Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Prvo i pre svega, da li si se ti osetila prozvanom? Vidim da si se pobunila i skočila da grizeš? Da li sam ja negde rekao da Goga pati od broja postova? Nisam.
Odgovor na temu ne smatram '' ujedanjem '' ... Ako si ti to na taj način protumačio - žao mi je, zaista nije mi to bio cilj - već da jednostavno odgovorim na zadatu temu...






Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
I opet nije dijagnoza nego konstatacija. Da li sam ja rekao da igre treba ukinuti? Nisam. Da li sam rekao da treba prestati sa igranjem? Nisam. U čemu je problem? Igre su i dalje tu, samo nema brojanja. E sad, što neko više neće da se igra jer se to ne broji, to nije moj problem. Ja samo konstatujem šta se dešava.
Znam da su igre tu i da nema brojanja ... To što neko neće da se igra, ili će manje da se igra je opet sloboda izbora i niko to nije nazvao tvojim problemom... Problema nema...


Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Podrazumevam da Yossarian jasno kaže zašto je protiv i da iznese svoje poglede na svet, a da mu HLEB odgovori na to svojim pogledima. To je stav. I on na stav neće reći av av. Eto to podrazumevam. Tebi je to možda smešno, ali ja više volim da čitam diskusiju (kakva god da je), nego odgovaranje na temu "Prvo šta mi padne na pamet." Ali to sam ja i ne očekujem da svi budu kao ja.
To je opet tvoj izbor ( kakav god da je ) kao što je moj izbor '' pao '' na lakše teme - to sam naravno samo ja ... Niko ništa '' lanuo '' nije ...



Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Da li je tebi neko zabranio da i dalje voliš ovaj forum? Da li te neko tera odavde? Da li je neko zabranio ljudima da ti čestitaju? U čemu je problem?
Kakva su ovo pitanja , izgleda da je problem u tome pto problema nema

Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Mene zanima šta nekome znači ta brojka, pošto se meni jebe da li imam 5, 55 ili 5555 postova. Ja nisam ovde zbog brojeva, već zbog ljudi. Što s emene tiče, može se isključiti brojanje na svim forumima, a ja ću i dalje biti tu. Ali neki neće.
Ko neće - ne mora. Ti nisi ovde zbog broja postova - to znam, ali 'ajde - još jednom smo ''utvrdili '' gradivo. Nadam se da si dobio željeni odgovor.








Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
A na igrama se vodi neka dubokoumna diskusija? Potrebna je nadprosečna inteligencija da bi nekome na carica odgovorio sa carinarnica. Da ne pričamo o temi "Brojanje u slikama" za koju je potrebna ultraprosečna inteligencija. Treba otići na Google i ukucati u pretragu 134 i prvu sliku postaviti u post.
O tome ti i pričam ... Svakako ne bi trebalo zanemariti nečiji trud i utrošeno vreme. Zato mislim da svaki post vredi. O inteligenciji neću da raspravljam - nisam kompetentna . Tako se kaže?


Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Ko kaže? Aktivnost na tom forumu je drastično opala nakon isključivanja brojanja.
Polako - sve to dolazi na svoje... Uostalom, ljudi mnogo više pišu na temama na kojima im nije potrebna nadprosečna ili ultraprosečna inteligencija.


Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Kako možeš da patiš od broja poruka? Kako možeš da porediš broj poruka sa decom? Umni napor za pisanje prve stvari koja ti padne na pamet? Za to je potreban umni napor? Umni napor da napišeš reku na D, grad na M, planinu na K, biljku na R ili da postaviš sliku sa brojem 612?
Nije mi jasno da li si me shvatio ozbiljno, ili ne? Kada porastem - reći će mi se samo...

Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Ja uopšte nisam očekivao tvoj odgovor, jer mi ti nisi ni bila inspiracija, već neko drugi, kome sam to i rekao na PP.
Ovo je otvorena tema na kojoj konstatujemo, razmenjujemo iskustva, sličice, salvete i sl... Nadam se da mi nećeš zameriti dozu '' neozbiljnosti '' u odgovoru


Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
Jesi i to skroz bez potrebe. Pravdaš se, a niko nije uperio prstom u tebe.
Opet bio zez... Zašto bi neko uperio prst u mene? ... Zašto bih se pravdala? Smešno.