Koju igru trenutno igrate? - Strana 13
Strana 13 od 16 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 234
  1. #181

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Heroes of Might & Magic V - Hammers of Fate hihih i love strategy :D :D
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #182

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Picim Soliter (ili pasijans, po nasKi, je l') kao blesava. Posto sam obrisala bukvalno sve iz kompa od igrica, ostalo mi je samo to. Kad se zazelim igrica, odem za kevin komp i picim Bookworm. Nesto kao Scrable, samo je mnogo interesantnije.
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #183

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Ja i moj kum cesto igramo Nba 2010 ili PES 10 dok nam devojke stoje iza ledja i navijaju.Kuma za mene,a za kuma moja

  4. #184

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Trenutno "Mahjong"....

  5. #185

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Heroes of Might & Magic V + obe ekspanzije
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #186

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Myst IV - Revelation (avantura)



  7. #187

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Premier Football Street .. od danas, ne znam kako prije nisam nasla to..

    Farma.. mislim, pomazem.. kolegu..

    CS.. kad me mali ubjede, pa posle derem se i vristim kad se uplasim, pa cjelo susjedstvo misli da mi kuci Bog zna sta rade.. ..ponekad zna i mama il tata dotrcat, da vidi, citiram: ''Sta po Bogu se ovdje desava?!'' ...
    Nije svako ko luta izgubljen..

  8. #188

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?



    Nisam dugo dugo igrao futbol pa nadjoh juce PES na net-u i sada uzivancija doba je a PES sam zadnji put igrao sada vec davne 2005-e.
    Jedina zamerka ide publici koja bas i nije uradjena previse dobro ali su zato igraci dosta realni.



    Inace zadnjih nekoliko dana sam se super zabavio igrajuci Crash Team Racing

    Volim te decije igrice s vremena na vreme a secam se kada sam bio kupio Sony PS 1 Crash je tada bio hit kao sada Shrek a tada sam tu igricu dobio kao saljivi poklon ali eto iz zajebancije ja zavoleh tu igru sreca nema nekog deteta umojoj blizini jer bi doslo do tuce ko ce igrati
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 02.05.2010 u 03:01

  9. #189

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?



    Need for Speed: Shift

    Dobio sam original na poklon i rasturih se igrajuci. Daleko najbolji NFS do sada miljama ispred predhodnih !

    NFS Shift je toliko realna igra da pomislim kao da se trka odvija uzivo na EuroSportu.

    Neverovatan osecaj odlican prikaz G sile ma necu trositi reci jednostavno je sve prikazano onako kako i jeste u stvarnosti, realno.

    Igram je tek nesto vise od 10 dana ali usudjujem se reci da je ovo najbolja trkacka igra ikada.



    Grand Theft Auto IV

    Veoma dobra igra kao sto se i ocekivalo.

    Igram je oko 6 meseci i jedno vreme sam razmisljao o kupovini originala ali sam odustao.
    Razlog zasto sam odustao je taj sto iako ima odlicnu i do sada najbolju grafiku nekako mi je prica ne bas najbolj previse podseca na GTA: SA i nije i toliko napeta da bi izdvojio novac i kupio original ali u svakom slucaju dobra igra posebno ako ste fan GTA igre.

  10. #190

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?



    to i



    i nezaobilazno

    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  11. #191

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Sestra pocela, pa je zarazila i mene.

    Plants vs. Zombies



    Neverovatna navlakusa, dobijas razna oruzja u vidu biljaka i kako odmicu nivoi, dobijas i teze zombije. Ubijas ih, dobijas novcice, kupujes kul stvari, otkljucavas mini igrice, dobijas zen bastu

    Preporucujem je, zaraza je teska.
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #192

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Nisam neki igrac u zadnje vreme, zato jer nema dobrih RPG, a strategije su vec izresetane.

    Malo Dungeons and Dragons (neka stara). Sad mozda pocnem i Starcraft 2, tek je izasla.

    I cekam Elders Scrolls 5, i ubrzo ce Kings Bounty Crorsworlds. KB je kao Heroes of M&M serijal
    ali jos bolje.

    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  13. #193

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    mmorpg igricu Perfect World
    See beauty in everything

  14. #194

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?



    Terminator Salvation

    Od juce, pored vec pomenutih, igram i ovu

    Kupio sam juce original jer sam se odusevio videvsi trejler na tubi. Za pocetak igram na easy a kad je budem zavrsio igracu na hard.
    Razbijam se igrajuci evo danas sam je igrao 3-4 sata bez pauze sto je mnogo obzirom da ima i drugih obaveza osim toga ali vredi bas vredi igrati je jer je igra fantasticna !

    Ne znam zasto je ova igra naisla na neke kritike jer ja ne vidim da ista fali - ima dosta borbe, uzbudljivo je i napeto, dobra atmosfera... sve je dobro odradjeno mozda jedina zamerka je muzika koja manjka u nekim momentima kada bi trebala biti prisutna ali to je i ne toliko bitna sitnica.
    Arsenal oruzja je prilicno dobar i uzivancija je koristiti svo to oruzje i da eto grafika je takodje dobra mada to zavisi od graficke kartice uglavnom kazem ja sam zadovoljan i mislim da vredi svaki dinar koji sam platio za TS.

    *
    Igra li jos neko TS ili NFS: Shift ?

  15. #195

    Odgovor: Koju igru trenutno igrate?

    Machinarium (2009)




    Point-and-click avantura prepuna zagonetki koje treba rešiti.
    Evo i mali deo te simpatične igrice:


Strana 13 od 16 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju ste poslednju igru zavrsili?
    Autor Kunic u forumu Igre
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 08.06.2022, 23:50
  2. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:29
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.01.2019, 20:27
  4. A šta igrate na FB-u?
    Autor makilli u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 00:53
  5. Vristanje uz igru
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •