Modni promašaj
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Modni promašaj

    Pamtite li neki svoj totalni promašaj, bez obzira koliko ste tolerantni u kombinovanju ili ne?

    Šta je to što smatrate promašajem, šta nikako nije za kombinovanje i šta ne biste na sebe obukli?

    Ja čak jedan imam fotografisan Napenalila sam se da obučem neki korset koji se pertla skroz duž leđa, ali nije bio toliko čvrst da može da se nosi bez brusa, pa sam ja onda navukla onaj providni kao, neće da se vidi a ne da se vidi nego se uvek smejem kad vidim tu plastičnu štraftu ispod onih pertli a glumim vamp ribu

    Poruku je izmenio irnik, 10.09.2007 u 02:05
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Modni promašaj

    Мене боље питати имам ли неку комбинацију да није промашај... једно време кад је био популаран Ник Слотер сам носио цветне кошуље... али ја свакако мислим да је нонконформизам кул, па и у облачењу...
    Него, кад рече да имаш слике тог корсета што се пертла на леђа, документуј бре...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #3

    Odgovor: Modni promašaj

    Ja sam prilično tolerantna, evo Kunić će da ti kaže da sam ja modni promašaj kad god me vidiš i mogu kod mene da prođu i extremnije kombinacije, ali... ono što nikad ne bih obukla su recimo najlon čarape i preko toga biciklističke. I još dole štiklice. Ma, uglavnom mi je grozna "moda" s' početka devedesetih tj one nesrećnice koje su tad mislile da izgledaju neviđeno elegantno, uz svoje momke u onim šalvarama i air max turbo mega najkama. To su one što im je sad elegantna Seka Aleksić

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Него, кад рече да имаш слике тог корсета што се пертла на леђа, документуј бре...


    Uzmi broj i stani u red
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Uzmi broj i stani u red
    Мислим, као да си ти једина која има такву слику на оволиком интернету...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #5

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мислим, као да си ти једина која има такву слику на оволиком интернету...
    Nisam, nisam ima i Dita von Teese, koju bih ja tako rado posedovala

    Nego, šta ti ćaskaš ovdi? Aj' lepo na google i traži korsetiće ili nam pričaj šta si još od modnih promašaja sve vid'o da ti ne poremetim statistiku u postovima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nisam, nisam ima i Dita von Teese, koju bih ja tako rado posedovala

    Nego, šta ti ćaskaš ovdi? Aj' lepo na google i traži korsetiće ili nam pričaj šta si još od modnih promašaja sve vid'o da ti ne poremetim statistiku u postovima
    А бре, видиш да набијам број постова, нећу сигурно на психологији или филозофији кад се овде прича о корзетима!

    Балетанке... видим да је то сад модерно, али једној од 10 жена које сам видио да их носе стоје лепо. Бззе. Не волим кад људи не гледају како им шта стоји већ само носе што је модерно... а на ципеле обраћам пажњу, пуно говоре о личности. А и фетиш су ми, женске
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #7

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja čak jedan imam fotografisan Napenalila sam se da obučem neki korset koji se pertla skroz duž leđa, ali nije bio toliko čvrst da može da se nosi bez brusa, pa sam ja onda navukla onaj providni kao, neće da se vidi a ne da se vidi nego se uvek smejem kad vidim tu plastičnu štraftu ispod onih pertli a glumim vamp ribu
    Kako ne valja kada još neko poseduje te slike.

    Obratite mi se na PP povodom slika, cena prava sitnica.


    Za modne promašaje je dovoljno da prebacite na Pink.

    A što se tiče mojih modnih promašaja, pa ja šta god da obučem čudno me gledaju. A najjači sam bio na maloj maturi, odelce, kravata, košulja i martine. (mi u NS kažemo bez K)
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Modni promašaj

    E!!!! a sto ovo molim da vidim

    ma, nema problema i za ovu modnu RE-kreaciju imam resenje

    neunistiva zlojebaba!

  9. #9

    Odgovor: Modni promašaj

    E zoe sad me podseti na mog stolara...koji svaki put dolazi u sorcu i čarapama zateeeeeeegnutim do pola lista i po najvecoj vrucini ...legenda...

  10. #10

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    E!!!! a sto ovo molim da vidim ....
    Ovo i jos jedna kombinacija (sandale i carape) je glavna odjevna kombinacija ljudi kkoji dolaze sa prostora biseg SSSR-a (ovamo gdje ja zivim). Kasnije sam primijetila da jos neki Svedjani, Njemci i Britanci "gajee" isti modni stil. Kazu da im je to prakticno
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  11. #11

    Odgovor: Modni promašaj

    naravno da pamtim. voleo bih da imam neku fotografiju sa tog dogadjaja, ali je nemam.
    obukao sam farmerice klasicne, sarenu kosulju (bez kravate naravno), bordo sako i platnene patike.
    povod je bio svadba, a sestra od strica se udavala. mislio sam da cu biti neprimetan, ali sam samo mislio. cudno su me gledale njene drugarice. tada sam mislio da im se svidjam, ali sam sutradan shvatio da sam im bio, u najmanju ruku, cudan.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

Slične teme

  1. Modni must have
    Autor starsica u forumu Moda
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 13:33
  2. Modni kreatori
    Autor silvia u forumu Moda
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 18:59
  3. Šešir, modni detalj poznatih
    Autor tetkaD u forumu Moda
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 30.10.2013, 00:19
  4. Modni saveti...
    Autor Goga u forumu Moda
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:42
  5. Modni uzor
    Autor kissigirl u forumu Moda
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.06.2009, 15:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •