Više vredim ako imam više poruka - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 84
  1. #16

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    meni je jako bitan broj postova ne mogu da spavam nocima ako ne nabijem dnevno oko stotinjak postova a zashto mi je bitno? e pa bash necu sad da vam kazhem i shta mi mozhete
    ja sam bez stava

    i od kako ste mi skinuli onoliki broj postova koje dobih na "igrama" ne mogu da spavam mirno, imam nocne more.. doktorka mi je chak prepisala i lek za smirenje!
    zeno a da mi njih tuzimo.... jos i grdne pare da dobijemo bre
    vidim ja nesto si ti se meni oladila znasvecgdje gdje nam nestade zar mladosti

    a koliko sam ja imao poruka pre nego su brojaci iskljuceni
    ako sam dobro skont'o da se to odnosi i na prosli, pa su oduzeti, a ne samo na buduci broj postova (u prilog tome koliko mi je bitan broj postova)
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #17

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    zeno a da mi njih tuzimo....
    Ja sam za! Pretrpljena duševna bol

    jos i grdne pare da dobijemo bre
    I onda te pare uložimo u novi forum sa duplim brojačima, bre, i napišemo odma' da svi u startu imaju po 1000! Bog da nas vidi.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #18

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I onda te pare uložimo u novi forum sa duplim brojačima, bre, i napišemo odma' da svi u startu imaju po 1000! Bog da nas vidi.
    I odma ga nabobamo na svetski mega car

    Ne brojim poruke, mada moram reći da je i u Igrama bilo visprenih odgovora, ponekad i boljih nego u "ozbiljnim" tema.
    Nema ozbiljnih tema, ima samo ozbiljnih članova.

  4. #19

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku



    Koji status pobogu, pa ovo je zabavni forum, nećeš sigurno jednog dana prilikom zapošljavanja u CV-u napisati da si imala 6.219 postova na sajtu VojvodinaCafe.

    Pogesrnoj si osobi postavio pitanje
    Sta aj znam sto ej ljudima bitno,no ovo je VL i postoje oni koji grade VL na osnovu zelja koje ne mogu ostavriti u RL...
    Prvi u necemu,bilo cemu kao,sta ja znam...

    Jbg nisam psiholog
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #20

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam za! Pretrpljena duševna bol



    I onda te pare uložimo u novi forum sa duplim brojačima, bre, i napišemo odma' da svi u startu imaju po 1000! Bog da nas vidi.
    samo ti uti
    obrisala si mi pola postova
    zbog toga ... da bog da ti mravi iz şatora dobili buve
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #21

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    meni je jako bitan broj postova ne mogu da spavam nocima ako ne nabijem dnevno oko stotinjak postova a zashto mi je bitno? e pa bash necu sad da vam kazhem i shta mi mozhete
    ja sam bez stava

    i od kako ste mi skinuli onoliki broj postova koje dobih na "igrama" ne mogu da spavam mirno, imam nocne more.. doktorka mi je chak prepisala i lek za smirenje!
    e svaka ti cast odgovor prima e sade nisam mogla da ne komentarisem
    ma kako bi se sada raspravljalo na kratko i dugacko/ ne bi bilo i ove teme a sade ima jos jedna tema gde se daje misljenje za svaku izkazanu rec
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #22

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ljudi dolaze na forume sa različitim željama, idejama, stavovima, iz različitih pobuda, motiva, razloga.
    Nekom znači to brojanje, nekom je nebitno.
    Za mene je važna poruka koju neki post sadrži i redovno me iznerviraju post-ovi koji, na primer, glase: "Slažem se", ili "Nebitno", ili "I ja tako mislim", ili "OK", ili "Potpisujem", ili "Ma nemoj"... etc !
    Ako se moje mišljenje poklapa sa nečijim, to uvek naglasim, ili se poslužim citatom, medjutim, besmisleno mi deluje da napišem ispod citata: "Slažem se." To je tako jadno. Valjda čovek ima neko svoje iskustvo, nešto po čemu se razlikuje od drugih ljudi...?
    Ako se sa nečim ne slažem - obrazložim.
    Ako imam nešto da dodam - to i učinim.
    I ne smatram da vredim više, ako napišem više poruka - čak mi je malo stupidno da o tome i pišem... Ali, eto. Da iznesem svoj stav po pitanju tih brojanja...
    Pozdravljam isključenje brojača na temama na kojima se može odgovoriti sa "Da", "Možda", "Ivanjica", "Volim leto, ne volim zimu"... Mislim, šta znači da neko u toku jednog dana napiše 189 poruka...?!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #23

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Ja imam tacnu evidenciju ko je koliko postova napisao. Sve mi je u tefteru. Samo pichim recke. Tako da ako nekog zanima koliko je imao postova pre iskljucivanja ovog brojacha, neka mi se obrati na pp.
    Yige, ti pogotovo. Ako ces vec da tuzis, barem da imas tacan podatak.






    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku

    Ne brojim poruke, mada moram reći da je i u Igrama bilo visprenih odgovora, ponekad i boljih nego u "ozbiljnim" tema.
    Nema ozbiljnih tema, ima samo ozbiljnih članova.
    Mislis na mene, je l'?

    vestica
    ja sam bez stava
    Apsolutno se slazem s tobom!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #24

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja imam tacnu evidenciju ko je koliko postova napisao. Sve mi je u tefteru. Samo pichim recke. Tako da ako nekog zanima koliko je imao postova pre iskljucivanja ovog brojacha, neka mi se obrati na pp.
    Yige, ti pogotovo.
    u jebote baba, ti cesh mi budesh glavni svedok u sudnici


    Apsolutno se slazem s tobom!
    jashta

    Citat muzh kaže:
    a koliko sam ja imao poruka pre nego su brojaci iskljuceni
    sad kao ne znash a tu na zidu, ko baba, vodish tachnu evidenciju



    Dzi, kako si ti spavala nocas? kad cemo da im maznemo pare, a?
    moomoo meee jooouu

  10. #25

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    sad kao ne znash a tu na zidu, ko baba, vodish tachnu evidenciju
    cut' bre zabrojao sam se pa zato i pitam
    kad si mi okrecila ono cosce pored prozora... ko zna koliko je poruka tu zareckano
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #26

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Evo, i ovu temu pretvoriše u sprdnju, i sve u cilju gomilanja postova, a problem je trebalo posmatrati sa psihološke strane!

    Dzi, kako si ti spavala nocas?
    Odlično. Kada su mi nestale poruke celu noć sam se okretala u krevetu. Sinoć, kad sam legla, krenem da razmišljam i dosetim se da te poruke mogu da nadoknadim na drugi način, postavljaću fotografije gde god stignem, odem na lyrics malo, pa tamo malo copy/paste trte mrte ovo ono, možda se bacim na čestitanje, mora da se snađe čovek, ne može se drugačije!!!

    kad cemo da im maznemo pare, a?
    UskoroU, samo da dobijemo procesA. A onda da zamenimo u neku čvršću valutu i Bog da nas vidi

    obrisala si mi pola postova
    Pa šta si ti mislio, da me stigneš? E ne može, mora da se zna ko najviše ovde vredi! Nisam luda da se stvar otrgne kontroli, čim vidim da se neko negde zalaufao ja odmah zađem pa brišem!

    6677
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    02 Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Namerno otvaram ovu temu na ovom forumu, jer smatram da je ovo ozbiljno pitanje koje me je prilično začudilo. Naime, primetio sam nagli prestanak pisanja na određenom forumu iz prostog razloga što se tamo više ne broje poruke.

    To me dovodi do sledećeg zaključka pojedinci pate od ukupnog broja poruka.
    Da li je ovo dijagnoza? Nemoj da '' blinkuješ '' i da se iščuđavaš - sve ti dobro vidiš - pa čak i kuce, mace i mede koji dobijaš na željama, čestitkama i pozdravima ...
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Možda sam ja glup, pa ne razumem to i zato želim objašnjenje. Šta vama znači broj poruka i zašto ste u teškoj depresiji jer se više dubokoumne poruke na Igrama bez granica ne računaju?
    I opet dijagnoza... ... Koliko sam mod na Igrama - vidi se i po broju postova koji mi je skinut - to svakako nije tema ( morala sam da vidim kako izgleda '' blink '' u odgovoru ) ... Jednostavno igra krene - i ne znaš da se zaustaviš - jednostavno '' pliva '' ... Ljudi su prezasićeni svakodnevicom, ozbiljnim temama - politikom naročito ... Jednostavno: '' Hleba i Igara '' - mislim prostijeg odgovora nema .
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li sada mislite da manje vredite jer imate manje poruka? Da li je vama bitan kvantitet? Mislite ako imate 5.000 poruka u kojima nijednom niste izneli svoje mišljenje vredite više od nekoga ko ima 50 sa jasnim stavom?
    Prelazak kvantiteta u kvalitet i obratno - pogledaj temu abortus - na primer ... Šta podrazumevaš pod '' jasnim stavom '' - možda ga imam, možda i ne... Nekada želim - nekada ne želim da ga '' iznesem ''... Sloboda izbora
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li vi dolazite na forum da biste što pre napumpali broj poruka i da bi vam drugi "čestitali" na neverovatnom uspehu ili da se zezate? Ono, nema veze šta ću napisati, važna je brojka ispod nadimka.
    Tačan odgovor pod b) , hvala ti što si mi otvorio oči - često sam se pitala šta radim ovde više od godinak dana... Ne znam samo da li broj postova mora da bude srazmeran osećanjima - verovao ili ne volim ovaj Forum ... Zato sam tu... Tu ću i kosti da ostavim - kako sam krenula
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Samim prestankom igranja dokazujete moje pretpostavke - niste ovde zbog druženja, već zbog broja poruka.

    Dobro, postoje tu i drugi forumi na kojima se brzo može napumpati broj poruka, tako da nije sve tako crno. Sada će se tema "Šta slušate trenutno" usijati, kako bi se nadoknadilo izugbljeno. Da ne pričam o temama "Šta mislim o...", "Šta kome dajem..." i sl.
    Naravno... Ima li nešto loše u tome? ( )
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kontam da napišem knjigu "Od početnika do legende za 24 sata". U njoj će biti nabrojane sve teme na kojima se može odgovarati jednom rečju, a i dalje se broje poruke. Cena, prava sitnica.
    Korekcija '' cijena '' - ne cena ... Možeš da odgovoriš na nekoj '' ozbiljnoj '' temi ( sva sam se sledila ) ... i da ništa ne kažeš... već da besomučno '' vrtiš '' priču u krug... Naravno, ovo se ne odnosi na tebe, već na pojedince , kako si i sam rekao...
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Dajte bre ljudi, nemojte biti smešni. Jebeš broj poruka, važno je da se zezamo. Što se mene tiče, opušteno bih izbacio to brojanje na svim forumima. Pa ne dolazim ovde zbog toga.
    Ko kaže da se ne zezamo
    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    I da čujem na kraju, da li patite opd broja poruka i zašto?
    Patim - naravno da patim .. sve te poruke su kao moja deca ... ne, ne... bolje ovako : zamisli samo, koliki sam umni napor preživela da bih iskuckala tih 5000 kojih više nema - naravno nije smak sveta...
    Da ne diskutujemo o vremenu i glavobolji koju si mi zadao dok sam odgovarala na ovu temu morajući da budem tako složena, a ne onako prosta ... ( kao na ''kaladontu'' ) - na primer

    Dosta od mene - preterala sam
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Prvo i pre svega, da li si se ti osetila prozvanom? Vidim da si se pobunila i skočila da grizeš? Da li sam ja negde rekao da Goga pati od broja postova? Nisam.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Da li je ovo dijagnoza? Nemoj da '' blinkuješ '' i da se iščuđavaš - sve ti dobro vidiš - pa čak i kuce, mace i mede koji dobijaš na željama, čestitkama i pozdravima ...
    Nije dijagnoza nego konstatacija. I da li sam ja tražio otvaranje te teme i odgovore na nju? Nisam. Što se mene tiče, ne mora mi niko ništa više "čestitati". Ja nisam ovde zbog čestitki. Više mi znači nečija reputacija ili poslata poruka, nego "čestitanje".

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    I opet dijagnoza... ... Koliko sam mod na Igrama - vidi se i po broju postova koji mi je skinut - to svakako nije tema ( morala sam da vidim kako izgleda '' blink '' u odgovoru ) ... Jednostavno igra krene - i ne znaš da se zaustaviš - jednostavno '' pliva '' ... Ljudi su prezasićeni svakodnevicom, ozbiljnim temama - politikom naročito ... Jednostavno: '' Hleba i Igara '' - mislim prostijeg odgovora nema .
    I opet nije dijagnoza nego konstatacija. Da li sam ja rekao da igre treba ukinuti? Nisam. Da li sam rekao da treba prestati sa igranjem? Nisam. U čemu je problem? Igre su i dalje tu, samo nema brojanja. E sad, što neko više neće da se igra jer se to ne broji, to nije moj problem. Ja samo konstatujem šta se dešava.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Prelazak kvantiteta u kvalitet i obratno - pogledaj temu abortus - na primer ... Šta podrazumevaš pod '' jasnim stavom '' - možda ga imam, možda i ne... Nekada želim - nekada ne želim da ga '' iznesem ''... Sloboda izbora
    Podrazumevam da Yossarian jasno kaže zašto je protiv i da iznese svoje poglede na svet, a da mu HLEB odgovori na to svojim pogledima. To je stav. I on na stav neće reći av av. Eto to podrazumevam. Tebi je to možda smešno, ali ja više volim da čitam diskusiju (kakva god da je), nego odgovaranje na temu "Prvo šta mi padne na pamet." Ali to sam ja i ne očekujem da svi budu kao ja.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Tačan odgovor pod b) , hvala ti što si mi otvorio oči - često sam se pitala šta radim ovde više od godinak dana... Ne znam samo da li broj postova mora da bude srazmeran osećanjima - verovao ili ne volim ovaj Forum ... Zato sam tu... Tu ću i kosti da ostavim - kako sam krenula
    Da li je tebi neko zabranio da i dalje voliš ovaj forum? Da li te neko tera odavde? Da li je neko zabranio ljudima da ti čestitaju? U čemu je problem?

    Mene zanima šta nekome znači ta brojka, pošto se meni jebe da li imam 5, 55 ili 5555 postova. Ja nisam ovde zbog brojeva, već zbog ljudi. Što s emene tiče, može se isključiti brojanje na svim forumima, a ja ću i dalje biti tu. Ali neki neće.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Naravno... Ima li nešto loše u tome? ( )
    Da. Dokazivanje da broj postova određuje ko koliko vredi.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Korekcija '' cijena '' - ne cena ... Možeš da odgovoriš na nekoj '' ozbiljnoj '' temi ( sva sam se sledila ) ... i da ništa ne kažeš... već da besomučno '' vrtiš '' priču u krug... Naravno, ovo se ne odnosi na tebe, već na pojedince , kako si i sam rekao...
    A na igrama se vodi neka dubokoumna diskusija? Potrebna je nadprosečna inteligencija da bi nekome na carica odgovorio sa carinarnica. Da ne pričamo o temi "Brojanje u slikama" za koju je potrebna ultraprosečna inteligencija. Treba otići na Google i ukucati u pretragu 134 i prvu sliku postaviti u post.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ko kaže da se ne zezamo
    Ko kaže? Aktivnost na tom forumu je drastično opala nakon isključivanja brojanja.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Patim - naravno da patim .. sve te poruke su kao moja deca ... ne, ne... bolje ovako : zamisli samo, koliki sam umni napor preživela da bih iskuckala tih 5000 kojih više nema - naravno nije smak sveta...
    Da ne diskutujemo o vremenu i glavobolji koju si mi zadao dok sam odgovarala na ovu temu morajući da budem tako složena, a ne onako prosta ... ( kao na ''kaladontu'' ) - na primer
    Kako možeš da patiš od broja poruka? Kako možeš da porediš broj poruka sa decom? Umni napor za pisanje prve stvari koja ti padne na pamet? Za to je potreban umni napor? Umni napor da napišeš reku na D, grad na M, planinu na K, biljku na R ili da postaviš sliku sa brojem 612?

    Ja uopšte nisam očekivao tvoj odgovor, jer mi ti nisi ni bila inspiracija, već neko drugi, kome sam to i rekao na PP.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Dosta od mene - preterala sam
    Jesi i to skroz bez potrebe. Pravdaš se, a niko nije uperio prstom u tebe.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #29

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    Po meni ne bi trebalo osuditi nikog...mozda jeste tako kao sto ti kazes Kunic, mozda neki ljudi jednostavno vole da imaju veci broj postova nego ostali, mozda biraju laksi nacin dolazenja do istih nego neki drugi ali mislim to je toliko bezazleno da smatram da nema potrebe prozivati i osudjivati...

    Slazem se da je bitan kvalitet a ne kvantitet ali budimo malo tolerantni...

    Nije tesko biti fin...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  15. #30

    Odgovor: Više vredim ako imam više poruka

    ...vidim ja svi ste vi opterećeni....



Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imam predlog!
    Autor SQUAW u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 568
    Poslednja poruka: 25.06.2016, 02:47
  2. Naj poruka
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 601
    Poslednja poruka: 01.05.2015, 01:04
  3. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  4. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  5. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •