Kako lazu muskarci, a kako zene - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 85
  1. #16

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Muškaraci lažu loše, a žene dobro
    cemu uopce laganje? streses sve kaj imas i bok. mada ja nisam primjetio da ima nekih mjerila za laganje kod muskih i zena, sve to ovisi od osobe do osobe

  2. #17

    Odgovor: Kako lazu muskarci a kako zene

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Šalu na stranu,po nekim istraživanjima muškarci lažu 20% više nego žene.
    Žene uglavnom koriste "bele laži"u psihologiji se one podrazumevaju kao "dobre", jer im je cilj da se nekome uskrati nanošenje bola.
    A muškarci su malo savremeniji pa su u fazonu APP laži
    tj-ako prođe,prodje
    Crne, bele, šarene, šućmuraste, karirane, i sve ostale laži...

    Kod mene svaka od navedenih vrsta izaziva sumnjičavost i gubitak poverenja... Kad lazem, lazem masno Prijatelje ne lazem...
    "Ride. Because children need heroes."

  3. #18

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Sve sto mogu izvuci iz iskustva ...zivotnog je sledece:
    Muskarci su skloni kratkorocnim lazima, zene dugorocnim...

    Never confuse movement with action.

  4. #19

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Ustima.

  5. #20

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Nasmejali me od ranog jutra
    ~B92~

    Muškarac je sisar, primat, homo sapiens muškog pola.
    Muškarac preko 200 puta dnevno pomisli na seks (sa ženom, drugim muškarcem, nekom životinjom ... svejedno). Za istraživanje su korišćeni primerci koji misle na žene jer su u većini.
    Muškarac misli da mu je jedna od ključnih karakteristika veličina polnog organa.
    Muškarac ne voli da bude nizak rastom.
    Muškarac u izvesnom uzrastu počne da veruje da razume kako radi ženski mozak.

    Da li muškarci lažu?

    Da. Većina.

    Koliko lažu?

    U direktnom kontaktu sa ženom često. U pričama o svojim odnosima sa ženama skoro neprekidno.

    Zašto lažu?

    Osnovni razlog je nesigurnost. To je neophodna osnova/podloga za kvalitetno laganje. Na nesigurnosti sjajno uspeva nedostatak samopouzdanja. Dakle, muškarac laže jer misli da nije dovoljno dobar i želi sebe da predstavi kao nekog boljeg, nekog ko je, po nekim kriterijumima idealan muškarac. Žene imaju Cosmo, Elle, reklame ... a muškarci lažući jedni drugima postavljaju kriterijume.
    Nedostatak samopouzdanja, u stvari strah kao posledica, neophodan je za ozbiljno i uverljivo laganje. Dovoljno bolan da inicira laž i, što je možda važnije, to je kontinuiran osećaj. Muškarac bez samopouzdanja brzo savladava veštine laganja, pretvaranja i obmane i za kratko vreme počinje da živi život tog izmišljenog/izmaštanog/nepostojećeg sebe. Tokom ove faze u jednom trenutku pomisli da razume žene, da je video i doživeo mnogo i da je shvatio logiku, način na koji žena razmišlja. Tada je veoma zadovoljan jer misli da mu je moć manipulacije višestruko uvećana. To je ključni trenutak, bez koga ne može dalje a s njim nema vraćanja. Takav muškarac je u poziciji da pruži maksimum u laganju žena, i ponašanje mu dobija na spontanosti jer iskreno veruje da je on stvarno taj izmišljeni lik. Važan činilac je i veličina otklona od realnosti. Što više to bolje.

    Koje su omiljene teme za laganje žena?


    Faza 1
    Dok ne pridobije naklonost željene dame, muškarac se oslanja na oprobane metode. Opšta mesta su: broj partnerki (povećava ili smanjuje po potrebi), seksualne veštine, bliskost sa poznatim ličnostima, priče o demonstracijama fizičke snage i hrabrosti ... U ekstremnim slučajevima, kod manje iskusnih obmanjivača, u obzir dolazi i prikrivanje fizičkih nedostataka (visoka peta, maskiranje ćelavosti i sl.).

    Ipak, svaki muškarac naoružan dovoljnim nedostatkom samopouzdanja i time izazvanim strahom vešt je i suptilan lažov. On je već zaboravio ko je stvarno i, gledano sa tog aspekta, on se ponaša prirodno.

    Faza 2
    Uslovljena uspehom Faze 1, počinje kad je naklonost željene dame dobijena. Tada muškarac poseže za svojim poznavanjem načina na koji funkcioniše ženski mozak. Ohrabren uspehom, nastavlja da koristi iste tehnike i, potpuno u ulozi, razbaškaren na osvojenoj teritoriji, on se opušta, postaje aljkav, prestaje da dnevno proverava da li je njegovo stvarno ja dobro zaključano i dospeva u zonu visokog rizika. Jer i najmanja nepažnja je dovoljna da, tiho i u prvo vreme skoro neprimetno, stvarno ja počinje da preuzima kontrolu i emituje osećanja. U idealnom slučaju, negativna, čime se veza završava, i muškarac iskusniji ulazi u Fazu 1 sa drugom ženom.

    A šta ako su osećanja pozitivna?

    To je noćna mora čak i za vrhunskog obmanjivača. Posledice mogu da budu veoma teške. Međutim, praksa nam donosi i primere muškaraca koji su spremni da odbace obmane i prihvate svoja osećanja.

    Da li takav muškarac prestaje da laže?

    Ne. Inteligentni primerci se brzo prilagode i počinju da koriste uvežbane tehnike samo iz drugih pobuda i sa drugim ciljevima. Ipak, nedostatak samopouzdanja i strah ostaju neophodna podloga za prevazilaženje griže savesti, sramote, retkih trenutaka napada iskrenosti i sl.

    Zašto ne prestaje da laže?

    Zbog straha. Boji se da ono što stvarno jeste nije dovoljno dobro i da će biti ostavljen. Istovremeno, plaši se da prestane sa dokazivanjem osvajanjem novih žena/teritorija jer njegov lik je upravo zato tako pažljivo konstruisan. Ovakav, uplašen muškarac, spreman je na sve i sve su duži periodi kada nema kontrolu nad manifestacijama onoga što jeste i onoga što je izmislio.

    U tom trenutku, iako još ne svestan toga, on se nalazi u bezizlaznoj situaciji. Uvežbane tehnike ostaju bez ključnih elemenata, izmišljenom liku blede glavne osobine ... i tu počinje sunovrat (nisi dobro videla, nisam to bio ja/volim tebe, ona mi ništa ne znači ...)
    ~Da li vishe verujesh svojim ochima ili meni?~

    Kulminacija je blizu i, opet, u najboljem slučaju, muškarac biva ostavljen, potiskuje nemilu epizodu i rutinski se vraća na Fazu 1. Rezultati mnogih istraživanja pokazuju da je ovaj scenario najčešći i da većina muškaraca ceo život provede prolazeći kroz ove dve faze.

    Nepogrešiv pokazatelj je apsolutna uverenost da ne postoji način da shvati/prepozna pravila/predvidi funkcionisanje ženskog mozga.

    Ključna reč je PRIHVATANJE.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #21

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    ja lepo lazem
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #22

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ja lepo lazem
    joj pile malo, kako on to tako iskreno kaze..
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ja lepo lazem
    Srce malo Ti ne moras ni da lazes. Ionako ti ne veruju ni kad govoris istinu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #24

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    mislim da manje lazu od zena.....ali vise precutkuju....

    anyway,zene pogresno tumace muskarceve reci.....otud nesporazumi i izneverena ocekivanja.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #25

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Muskarci lazu. To znam pouzdano....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #26

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    stvarno znate ili lazete?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #27

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    stvarno znate ili lazete?
    Mislio sam da znam, ali sam posle ovog vaseg pitanja shvatio da sam slagаo.
    Poruku je izmenio memento, 20.03.2008 u 21:27
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #28

    09 Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Kako lažu? Kako lažu?


    Kako se laže!

    Muchachosi kao kerovi Muchache kao kuchke

  14. #29

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Ne znam baš kako lažem, čini mi se da uopšte moj metod nije naveden, al ne bi bilo zanimljivo ako se povremeno nebi slagali.Meni odgovara i kad ja nju slažem, a i kad ona mene slaže, uglavnom s-lažemo se, pa ko odozgo, ko odozdo, to je manje bitno.
    ...................

  15. #30

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Ako bi na celu tu stvar oko laganja pogledali malo drugačije, došlo bi se do toga da uopšte nije važno da li neko laže, nego da li mu se veruje ili ne. Može se neko upirati s istinama koliko god može, ako je u vezi sa večito budnim sumnjičavim inspektorom amaterskog tipa, džaba mu trud. Ili obrnuto, ako patološki lažov ima uz sebe nekog ko po svaku cenu želi ostati s njim, može lagati do mile volje. Na kraju, svi mi verujemo u ono što želimo da je istina, i mnogi od nas svesno izbegavaju suočavanje sa neprijatnostima. Druga polovina su pripadnici pomenutog inspektorata koji kao da žele potvrditi da nisu dovoljno dobri, niti vredni nečijih istina, pa kopaju dok se to i ne potvrdi.
    Inače, u prilog temi, reči mog poznanika: "Nije to bilo laganje, nego ponela me priča..."

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Ko voli sex vise, muskarci ili zene?
    Autor veljko yaric u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.12.2014, 19:59
  4. Kakve zene/devojke vole muskarci jarcevi?
    Autor wilhelmina u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.11.2011, 14:32
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •