Više vredim ako imam više poruka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 84

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    12 Više vredim ako imam više poruka

    Namerno otvaram ovu temu na ovom forumu, jer smatram da je ovo ozbiljno pitanje koje me je prilično začudilo. Naime, primetio sam nagli prestanak pisanja na određenom forumu iz prostog razloga što se tamo više ne broje poruke.

    To me dovodi do sledećeg zaključka – pojedinci pate od ukupnog broja poruka.

    Možda sam ja glup, pa ne razumem to i zato želim objašnjenje. Šta vama znači broj poruka i zašto ste u teškoj depresiji jer se više dubokoumne poruke na Igrama bez granica ne računaju?

    Da li sada mislite da manje vredite jer imate manje poruka? Da li je vama bitan kvantitet? Mislite ako imate 5.000 poruka u kojima nijednom niste izneli svoje mišljenje vredite više od nekoga ko ima 50 sa jasnim stavom?

    Da li vi dolazite na forum da biste što pre napumpali broj poruka i da bi vam drugi "čestitali" na neverovatnom uspehu ili da se zezate? Ono, nema veze šta ću napisati, važna je brojka ispod nadimka.

    Samim prestankom igranja dokazujete moje pretpostavke - niste ovde zbog druženja, već zbog broja poruka.

    Dobro, postoje tu i drugi forumi na kojima se brzo može napumpati broj poruka, tako da nije sve tako crno. Sada će se tema "Šta slušate trenutno" usijati, kako bi se nadoknadilo izugbljeno. Da ne pričam o temama "Šta mislim o...", "Šta kome dajem..." i sl.

    Kontam da napišem knjigu "Od početnika do legende za 24 sata". U njoj će biti nabrojane sve teme na kojima se može odgovarati jednom rečju, a i dalje se broje poruke. Cena, prava sitnica.

    Dajte bre ljudi, nemojte biti smešni. Jebeš broj poruka, važno je da se zezamo. Što se mene tiče, opušteno bih izbacio to brojanje na svim forumima. Pa ne dolazim ovde zbog toga.

    I da čujem na kraju, da li patite opd broja poruka i zašto?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Dajte bre ljudi, nemojte biti smešni. Jebeš broj poruka, važno je da se zezamo. Što se mene tiče, opušteno bih izbacio to brojanje na svim forumima. Pa ne dolazim ovde zbog toga
    Pa mogao bi to da obrazlozis na "Imam predlog", garantovano ce to odmah prihvatiti



    Salu na stranu, ja odavno nisam pogledao broj svojih postova (dobro me podseti jbt ) i stvarno mi nije bitno koliko ih imam. Ipak, moram da priznam da mi je u pocetku bilo mnoogo zanimljivo kad na sopstvenoj temi delim kolace i zezalice za predjenih 100. 200. 500....

    Glavna stvar je zezanje i bilo bi lepo da tako i ostane

  3. #3

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Vidi ga ovaj zeka krivo mu što ima manje poruka nego ja pa odmah otvara temu

    Možda (!!!????) sam ja glup


    Jedini razlog što imam ovoliko poruka koliko imam je to što sam ovde od zasnivanja krematorijuma pa sam sa drugim ljudima učestvovala u popunjavanju onoga u čemu svi sada uživamo, jer, ovde ipak provodimo neko vreme i što kad ga već provodim, onda se i krećem svuda gde mi je interesantno u trenutku. Ne bih prestala da dolazim zbog broja taman da se ukine brojač na celom forumu. Isto tako, tamo gde je brojač ukinut biću i dalje, onda kada mi je interesantno.

    Vole ljudi čestitanja, da neko na njih obrati pažnju (eto, i ti voliš kad te ljube devojčice tamo na tvojoj temi, šta god ti pričao), da se istaknu nekako, da budu druge boje, da pišu specijalnim fontom, i ja to razumem. Ono što ne razumem je da neko zna da ima npr tačno 1462 poruke

    Svejedno mi je da li neko ima 4000 poruka ili 4, niti je broj poruka bitan da bih nekog primetila, ovde i jesam da bih čitala i pisala postove, zato forum i služi, a radeći to, raste i brojka

    Nego, ima ljudi koji misle da ako ne učestvuješ na određenom forumu ili ozbiljnijim temama, ti ustvari nemaš stav ili mišljenje o nečemu, što je bezveze. Isto tako neko može da ima 15 postova potpunih gluparija na ozbiljnim temama isključivo i da to ne bude nikakav stav ili kvalitet. Individualno je šta je za koga zezanje.

    A ako se ispostavi da je istina da ljudi ne pišu zbog brojača tamo gde su pisali, onda je i meni smešno.

    Pozdravljam sve one koji su sada pomislili "Lako je njoj da priča kad ima 6 hiljada i (čekaj da vidim koliko poruka)..."

    Edit: šest hiljada i šesto četrdeset i pet postova
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ljudi prirodno teze nekom statusu pa ovde mu to dodje kao, sto vise poruka veci status i to je to

    Mene to sve smara,nekada me mrzi cak i da napisem post a tako bih zelela nesto reci...S druge strane pisati kilometarske postove ne znaci imati kvalitet,kvalitet moze znaciti i jedan rec,recenica....
    Sustina cini kvalitet a ne kvantitet...

    Toliko od mene,opet me mrzi da pisem
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #5

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Novine su ovo za mene-reputacije,ukupan broj glasova,glasaj...Kako da glasam,nova sam ovde, kada ne znam sta ljudi misle o stvarima koje su meni bitne,a da bih znala,potrebno je pored vremena i da steknem poverenje da je to sto kazu njihov stav i da stoje iza svake reci,a bo'me i smajlija ? Cini mi se da bi bilo dobro da novi clanovi ne mogu da glasaju neko vreme.

    Kada sam usla u ovaj kafe,kucala sam sporije nego sto bih da nema ovih meraca.S jedne strane mi je bilo neprijatno,a sa druge sam se igrala i radovala sto ima veselih ljudi spremnih i za ludorije nakon svega teskog sto nam dani nose. Dodju na red i teze teme,zivotne.One o kojima mislimo skoro svakodnevno i o kojima razmenjujemo misli i u porodici i na poslu i ....

    Tada mi znaci kada mi covek da negativnu reputaciju,ali kada mi obrazlozi zasto misli da nisam u pravu.Da imam nad cim da se zamislim i jos jednom razmislim.U suprotnom mogu samo da kazem-Dzeri,dzaba si krecio
    Ili ako je pozitivna,da i tada znam razlog-makar i banalan,ali da znam,jer tako cu ja moci da pravim selekciju i da znam sa kim mogu opusteno da se druzim,razmenjujem i slova i slike.I da se igram na asocijacijama npr.

    Desi se da mi necija asocijacija kroz rec ili sliku kaze vise nego post zacinjen znanjem,iskustvom,vrcavoscu,dobrim pakovanjem i plasmanom istog.
    Rangiranje clanstava na osnovu broja poruka je sasvim dobro zamisljeno .

    Postoje ljudi koji su nemi posmatraChi(blejachi) i druga krajnost,oni koji bi 'da izadju na televizor'. I izmedju ovih krajnosti citav spektar-kao i u svakodnevici nasoj.
    I sve je to ljudski i sve je ok.Niko nikoga ne ugrozava.Milina.
    Dugo si na forumu,znas znanje,znas ljude i pises smisleno kad god imas vremena?ok
    Kratko si na forumu,a umes i hoces da napises onoliko koliko ti vreme dozvoljava?ok
    Dugo/kratko si na forumu,a pises puno,ali glupo-i to je ok.Ne zavitlavam,zaista.
    Ko zna koji su razlozi tih ljudi ?
    Dok god hartija trpi, a vlasnik(ci) i ljudi koji se brinu o sajtu mogu da tolerisu,meni ne smeta jer ne vidim kako me ugrozava.Za ovo kratko vreme vec znam koje postove,pisma i sl. preskacem po vidjenju.
    Siroko je polje internetsko,a zeleno je dobro za oci...
    Zato... have fun

  6. #6

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    ...bez komentara...
    Poruku je izmenio sussi, 18.07.2007 u 19:58 Razlog: ne zelim da komentarisem
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #7

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat sussi kaže: Pogledaj poruku
    ali brisanje dela postova je izazvalo reakciju kakvu je trebalo i ocekivati.
    Zaboga, pa već sam objasnila da ni jedan jedini post nije obrisan, samo je isključen brojač poruka na tom forumu. Svi postovi su i dalje tamo i biće i ubuduće.

  8. #8

    02 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Namerno otvaram ovu temu na ovom forumu, jer smatram da je ovo ozbiljno pitanje koje me je prilično začudilo. Naime, primetio sam nagli prestanak pisanja na određenom forumu iz prostog razloga što se tamo više ne broje poruke.

    To me dovodi do sledećeg zaključka pojedinci pate od ukupnog broja poruka.
    Da li je ovo dijagnoza? Nemoj da '' blinkuješ '' i da se iščuđavaš - sve ti dobro vidiš - pa čak i kuce, mace i mede koji dobijaš na željama, čestitkama i pozdravima ...
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Možda sam ja glup, pa ne razumem to i zato želim objašnjenje. Šta vama znači broj poruka i zašto ste u teškoj depresiji jer se više dubokoumne poruke na Igrama bez granica ne računaju?
    I opet dijagnoza... ... Koliko sam mod na Igrama - vidi se i po broju postova koji mi je skinut - to svakako nije tema ( morala sam da vidim kako izgleda '' blink '' u odgovoru ) ... Jednostavno igra krene - i ne znaš da se zaustaviš - jednostavno '' pliva '' ... Ljudi su prezasićeni svakodnevicom, ozbiljnim temama - politikom naročito ... Jednostavno: '' Hleba i Igara '' - mislim prostijeg odgovora nema .
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li sada mislite da manje vredite jer imate manje poruka? Da li je vama bitan kvantitet? Mislite ako imate 5.000 poruka u kojima nijednom niste izneli svoje mišljenje vredite više od nekoga ko ima 50 sa jasnim stavom?
    Prelazak kvantiteta u kvalitet i obratno - pogledaj temu abortus - na primer ... Šta podrazumevaš pod '' jasnim stavom '' - možda ga imam, možda i ne... Nekada želim - nekada ne želim da ga '' iznesem ''... Sloboda izbora
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li vi dolazite na forum da biste što pre napumpali broj poruka i da bi vam drugi "čestitali" na neverovatnom uspehu ili da se zezate? Ono, nema veze šta ću napisati, važna je brojka ispod nadimka.
    Tačan odgovor pod b) , hvala ti što si mi otvorio oči - često sam se pitala šta radim ovde više od godinak dana... Ne znam samo da li broj postova mora da bude srazmeran osećanjima - verovao ili ne volim ovaj Forum ... Zato sam tu... Tu ću i kosti da ostavim - kako sam krenula
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Samim prestankom igranja dokazujete moje pretpostavke - niste ovde zbog druženja, već zbog broja poruka.

    Dobro, postoje tu i drugi forumi na kojima se brzo može napumpati broj poruka, tako da nije sve tako crno. Sada će se tema "Šta slušate trenutno" usijati, kako bi se nadoknadilo izugbljeno. Da ne pričam o temama "Šta mislim o...", "Šta kome dajem..." i sl.
    Naravno... Ima li nešto loše u tome? ( )
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kontam da napišem knjigu "Od početnika do legende za 24 sata". U njoj će biti nabrojane sve teme na kojima se može odgovarati jednom rečju, a i dalje se broje poruke. Cena, prava sitnica.
    Korekcija '' cijena '' - ne cena ... Možeš da odgovoriš na nekoj '' ozbiljnoj '' temi ( sva sam se sledila ) ... i da ništa ne kažeš... već da besomučno '' vrtiš '' priču u krug... Naravno, ovo se ne odnosi na tebe, već na pojedince , kako si i sam rekao...
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Dajte bre ljudi, nemojte biti smešni. Jebeš broj poruka, važno je da se zezamo. Što se mene tiče, opušteno bih izbacio to brojanje na svim forumima. Pa ne dolazim ovde zbog toga.
    Ko kaže da se ne zezamo
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    I da čujem na kraju, da li patite opd broja poruka i zašto?
    Patim - naravno da patim .. sve te poruke su kao moja deca ... ne, ne... bolje ovako : zamisli samo, koliki sam umni napor preživela da bih iskuckala tih 5000 kojih više nema - naravno nije smak sveta...
    Da ne diskutujemo o vremenu i glavobolji koju si mi zadao dok sam odgovarala na ovu temu morajući da budem tako složena, a ne onako prosta ... ( kao na ''kaladontu'' ) - na primer

    Dosta od mene - preterala sam
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Prvo i pre svega, da li si se ti osetila prozvanom? Vidim da si se pobunila i skočila da grizeš? Da li sam ja negde rekao da Goga pati od broja postova? Nisam.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Da li je ovo dijagnoza? Nemoj da '' blinkuješ '' i da se iščuđavaš - sve ti dobro vidiš - pa čak i kuce, mace i mede koji dobijaš na željama, čestitkama i pozdravima ...
    Nije dijagnoza nego konstatacija. I da li sam ja tražio otvaranje te teme i odgovore na nju? Nisam. Što se mene tiče, ne mora mi niko ništa više "čestitati". Ja nisam ovde zbog čestitki. Više mi znači nečija reputacija ili poslata poruka, nego "čestitanje".

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    I opet dijagnoza... ... Koliko sam mod na Igrama - vidi se i po broju postova koji mi je skinut - to svakako nije tema ( morala sam da vidim kako izgleda '' blink '' u odgovoru ) ... Jednostavno igra krene - i ne znaš da se zaustaviš - jednostavno '' pliva '' ... Ljudi su prezasićeni svakodnevicom, ozbiljnim temama - politikom naročito ... Jednostavno: '' Hleba i Igara '' - mislim prostijeg odgovora nema .
    I opet nije dijagnoza nego konstatacija. Da li sam ja rekao da igre treba ukinuti? Nisam. Da li sam rekao da treba prestati sa igranjem? Nisam. U čemu je problem? Igre su i dalje tu, samo nema brojanja. E sad, što neko više neće da se igra jer se to ne broji, to nije moj problem. Ja samo konstatujem šta se dešava.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Prelazak kvantiteta u kvalitet i obratno - pogledaj temu abortus - na primer ... Šta podrazumevaš pod '' jasnim stavom '' - možda ga imam, možda i ne... Nekada želim - nekada ne želim da ga '' iznesem ''... Sloboda izbora
    Podrazumevam da Yossarian jasno kaže zašto je protiv i da iznese svoje poglede na svet, a da mu HLEB odgovori na to svojim pogledima. To je stav. I on na stav neće reći av av. Eto to podrazumevam. Tebi je to možda smešno, ali ja više volim da čitam diskusiju (kakva god da je), nego odgovaranje na temu "Prvo šta mi padne na pamet." Ali to sam ja i ne očekujem da svi budu kao ja.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Tačan odgovor pod b) , hvala ti što si mi otvorio oči - često sam se pitala šta radim ovde više od godinak dana... Ne znam samo da li broj postova mora da bude srazmeran osećanjima - verovao ili ne volim ovaj Forum ... Zato sam tu... Tu ću i kosti da ostavim - kako sam krenula
    Da li je tebi neko zabranio da i dalje voliš ovaj forum? Da li te neko tera odavde? Da li je neko zabranio ljudima da ti čestitaju? U čemu je problem?

    Mene zanima šta nekome znači ta brojka, pošto se meni jebe da li imam 5, 55 ili 5555 postova. Ja nisam ovde zbog brojeva, već zbog ljudi. Što s emene tiče, može se isključiti brojanje na svim forumima, a ja ću i dalje biti tu. Ali neki neće.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Naravno... Ima li nešto loše u tome? ( )
    Da. Dokazivanje da broj postova određuje ko koliko vredi.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Korekcija '' cijena '' - ne cena ... Možeš da odgovoriš na nekoj '' ozbiljnoj '' temi ( sva sam se sledila ) ... i da ništa ne kažeš... već da besomučno '' vrtiš '' priču u krug... Naravno, ovo se ne odnosi na tebe, već na pojedince , kako si i sam rekao...
    A na igrama se vodi neka dubokoumna diskusija? Potrebna je nadprosečna inteligencija da bi nekome na carica odgovorio sa carinarnica. Da ne pričamo o temi "Brojanje u slikama" za koju je potrebna ultraprosečna inteligencija. Treba otići na Google i ukucati u pretragu 134 i prvu sliku postaviti u post.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ko kaže da se ne zezamo
    Ko kaže? Aktivnost na tom forumu je drastično opala nakon isključivanja brojanja.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Patim - naravno da patim .. sve te poruke su kao moja deca ... ne, ne... bolje ovako : zamisli samo, koliki sam umni napor preživela da bih iskuckala tih 5000 kojih više nema - naravno nije smak sveta...
    Da ne diskutujemo o vremenu i glavobolji koju si mi zadao dok sam odgovarala na ovu temu morajući da budem tako složena, a ne onako prosta ... ( kao na ''kaladontu'' ) - na primer
    Kako možeš da patiš od broja poruka? Kako možeš da porediš broj poruka sa decom? Umni napor za pisanje prve stvari koja ti padne na pamet? Za to je potreban umni napor? Umni napor da napišeš reku na D, grad na M, planinu na K, biljku na R ili da postaviš sliku sa brojem 612?

    Ja uopšte nisam očekivao tvoj odgovor, jer mi ti nisi ni bila inspiracija, već neko drugi, kome sam to i rekao na PP.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Dosta od mene - preterala sam
    Jesi i to skroz bez potrebe. Pravdaš se, a niko nije uperio prstom u tebe.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  10. #10

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Po meni ne bi trebalo osuditi nikog...mozda jeste tako kao sto ti kazes Kunic, mozda neki ljudi jednostavno vole da imaju veci broj postova nego ostali, mozda biraju laksi nacin dolazenja do istih nego neki drugi ali mislim to je toliko bezazleno da smatram da nema potrebe prozivati i osudjivati...

    Slazem se da je bitan kvalitet a ne kvantitet ali budimo malo tolerantni...

    Nije tesko biti fin...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  11. #11

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    ...vidim ja svi ste vi opterećeni....



  12. #12

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ja ću pokušati da dam odgovor na ovo pitanje iz mog ugla. Kaže se sto ljudi, sto ćudi, i svako ima neku karakteristiku koja ga razlikuje od drugih. Moja karakteristika je ta što mislim mnogo (i to bez osnovanog razloga i potrebe) na ono šta bi bilo, kad bi bilo, i to ne samo na forumu, nego i u svakodnevnim situacijama. Recimo, ja pošaljem post, na neku temu, a ostali učesnici sa većim brojem poruka i reputacijom kažu, vidi ovog nešto mi tu soli pamet, a tek se juče pojavio ovde. To je dovelo do toga da dobro preispitam svaki post koji pošaljem. To je trajalo sve dok nisam shvatio da je to potpuno besmisleno, i da smo mi ovde upravo zbog toga da razmenjujemo stavove, pa makar se oni i ne slagali. Kakav bi ovo bio forum kada bi neko postavio pitanje a svi odgovori su: "Da", "Slažem se", "Tako je".... I od tada sam se oslobodio pritiska broja poruka kao pokazatelja nekog kredibiliteta, i pišem samo svoje stavove, pa ako se to nekome ne sviđa, neka napiše svoj, uostalom to je i poenta.

    I na kraju, mi smo ovde radi zezanja, i broj poruka ne bi trebalo na to da utiče, bilo da ih imaš 2 ili 2000.

  13. #13

    02 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Prvo i pre svega, da li si se ti osetila prozvanom? Vidim da si se pobunila i skočila da grizeš? Da li sam ja negde rekao da Goga pati od broja postova? Nisam.
    Odgovor na temu ne smatram '' ujedanjem '' ... Ako si ti to na taj način protumačio - žao mi je, zaista nije mi to bio cilj - već da jednostavno odgovorim na zadatu temu...






    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    I opet nije dijagnoza nego konstatacija. Da li sam ja rekao da igre treba ukinuti? Nisam. Da li sam rekao da treba prestati sa igranjem? Nisam. U čemu je problem? Igre su i dalje tu, samo nema brojanja. E sad, što neko više neće da se igra jer se to ne broji, to nije moj problem. Ja samo konstatujem šta se dešava.
    Znam da su igre tu i da nema brojanja ... To što neko neće da se igra, ili će manje da se igra je opet sloboda izbora i niko to nije nazvao tvojim problemom... Problema nema...


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Podrazumevam da Yossarian jasno kaže zašto je protiv i da iznese svoje poglede na svet, a da mu HLEB odgovori na to svojim pogledima. To je stav. I on na stav neće reći av av. Eto to podrazumevam. Tebi je to možda smešno, ali ja više volim da čitam diskusiju (kakva god da je), nego odgovaranje na temu "Prvo šta mi padne na pamet." Ali to sam ja i ne očekujem da svi budu kao ja.
    To je opet tvoj izbor ( kakav god da je ) kao što je moj izbor '' pao '' na lakše teme - to sam naravno samo ja ... Niko ništa '' lanuo '' nije ...



    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li je tebi neko zabranio da i dalje voliš ovaj forum? Da li te neko tera odavde? Da li je neko zabranio ljudima da ti čestitaju? U čemu je problem?
    Kakva su ovo pitanja , izgleda da je problem u tome pto problema nema

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Mene zanima šta nekome znači ta brojka, pošto se meni jebe da li imam 5, 55 ili 5555 postova. Ja nisam ovde zbog brojeva, već zbog ljudi. Što s emene tiče, može se isključiti brojanje na svim forumima, a ja ću i dalje biti tu. Ali neki neće.
    Ko neće - ne mora. Ti nisi ovde zbog broja postova - to znam, ali 'ajde - još jednom smo ''utvrdili '' gradivo. Nadam se da si dobio željeni odgovor.








    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    A na igrama se vodi neka dubokoumna diskusija? Potrebna je nadprosečna inteligencija da bi nekome na carica odgovorio sa carinarnica. Da ne pričamo o temi "Brojanje u slikama" za koju je potrebna ultraprosečna inteligencija. Treba otići na Google i ukucati u pretragu 134 i prvu sliku postaviti u post.
    O tome ti i pričam ... Svakako ne bi trebalo zanemariti nečiji trud i utrošeno vreme. Zato mislim da svaki post vredi. O inteligenciji neću da raspravljam - nisam kompetentna . Tako se kaže?


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ko kaže? Aktivnost na tom forumu je drastično opala nakon isključivanja brojanja.
    Polako - sve to dolazi na svoje... Uostalom, ljudi mnogo više pišu na temama na kojima im nije potrebna nadprosečna ili ultraprosečna inteligencija.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kako možeš da patiš od broja poruka? Kako možeš da porediš broj poruka sa decom? Umni napor za pisanje prve stvari koja ti padne na pamet? Za to je potreban umni napor? Umni napor da napišeš reku na D, grad na M, planinu na K, biljku na R ili da postaviš sliku sa brojem 612?
    Nije mi jasno da li si me shvatio ozbiljno, ili ne? Kada porastem - reći će mi se samo...

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ja uopšte nisam očekivao tvoj odgovor, jer mi ti nisi ni bila inspiracija, već neko drugi, kome sam to i rekao na PP.
    Ovo je otvorena tema na kojoj konstatujemo, razmenjujemo iskustva, sličice, salvete i sl... Nadam se da mi nećeš zameriti dozu '' neozbiljnosti '' u odgovoru


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Jesi i to skroz bez potrebe. Pravdaš se, a niko nije uperio prstom u tebe.
    Opet bio zez... Zašto bi neko uperio prst u mene? ... Zašto bih se pravdala? Smešno.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #14

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Po meni ne bi trebalo osuditi nikog...mozda jeste tako kao sto ti kazes Kunic, mozda neki ljudi jednostavno vole da imaju veci broj postova nego ostali, mozda biraju laksi nacin dolazenja do istih nego neki drugi ali mislim to je toliko bezazleno da smatram da nema potrebe prozivati i osudjivati...
    To je tvoje viđenje situacije i to je u redu. Ali ja samo želim da znam šta je fora sa tim famoznim brojem poruka. Rekao sam, možda sam glup i to ne razumem i zato želim da mi neko objasni.

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se da je bitan kvalitet a ne kvantitet ali budimo malo tolerantni...

    Nije tesko biti fin...
    Ne znam šta je za tebe merilo tolerancije, ali ja svoje pitanje ne smatram netolerantnim. Nikog nisam vređao, samo me zanima u čemu je fora.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Odgovor na temu ne smatram '' ujedanjem '' ... Ako si ti to na taj način protumačio - žao mi je, zaista nije mi to bio cilj - već da jednostavno odgovorim na zadatu temu...
    Ti nisi odgovarala nego si se obraćala meni u fazonu da sam temu pokrenuo zbog tebe. A i dalje nisi odgovorila da li se smatraš manje vrednom jer ti nisu sve napisane poruke ubrojane.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Znam da su igre tu i da nema brojanja ... To što neko neće da se igra, ili će manje da se igra je opet sloboda izbora i niko to nije nazvao tvojim problemom... Problema nema...
    Kako nema problema? Do juče si bio aktivan na forumu, a danas nisi. (namerno pišem u muškom rodu da se ne osetiš ponovo prozvanom)

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    To je opet tvoj izbor ( kakav god da je ) kao što je moj izbor '' pao '' na lakše teme - to sam naravno samo ja ... Niko ništa '' lanuo '' nije ...
    Naravno. Ja se ovde zabavljam na drugačiji način od tebe i to ne znači da više vredim od tebe ili da ti više vrediš od mene.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Kakva su ovo pitanja , izgleda da je problem u tome pto problema nema
    Pitanja postavljena na osnovu tvog odgovora pod b) koji je, da te podsetim, bio da si ti ovde da bi ti drugi čestitali.

    I zato te pitam da li je neko ljudima zabranio da ti i dalje čestitaju? I odmah ti odgovoram da nije.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ko neće - ne mora. Ti nisi ovde zbog broja postova - to znam, ali 'ajde - još jednom smo ''utvrdili '' gradivo. Nadam se da si dobio željeni odgovor.
    Nisam dobio željeni odgovor, jer ne pričamo o ljudima koji nisu ovde zbog broja postova, već o ljudima koji jesu.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    O tome ti i pričam ... Svakako ne bi trebalo zanemariti nečiji trud i utrošeno vreme. Zato mislim da svaki post vredi. O inteligenciji neću da raspravljam - nisam kompetentna . Tako se kaže?
    Čekaj, da li su tebi ti postovi obrisani pa da žališ za njima? Nisu. Zašto žališ za nečim što je i dalje tu?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Polako - sve to dolazi na svoje... Uostalom, ljudi mnogo više pišu na temama na kojima im nije potrebna nadprosečna ili ultraprosečna inteligencija.
    Daj Bože da bude tako, pa da konačno upoznam ljude. Ja ne mogu da steknem nikakvu sliku o ljudima koji pišu na igrama. Kako mogu da upoznam nekoga čitajući kaladont? Nikako. A pošto sam ovde zbog ljudi, želim da znam kako ti ljudi razmišljaju i da jednog dana možda odem sa njima na pivo.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nije mi jasno da li si me shvatio ozbiljno, ili ne? Kada porastem - reći će mi se samo...
    Jesam.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je otvorena tema na kojoj konstatujemo, razmenjujemo iskustva, sličice, salvete i sl... Nadam se da mi nećeš zameriti dozu '' neozbiljnosti '' u odgovoru
    Naravno da hoću, jer kada se postavi pitanje, očekuje se odgovor.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Opet bio zez... Zašto bi neko uperio prst u mene? ... Zašto bih se pravdala? Smešno.
    To samo ti znaš.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  15. #15

    02 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku



    Ti nisi odgovarala nego si se obraćala meni u fazonu da sam temu pokrenuo zbog tebe. A i dalje nisi odgovorila da li se smatraš manje vrednom jer ti nisu sve napisane poruke ubrojane.
    Na ovom Forumu je samo jedna tema '' pokrenuta '' zbog mene i to jako davno... Ne mislim da si ovu temu pokrenuo zbog mene. Da se smatram manje vrednom - svakako ne bih bila na Forumu i '' mlatila praznu slamu '' , već bih bila na dragim mi igricama.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kako nema problema? Do juče si bio aktivan na forumu, a danas nisi. (namerno pišem u muškom rodu da se ne osetiš ponovo prozvanom)
    Svakog čuda dosta za tri dana. Pazi opet ja , izvini ako smetam .
    Bila bih aktivnija na Igrama da nemam problema sa netom, što tebe naravno ne zanima, čisto da napomenem.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Naravno. Ja se ovde zabavljam na drugačiji način od tebe i to ne znači da više vredim od tebe ili da ti više vrediš od mene.
    Juhuu...


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Pitanja postavljena na osnovu tvog odgovora pod b) koji je, da te podsetim, bio da si ti ovde da bi ti drugi čestitali.

    I zato te pitam da li je neko ljudima zabranio da ti i dalje čestitaju? I odmah ti odgovoram da nije.
    Hvala u svakom slučaju. Dobar monolog.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Nisam dobio željeni odgovor, jer ne pričamo o ljudima koji nisu ovde zbog broja postova, već o ljudima koji jesu.
    Jesi, dobio si odgovor - u prvom postu.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Čekaj, da li su tebi ti postovi obrisani pa da žališ za njima? Nisu. Zašto žališ za nečim što je i dalje tu?
    Ne žalim ni za mnogo opipljivijim i konkretnijim stvarima, tako da ne želim ni za postovima.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Daj Bože da bude tako, pa da konačno upoznam ljude. Ja ne mogu da steknem nikakvu sliku o ljudima koji pišu na igrama. Kako mogu da upoznam nekoga čitajući kaladont? Nikako. A pošto sam ovde zbog ljudi, želim da znam kako ti ljudi razmišljaju i da jednog dana možda odem sa njima na pivo.
    Znamo se dovoljno dugo. Ostali će nadam se, imati priliku da te upoznaju - ukoliko nisu. Možeš mnogo toga da '' otkriješ '' i na Igrama - ako te zanima. Druga stvar je ako te čitanje takve vrste postova zamara ili ne zanima.





    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku

    Naravno da hoću, jer kada se postavi pitanje, očekuje se odgovor.
    Odgovor si dobio.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    To samo ti znaš.
    Naravno
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imam predlog!
    Autor SQUAW u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 568
    Poslednja poruka: 25.06.2016, 01:47
  2. Naj poruka
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 601
    Poslednja poruka: 01.05.2015, 00:04
  3. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 16:16
  4. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 22:35
  5. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 11:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •