B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Beogradska radio televizijska kuća B92 saopštila je da se njena Web
    prezentacija prošle nedelje našla među 1000 najposećenijih lokacija na
    Internetu.

    Prezentacija RTV B92 se našla među najposećenijim na Internetu na
    osnovu rangiranja koje je obavljeno na lokaciji www.alexa.com. Prezentacija
    se prema prosečnoj posećenosti nalazi na 937. mestu, a najveći broj
    posetilaca zabeležio je njen sportski odeljak, koga je od februara do jula
    ove godine posetilo skoro dvostruko više korisnika Interneta - od 28.000
    posetilaca u februaru do 50.000 posetilaca u julu ove godine.

    Predstavnici RTV B92 izjavili su da će se Web prezentacija ubuduće
    razvijati u globalnom pravcu, kako bi postala privlačna posetiocima iz
    celog sveta, a ne samo korisnicima Interneta u regionu.
    izvor: Mikrovesti



    Da li i vi spadate u redovne posetioce ovog sajta?
    Da li se informisete na B92 sajtu? Koliko vam je zanimljiv?
    Kako vam se dopada sam izgled sajta?

  2. #2

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Redovni sam posjetilac sportskih strana . Svidjaju mi se jer sve vijesti "update-uju" vrlo brzo. Pored toga, svidja mi se sto tamo mogu da pronadjem tekstove o mnogim sportovima koje ja volim, a koji nisu mnogo popularni na ostalim nasim sajtovima.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #3

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Da li i vi spadate u redovne posetioce ovog sajta?
    Da li se informisete na B92 sajtu? Koliko vam je zanimljiv?
    Kako vam se dopada sam izgled sajta?
    To mi je home page, dosta od vesti pročitam tamo, ponekad im nešto pošaljem, čitam umotvorine nekih ljudi koje poznajem, slušam radio, a bili bi mi zanimljivi i da nisu popularni. Što se tiče izgleda, meni se dopada skroz. Možda imaju nekih propusta u koje se ja ne razumem u tehničkom smislu, ali ono što vidim kao posetilac izgleda odlično, dovoljno ozbiljno a uvek moderno, svetski. Zato i jesu tu gde su.

    Svidjaju mi se jer sve vijesti "update-uju" vrlo brzo.
    Sve sređuju jako brzo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Redovno (tj. svakodnevno) posecujem sajt B92. Narocito volim da procitam vesti (da vidim sta mi se desava u rodnoj zemlji sad kad sam odsutna ).

    Sajt mi se jako svidja jer je pregledan i zaista obiluje informacijama (u raznim oblastima).

    Jako mi se svidja sto su stavili i opciju da citaoci mogu da komentarisu vesti... to mi je nekad zanimljivije od same vesti!

  5. #5

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Redovno ga posećujem, ali mi nije jedini izvor informacija. Da bih dobio kompletnu sliku moram posetiti još neke sajtove, jer njihov pogled na svet u dosta slučajeva se ne poklapa sa realnim. Mnogo su naklonjeni jednoj strani (koja god to strana bila).

    Izuzetno mi smeta što se o Vojvodini gotovo ništa ne piše, kao da ne postoji, a čak i kada se piše, daleko je od stvarnosti.

    O uređivanju komentara je suvišno govoriti. Očigledno je kakvi komentari mogu da prođu i to nikako nije demokratija, iako su im usta puna iste.

    Otprilike provodim dnevno kod njih na sajtu isto koliko ih gledam, plafon pola sata, mada obično bude manje.

    A sa profesionalne strane, sajt je urađen za čistku desetku.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #6

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Није ни чудо кад су малтене једини портал у Србији који личи на нешто. Уствари, малтене једино што личи на портал. Не знам уопште ко им је конкуренција? МТСМондо? Крстарица? Наслови.нет?
    Спортске стране - редовно посећујем, зато што нема бољих у Србији. Што не значи да сам задовољан истима, очајне су. Додуше, читам само вести о фудбалу. Тема о домаћем фудбалу је једна од 30, и то обично нека уопштена или чисто информативна типа изјаве, резултата, извештај са утакмице, кратке вести... неких озбиљнијих чланака нема. Вести из иностранства, исто тако, набацано без реда, ваљда све што објаве светске агенције о великим клуобовима. Јако лоше покривање тема, лоше урађен распоред тема (рецимо, тема фудбал нема под теме типа Прва лига, Друга лига, ЦГ, БиХ, Премијер... )
    Вести су им такође прилично очајне - 4-5 чланака дневно! Па сајт сваког бољег дневног листа је бољи од б92. Дневников сајт је бољи, само што се теже и спорије учитава.
    Оно што ми се свиђа код њих су остале рубрике, биз, Србија2020, путописти, ово, оно... доста су солидни.
    Од њиховог блога ми се повраћа. Избор особа који воде, изгледа да је услов да га водиш да будеш гласач или симпатизер ЛДПа.
    Да не спомињем да се не можеш регистровати да коментаришеш блогове или на форум, уназад 5-6 година барем (мислим на форум, блог имају краће).
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #7

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Од њиховог блога ми се повраћа. Избор особа који воде, изгледа да је услов да га водиш да будеш гласач или симпатизер ЛДПа.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Popeo se na 916 mesto!
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  9. #9

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Tu procitam sportske vesti.

  10. #10

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    svako jutro redovno procesljam vijesti, virtualno. cetvoro novina redovno citam, nemam neki kronoloski redosljed, nego kako mi padne na pamet, a medju njima je i b92, ostali su blic, novi list i utrinski, pa onda tako nekako steknem kompletnu sliku o necemu sto me bas jako zanima...na njihov sajt nemam zamjerki sto se sadrzaja tice, a mene zanima svasta, pa to svasta tamo i pronadjem.
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: B92 među 1000 najposećenijih Web lokacija

    Sajt je po meni ubedljivo najbolji i to vec godinama,na nasim prostorima.Azurni su,a najvise me interesuje sport i kultura.Mali minus im je sto su forum "preradili" - verovatno zbog nebrojeno mnogo postova.
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

Slične teme

  1. 1000 A? -1000 Aha! (pitalice)
    Autor HLEBmaster u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 02:31
  2. Osmeh umesto 1000 reči
    Autor DrinChe u forumu Umetnost
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 20:32
  3. Noć muzeja 17. maja na 120 lokacija
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.06.2008, 11:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •