Izložbe pasa - Strana 6
Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 159
  1. #76

    Odgovor: Izložbe pasa

    DRugari, ide li neko u Jagodinu na C.A.C.I.B. 29. marta??

  2. #77

    Odgovor: Izložbe pasa

    Ja ne... ici cu mozda u Novi Sad 6. aprila... Pozz...

  3. #78

    Odgovor: Izložbe pasa

    pa drugari sta je bilo ovo sa forumom??? ili sa mojim netom???

    nikako ovih dana da banem kod vas, non stop izbacuje kako je server zauzet al samo za vas forum ????

    e pa ovako, sto se tice izlozbe u BGd-u i u nasem ringu nije bilo nesto mnogo bolje sto se tice namestanja ali ja se polako vec navikavam na te stvari i prljave igre pa me vise nista ne cudi!!!!

    A Coko, svasta ces jos vidjati po izlozbama, tako da nemoj puno da se jedis, samo polako doci ce i tvoje vreme

    Sto se nas tice Djina je osvojila CAC i CACIB, pa cemo slike postaviti na Cane Corso topicu. Kao sto rece Alexandar, ni ja nemam neke slike, dosta mi nije uspelo!

    POZDRAV DRUSTVO !

    p.s. A eto i nas u Jagodini Coko

  4. #79

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat rista77 kaže: Pogledaj poruku
    pa drugari sta je bilo ovo sa forumom??? ili sa mojim netom???

    nikako ovih dana da banem kod vas, non stop izbacuje kako je server zauzet al samo za vas forum ????
    Forum je radio, možda je kod tebe neka greška bila

    Sto se nas tice Djina je osvojila CAC i CACIB, pa cemo slike postaviti na Cane Corso topicu. Kao sto rece Alexandar, ni ja nemam neke slike, dosta mi nije uspelo!
    Ae, postavi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #80

    Odgovor: Izložbe pasa

    CACIB Zagreb 01./02. Mart



    Ovaj zadnji na slici je Ninjo prezadovoljni smo sa rezultatima s obzirom na to koliko je AST-a bilo


    Lepo, nema šta
    Poruku je izmenio silvia, 05.03.2008 u 10:11
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #81
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #82

    Odgovor: Izložbe pasa

    E pa prosla i Jagodina C.A.C.I.B.

    Posto je Lule bio u razredu mladih nije mogao da osvoji ni C.A.C ni C.A.C.I.B ali je dobio 5 i Prvak rase i Prvak razreda mladih i dobio je jedan peharchic i svi smo bili mnogo srecni ja sam se cak i rasplakala...
    Luletovu sliku imate medju rasama pa u Pudlama... Mozda okacim jos neku sa izlozbe.

    Pozdrav svima!

  8. #83

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat Coka kaže: Pogledaj poruku
    E pa prosla i Jagodina C.A.C.I.B.

    Posto je Lule bio u razredu mladih nije mogao da osvoji ni C.A.C ni C.A.C.I.B ali je dobio 5 i Prvak rase i Prvak razreda mladih i dobio je jedan peharchic i svi smo bili mnogo srecni ja sam se cak i rasplakala...
    Luletovu sliku imate medju rasama pa u Pudlama... Mozda okacim jos neku sa izlozbe.

    Pozdrav svima!
    Super ae, okači slike ako te ne mrzi, mi nismo išli u Jagodinu, jel sve proteklo dobro?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #84

    Odgovor: Izložbe pasa

    Zna li neko gde mogu da se vide rezultati sa izlozbe u Jagodini?
    Konkretno me interesuju Bernski.

  10. #85

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat marijana021 kaže: Pogledaj poruku
    Zna li neko gde mogu da se vide rezultati sa izlozbe u Jagodini?
    Konkretno me interesuju Bernski.
    Biće rezultata, najverovatnije sutra
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #86

    Odgovor: Izložbe pasa

    ja sam nova ovde i jako mi je potrebna vasa pomoc...
    imam kucu mesanca, starog godinu dana, i jako bih zelela da ga vodim na izlozbe za mesance, znam da ih ima, ali kad gde i kako i sve oko toga neznam, pa bih volela da me neko uputi ako ista zna....
    hvala svima unapred....ne bih volela da i ovu goddinu zakasnim na neke....
    pozzz

  12. #87

    Odgovor: Izložbe pasa

    Za mesance ne znam.
    Sad u nedelju je CAC u Novom Sadu, mi idemo, ide li jos neko sa foruma?

  13. #88

    Odgovor: Izložbe pasa

    pa dobro ...mozda se javi neko ko zna... a jel mozda znas kome bi mogla da se obratim za takvu informaciju?

  14. #89

    Odgovor: Izložbe pasa

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Biće rezultata, najverovatnije sutra
    Rezultata još uvek nema, ima nekih ali nema za Bernske pse, kažu da će biti

    Citat Kantarina kaže: Pogledaj poruku
    ja sam nova ovde i jako mi je potrebna vasa pomoc...
    imam kucu mesanca, starog godinu dana, i jako bih zelela da ga vodim na izlozbe za mesance, znam da ih ima, ali kad gde i kako i sve oko toga neznam, pa bih volela da me neko uputi ako ista zna....
    hvala svima unapred....ne bih volela da i ovu goddinu zakasnim na neke....
    pozzz
    Raspitaću se, pa ću ti javiti


    Citat marijana021 kaže: Pogledaj poruku
    Za mesance ne znam.
    Sad u nedelju je CAC u Novom Sadu, mi idemo, ide li jos neko sa foruma?
    I mi idemo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #90

    Odgovor: Izložbe pasa

    Raspitaću se, pa ću ti javiti

    hvala ti silvia...
    Poruku je izmenio silvia, 03.04.2008 u 17:00

Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izložba Dalijevih grafika na Novosadskom sajmu
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.07.2011, 01:40
  2. Bolesti pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 02.08.2010, 12:25
  3. Uspavljivanje pasa
    Autor nattydread u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 15.07.2009, 20:20
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.03.2008, 01:10
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.11.2007, 20:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •