Koju igru trenutno igrate? - Strana 5
Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 234
  1. #61

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    The Sims 2 , GTA San Andreas i GTA 3

  2. #62

  3. #63

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    pocket tanks
    pasijans
    fliper
    smesi se... sutra ce biti gore

  4. #64

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    U zadnje vreme ne igram mnogo igri , potocno nemam mnogo vremena posto sada treba u skolo oceni da popravim, testove i red druge rabote... ali u slobodno vreme igram COD2 (Call of Duty 2) Multiplayer , Madden NFL 2008 i FIFA 2008[ponekad]

  5. #65

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Trenutno... Ne igram ni jednu igru, kuckam na forumu

    Ali, kad imam slobodnog vremena, a to se u zadnje vreme retko kad deshava, ugrabim po mozhda pola sata, sat, plafon, odigram neshto od sledetjih igara:

    - Sudoku: ovo mi nekako dodje za opushtanje, iako treba da se koristi mozak... Naravno, igram ga na papiru, ne na compu, ionako provodim 18h dnevno ispred monitora...
    - Star Trek: Starfleet Command III: Neki hibrid strategije i real-time simulacije, djavo bi ga znao... Simpatichna, ali uglavnom za fanove Star Trek serijala...
    - 18 Wheels Of Steel: Pedal To The Metal: E ovo je ladovina od igre... Simulacije vozhnje - kamiona Odete, zakachite prikolicu, i vozite je do odredishta... Naravno, cilj je stitji u zadato vreme, i ne oshtetiti teret...
    - Knight Online: Ovo sad vetj retko, jer je online igra, i kad krenem, teshko je stati, a nema se vremena... Inache, vrlo fina i simpatichna igrica...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  6. #66

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    YAMB by GD soft

    Kolega mi je nabio rekord od 4138 koj već mesecima ne mogu da stignem.

    Isti ludak je na minama (minesweeper) na početničkom levelu nabio 1 sekundu.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  7. #67

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Skoro nikad ne igram.
    Imam jednu koja me stvarno opusta-http://www.tredz.co.uk/game.asp-onako u medjuvremenu pre dorucka.

  8. #68

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Prince of Persia - The Two Thrones i ne mogu da ubijem ona dva mamlaza jednog sa mačem,a drugog sa sekirom,ubili su Boga u meni
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  9. #69

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    GTA San Andreas i GTA 3

  10. #70

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Utopia city, i nije neka igra
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #71

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    trenutno jednu Ti-me-juris-ja-te-kao-ne-vidim..
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #72

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Kliknem ujutru kad dodjem na posao, pre nego shto se bacim na radne zadatke, Volkstreet, onu neku simulaciju berze... Ne ide mi loshe... Ali mislim da netju dobiti auto

    I isto tako kliknem na neku sumulaciju biznisa, na nekom Informatist.net... Zanimljivo, a potroshi chovek samo 5 do 10 minuta na igranje...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  13. #73

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Trenutno sam se opako navukla na packman ...

  14. #74

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Crysis po treći put
    When I'm good..I'm really Good, When I'm Bad...I'm Better

  15. #75

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Lineage 2 ekstra igrica
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju ste poslednju igru zavrsili?
    Autor Kunic u forumu Igre
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 08.06.2022, 23:50
  2. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:29
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.01.2019, 20:27
  4. A šta igrate na FB-u?
    Autor makilli u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 00:53
  5. Vristanje uz igru
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •