Izložbe pasa - Strana 7
Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 159
  1. #91

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat Kantarina kaže: Pogledaj poruku
    ja sam nova ovde i jako mi je potrebna vasa pomoc...
    imam kucu mesanca, starog godinu dana, i jako bih zelela da ga vodim na izlozbe za mesance, znam da ih ima, ali kad gde i kako i sve oko toga neznam, pa bih volela da me neko uputi ako ista zna....
    hvala svima unapred....ne bih volela da i ovu goddinu zakasnim na neke....
    pozzz
    Secam se da sam procitao u ZOV-u pre par godina o izlozbi mesanaca. Odrzala se u Beogradu.... cini mi se na Tasmajdanu.... ili tako nesto. Gleda se kompletan pas i cini mi se da postoje par kategorija. Ako te bas zanimaju detalji potrudicu se da nadjem text. Pozzzz.

  2. #92

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Secam se da sam procitao u ZOV-u pre par godina o izlozbi mesanaca. Odrzala se u Beogradu.... cini mi se na Tasmajdanu.... ili tako nesto.
    Da, to je Orka bila organizovala izložbu povodom dana napuštenih životinja, a prošle godine, je negde u maju, čini mi se, bila u Subotici Ako nađeš neku informaciju, napiši nam ovde, sad i mene interesuje gde i kad će biti
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #93

    Odgovor: Izložbe pasa

    danas cu pozvati kinolosko drustvo subotica pa cu se raspitati...pa ako saznam nesto javaljam vam...
    da bilo je na tasmajdanu ali bilo je i u subotici... pa cu da vidim...

  4. #94

    Odgovor: Izložbe pasa

    Evo par slika Bernskih sa CAC-a u Novom Sadu:




  5. #95

    Odgovor: Izložbe pasa

    Izložba je bila super, sviđa mi se što su se setili da je organizuju na Salašu, ,mnogo mi je lepše nego na sajmu Ja ću da se pohvalim Ninjovim rezultatima, bio je Prvak Razreda mladih, i završio je Šampionat razreda mladih
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #96

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Izložba je bila super, sviđa mi se što su se setili da je organizuju na Salašu, ,mnogo mi je lepše nego na sajmu Ja ću da se pohvalim Ninjovim rezultatima, bio je Prvak Razreda mladih, i završio je Šampionat razreda mladih
    Cestitke za Ninja.... zasluzio je!!! Na sajmu je bilo jako lose... Mali prostor i za izlaganje a kamoli za gledaoce. Imali smo problema i sa parkingom. Trebali bi da dodjemo na Balkan terrier show... ili kako se vec zove pa cemo videti kakav je teren. Silvija ajde postavi neke slike ako imas. Pozzz!!

  7. #97

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Cestitke za Ninja.... zasluzio je!!!
    Hvala

    Trebali bi da dodjemo na Balkan terrier show... ili kako se vec zove pa cemo videti kakav je teren.
    Misliš na Pannonia Terrier Show 2008.



    Silvija ajde postavi neke slike ako imas. Pozzz!!
    Ja ću imati samo Ninjove slike (što su drugi slikali) , druge nemam, nisam nosila fotoaparat, ako neko ima neka postavi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #98

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Hvala


    Misliš na Pannonia Terrier Show 2008.




    Ja ću imati samo Ninjove slike (što su drugi slikali) , druge nemam, nisam nosila fotoaparat, ako neko ima neka postavi
    Nema na cemu.... Da mislim na Pannonia Terrier Show 2008. Nema veze posalji bilo koje slike cisto da vidim kakav je teren.

  9. #99

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Nema na cemu.... Da mislim na Pannonia Terrier Show 2008. Nema veze posalji bilo koje slike cisto da vidim kakav je teren.
    Lepa trava, lep teren, meni se sviđa .Čekam da mi pošalju slike, pa ću ih postaviti. Što se tiče P.T.S. on će se održati na drugom delu salaša, jer će biti manje izlagača....ali tamo je još lepše, ima mesta za parking, nemaš da brineš
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #100

    Odgovor: Izložbe pasa

    Evo nekih slika ali samo Ninjovih



    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #101

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Super ae, okači slike ako te ne mrzi, mi nismo išli u Jagodinu, jel sve proteklo dobro?
    DA, sve je bilo bas super
    Nego jel ide neko na CACIB u Vrscu?

    P.S.Postavicu slike sutra

    poz svima!

  12. #102
    Dobro jutro svima...
    Novi sam na ovom cafeu, pa usput probam kako ovo funkcionise.

    Da ljubiteljima pasa najavim jednu Nacionalnu izlozbu IX CAC KULA 2008.
    http://cackula2008.bravehost.com

    Posto danas imam puno obaveza slike sa terena postavicu kasnije.

    LEP POZDRAV SVIMA

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Lepa trava, lep teren, meni se sviđa .Čekam da mi pošalju slike, pa ću ih postaviti. Što se tiče P.T.S. on će se održati na drugom delu salaša, jer će biti manje izlagača....ali tamo je još lepše, ima mesta za parking, nemaš da brineš
    Nadam se da P.T.S. nece biti na onom delu gde je bio odrzan CAC NS.
    Teren jeste travnat, ali se tu jahalo sa konjima i bile su ovce (ima krpelja)...
    Ja licno imam jos dosta primedbi. Ali moram priznati da sam uspeo napraviti cak 357 zanimljivih fotografija.
    Poruku je izmenio silvia, 16.04.2008 u 08:35 Razlog: 2 uzastopna posta
    U raju je lepo, ali u paklu je EKIPA...

  13. #103

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat NightHunter kaže: Pogledaj poruku
    Dobro jutro svima...
    Novi sam na ovom cafeu, pa usput probam kako ovo funkcionise.

    Dobro nam došao


    Posto danas imam puno obaveza slike sa terena postavicu kasnije.
    Postavi, da bi imali pregled, gde ćemo svoje pse izlagati


    Nadam se da P.T.S. nece biti na onom delu gde je bio odrzan CAC NS.
    Teren jeste travnat, ali se tu jahalo sa konjima i bile su ovce (ima krpelja)...
    Ja licno imam jos dosta primedbi. Ali moram priznati da sam uspeo napraviti cak 357 zanimljivih fotografija.
    Neće biti tamo, biće tamo gde imaju one klupice, čini mi se da je na ovoj slici, baš taj deo, gde treba da se održava izložba

    Poruku je izmenio silvia, 17.04.2008 u 11:35
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #104

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Dobro nam došao

    Postavi, da bi imali pregled, gde ćemo svoje pse izlagati
    Pa da pokusam kako ovo radi... Evo par slicica:











    Teren je isti kao i prosle godine Sve se bolje vidi na http://cackula2008.bravehost.com gde je dato i par slicica sa proslogodisnje izlozbe.
    Ako zelite jos slika, slobodno trazite
    U raju je lepo, ali u paklu je EKIPA...

  15. #105

    Odgovor: Izložbe pasa

    Sutra je izložba u Odžacima, jel ide neko?

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izložba Dalijevih grafika na Novosadskom sajmu
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.07.2011, 01:40
  2. Bolesti pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 02.08.2010, 12:25
  3. Uspavljivanje pasa
    Autor nattydread u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 15.07.2009, 20:20
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.03.2008, 01:10
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.11.2007, 20:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •