Na kakav sex ne biste nikad pristali? - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 110
  1. #91

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    bolesno mi je,jedan na jedan je ipak ono pravo
    hm....chekaJ....nekima je bolesno i da ti ga metne u PeDu....mislim ne tebi....uopshteno....pa onda pishanje u staU.....pa kenjanje na grudi....pa sado-mazo...a sve 1na1....


  2. #92

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    bolesno mi je,jedan na jedan je ipak ono pravo
    Definitivno potvrdno.Ostalo je fantazija ili bi rekao bolest.

  3. #93

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    bolesno mi je,jedan na jedan je ipak ono pravo


    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Definitivno potvrdno.Ostalo je fantazija ili bi rekao bolest.

    dvoJe su se tako smuvali

  4. #94

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Tja, nisam sigurna...
    Pre svega nikakve varijante gde nas je više od dvoje ili smo istog pola (ja sam staromodna po nekim sitnim pitanjima)
    Ne dolaze u obzir ni neke bolne varijante...
    Jao i ono sa hranom, kada se razmazujemo, hranimo i tako to... (ima jedna scena kod Erike Jong u romanu Strah od letenja, vrlo je slikovita...)

    Ovo su pretpostavke! Moj maštoviti muž još nije predložio nešto što bih odbila...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  5. #95

    07 Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Na analni sex nikad nebi pristao,a znam da ni moja partnerka nebi,jer ne treba ulaziti u izlazni uredjaj

  6. #96

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    mnogo toga ne bi,ali ipak da napomenem da nikad ne bi pristao na sex u onoj varijanti sheateatersa ili gay sex,mislim da su to najbitnije 2 stvari koje moram da napomenemi

    mada vidim da mnogi bi

  7. #97

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    - Na kakav sex ne biste nikad pristali?
    - Gej, fetis i sve ostalo sto je bolesno na to ne pristajem.
    A da posebno mi je grozn ono sa zivotinjama animal sex mislim da je to mozda i najbolesnije.

    E sad od nekih normalnih varijanti ne pristajem na recimo ono vezivanje sa kanapom ili lisicama nekako ne volim kada sam limitiran i nemam kontrolu onda kada to ja pozelim. Jedan od razloga zasto to ne volim je zato sto ako smo u hotelu i riba "uhvati maglu" moze se desiti da naidje sobarica od 95 kg cas posla se nalozi i siluje me bespomocnog

  8. #98

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Ne bih pristala na nikakve vrste sex-a ....ja sam u fazonu nista pre braka...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #99

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih pristala na nikakve vrste sex-a ....ja sam u fazonu nista pre braka...
    kako si ?

    gay sex,nikad u ziwotU...ili naSran od strane partnera u tOku predigre

  10. #100

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    ...na sex sa dve žene... ...fuj...

  11. #101

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    ..Na one BDSM iliti kacenje stipaljki....tuca do krvi....guranje nekih loptica u usta....onda na (ime li to ime ???) raznih fekalija....mokrace i ostalo po telu....

    ...i ne bih sa dve...prvo sto smatram da ni jedan muskarac ne moze da zadovolji DVe...a i sebicna sam...pomalo
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #102

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku

    ...i ne bih sa dve...prvo sto smatram da ni jedan muskarac ne moze da zadovolji DVe...a i sebicna sam...pomalo
    Jest, a i volim da sam u centru pažnje...

    I nikad iz interesa.
    Vrag odneo šnalu...

  13. #103

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Jest, a i volim da sam u centru pažnje...
    ...
    Da li se to u bekgraundu nazire mogućnost da ne bi smetao još koji muškarac pride?

    Mislim da je jako teško izolovati sam seks od nekih osećanja prema partneru. Bez obzira na razne situacije koje nas zadese u našim životima, taj seks i nije neki baš seks ako nam je taj partner stran i nedovoljno poznat, bez obzira na njegove morfološke karakteristike. Ne kažem da nam se ne dešavaju i takva iskustva, ali svako normalan teško da bi nešto ekperimentisao sa osobom koju je upoznao tog, ili kojeg dana ranije pre nego što je sa njom pošao u krevet...

    Dakle, seks sa voljenom i dragom osobom, može ponekad rezultirati sjajnom rezonansom ostvarenih želja koje nam nisu nikada ni padale na pamet ranije...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #104

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li se to u bekgraundu nazire mogućnost da ne bi smetao još koji muškarac pride?
    Mož' da se nazire svašta, ali ovo nije tema o tome šta nam ne bi smetalo...

    Mislim da je jako teško izolovati sam seks od nekih osećanja prema partneru. Bez obzira na razne situacije koje nas zadese u našim životima, taj seks i nije neki baš seks ako nam je taj partner stran i nedovoljno poznat, bez obzira na njegove morfološke karakteristike. Ne kažem da nam se ne dešavaju i takva iskustva, ali svako normalan teško da bi nešto ekperimentisao sa osobom koju je upoznao tog, ili kojeg dana ranije pre nego što je sa njom pošao u krevet...

    Dakle, seks sa voljenom i dragom osobom, može ponekad rezultirati sjajnom rezonansom ostvarenih želja koje nam nisu nikada ni padale na pamet ranije...
    Baš kao što ovde može da se nazre pristajanje na sve, samo ukoliko nam je partner dovoljno poznat..
    Vrag odneo šnalu...

  15. #105

    Odgovor: Na kakav sex ne biste nikad pristali?

    Sem ono sto je navela leptiric, nikad ne bih pristala na seks bez emocija i iz interesa, bez ljubavi. Nezamislivo mi je da vodim ljubav sa nekim prema koga ne osecam ama bas nista.


Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste SMS-ovac?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 27.10.2015, 19:56
  2. Sta ne biste nikad oprostili voljenoj osobi?
    Autor Rohalj Baze u forumu Ljubav
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 15.09.2015, 11:07
  3. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 17:36
  4. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  5. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •