okrenem glavu i pravim se da ne vidim.. A tako sam htjela da vidim kako to funkcionira..
    neverovatno al isti "problem" je i kod mene... Čak šta više užasno mi bude neprijatno kad uočim da me muškarci gledaju ...

  10. #10

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Da odem još dalje.. Tu u Zagrebu imamo jednu od onih fancy ulica a zove se Tkalča. Puna je birceva i njihovih terasa.. Ajme, proći tuda po ljeti.. Ugh, u zemlju bih propala

    Ili ako je autobusna stanica puna, ja pognem glavu i tiho se pokušam prišuljati busu

    Hahahahaha, a što je najgore, nemam razloga da me bude sram.

    Neka, bar stoga ne padam na trubljenje automobila. Uvijek se sjetim svojih frendova koji su namjerno zviždali curama i kada su se one okrenule oni bi ju spustili s 'Zar misliš da smo to tebi fućkali?? Ajme kako si uobraženabez razloga!'
    Poruku je izmenio little fairy, 27.08.2007 u 09:49
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #11

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Sram me priznati ali.. Ja ne mogu da koketiram očima i pogledom. Nikada nisam niti mogla. Ako primjetim da me netko gleda, umjesto da napravim 'onaj' kontakt očima, ja okrenem glavu i pravim se da ne vidim.. A tako sam htjela da vidim kako to funkcionira..
    Rado ću ti pokazati jednom mada priznajem i meni je nekad frka oko toga :D
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  12. #12

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Rado ću ti pokazati jednom mada priznajem i meni je nekad frka oko toga :D

    Hehehehe, dogovoreno

    Nemoj mi se sad ustrtarit
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Da odem još dalje.. Tu u Zagrebu imamo jednu od onih fancy ulica a zove se Tkalča. Puna je birceva i njihovih terasa.. Ajme, proći tuda po ljeti.. Ugh, u zemlju bih propala

    Ili ako je autobusna stanica puna, ja pognem glavu i tiho se pokušam prišuljati busu

    Hahahahaha, a što je najgore, nemam razloga da me bude sram.
    Jao kao da slušam sebe kako pričam...Ista stvar...
    Često me drugarica zezala, kad smo u Bg-u šetali ulicom i naiđemo na par kafica sa baštama ispred, "Sad ce L. da ubrza ima da preletimo ovim delom" ...
    Kad šetam sa partnerom onda mi je super, u opšte se ne stidim, al kad sam sama ili sa drugaricama...užas!
    A najgore, što ti kažeš, zaista nemam razloga, nego eto...

  14. #14

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?


    Dok razmišljam o temi, malo muzičke podloge.Kaže Bora :
    "...Nesrecnice, nije te sramota
    Sta ucini od moga zivota
    Sram te bilo..."

    Mislim da je to bilo posle one:
    "...Prilazim, grickam ti uvo
    Ti mi se vesas oko vrata
    Pocinje jos jedan od nasih
    Ljubavnih falsifikata

    Uuu.. Prevara!"

  15. #15

    Odgovor: Sram vas je?? Zašto?

    Uh možda nekad i jesam bila stidljiva za mnoge stvari ali mi se čini da sam tu istu stidljivost prerasla sa godinama i kako neko reče stečenim iskustvom.Umela sam da se stidim same sebe , svojih postupaka koje sam danima umela da preispitujem a nije bilo razloga za to , svojih mana , čak i svojih vrlina ... a valjda je sve to nekako i normalno u procesu sazrevanja i odrastanja Sada umem,i veoma sam ponosna na sebe da jasno i glasno kažem šta hoću a šta neću , šta mogu a šta ne , šta jesam i šta nisam , i ne osećam nimalo sram zbog toga jer da se u drugačijem svetlu prikazujem , to bi već bila farsa i laž a onda bih trebala stvarno da počnem se stidim zbog toga
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •