Kako lazu muskarci, a kako zene - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 85 od ukupno 85
  1. #76

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Muškarci i žene lažu, po meni, podjednako.
    Razlikuju se samo ciljevi, ali još nisam sreo nikoga ko ne laže. Kao što ima muškaraca koji ne umeju da lažu, tako ima i žena koje to isto ne umeju.
    Istina, muškarci više veruju žena dok ih lažu, a najviše iz razloga što ih pola od izgovorenog nisu ni čuli što moram priznati nije nekakva zasluga ženskog velikog umeća, već muškog nestrpljenja, i to npr kada hoće da, kako neko ovd enapisa, hoće nekoJ da se uvuku u ćega, nije im bitno šta će ta neka reći, već je bitan krajnji rezultat, a više od pola reči koje izgovori ta neka žena izađe na drugo uvo.

    Zaboravih da kažem, ja uglavnom slušam žene šta pričaju, ali im ništa ne verujem, jer mnogo lažu
    Poruku je izmenio Bazilej, 27.12.2011 u 17:26

  2. #77

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Zato, ja skoro da i ne lažem, odnosno lažem samo kada zaista moram .
    A kad to "moras"?


    Enivej, vremenom to sve ispliva na povrsinu.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #78

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Laže ko koga stigne, takvo je vreme u kome živimo.
    Sve se bazira na odnosima moći, ko se postavi kao autoritet u vezi, uglavnom lažima manipuliše partnerom ili partnerkom.
    ali,
    generalno mislim da muškarci više lažu, tako su vaspitavani - uglavnom je ok lagati ženu.
    Mada, žena kad prolaže, ona to radi mnogo perfidnije i mnogo veštije nego muškarac.
    Najviše lažu one fine, što padaju u nesvest na pomen K P G S


    Daklem, lažu svi.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #79

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Muškarci lažu više?
    To je nebuloza, jer laž nije samo ono izgovoreno već i prećutano, iako se tako ne zove.
    A žene svakako, em više lažu, em više prećutkuju, mada je i dalje mrtva trka, jer je muškarca lakše provaliti i to samo zato što, za razliku od većine muškaraca koji bi mogli i da zaspe dok im žena nešto priča, jer ih ne slušaju, žene slušaju pažljivo, pa im je lakše da bilmeza uhvate u laži, pa je skor uvek izjednačen
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #80

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Žene kad lažu onda škrtare,paze da što manje otkriju detalja a muškarci...oni to rade onako groteskno

  6. #81

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Muškarci preuveličavaju,a žene skreću na drugu temu vrlo vešto.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  7. #82

  8. #83

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Jednoga dana, dok je drvoseča sekao granu stabla pored reke, upadne mu sekira u reku. Kad je zaplakao, pojavi se Bog i upita ga zašto plače. Drvoseča odgovori da mu je sekira upala u vodu i da mu je potrebna jer tako zarađuje za život. Bog skoči u reku i pojavi se sa zlatnom sekirom. "Je li ovo tvoja sekira?", upita Bog. Drvoseča odgovori: "Nije." Bog ponovo skoči i pojavi se sa srebrnom sekirom. "Je li ovo tvoja sekira?", upita ga. Drvoseča ponovo reče: "Nije." Bog još jednom skoči u reku i pojavi se sa običnom sekirom. "Je li ovo tvoja sekira?", upita Bog. Drvoseča odgovori: "Da."
    Bog je bio oduševljen čovekovim poštenjem i da mu sve tri sekire, a drvoseča srećan ode kući.
    Nakon par dana drvoseča je šetao sa ženom obalom reke i žena mu upadne u reku. On zaplače, a Bog se opet pojavi i upita ga zašto plače. "Oh Boze, žena mi je upala u reku!" Bog skoči u reku i pojavi se s Pamelom Anderson. "Je li ovo tvoja žena?", upita Bog. "Da!", reče drvoseča.
    Bog se naljuti: "Lažeš! To nije tvoja žena!" Drvosječa odgovori: "Oprosti mi Bože, u pitanju je nesporazum. Vidiš, da sam rekao da Pamela Anderson nije moja žena, ti bi se pojavio s Catherine Zeta-Jones. Nakon što bih ja rekao da ni ona nije moja žena, ti bi se pojavio s mojom pravom ženom. I kad bih ja rekao da je to moja žena, ti bi mi dao sve tri. Bože, ja sam siromašan i ne bih se mogao brinuti o sve tri žene, i zbog toga sam rekao da je moja supruga Pamela Anderson!"

    POUKA:
    KAD GOD MUŠKARCI LAŽU, TO JE IZ DOBROG I ČASNOG RAZLOGA I ZA OPŠTE DOBRO !
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #84

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    KAD GOD MUŠKARCI LAŽU, TO JE IZ DOBROG I ČASNOG RAZLOGA I ZA OPŠTE DOBRO !
    Amin
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #85

    Odgovor: Kako lazu muskarci, a kako zene

    Kako lažu muškarci??? Lako. I uvek!!!

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Ko voli sex vise, muskarci ili zene?
    Autor veljko yaric u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.12.2014, 19:59
  4. Kakve zene/devojke vole muskarci jarcevi?
    Autor wilhelmina u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.11.2011, 14:32
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •