Da li vas je ikada ujela neka životinja? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 116
  1. #16

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Moje morsko prase i novi zec LoL

  2. #17

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Mene je ujeo magarac.
    Ne znam zasto. Bas sam ga nekako nezno jahala, a on mene am am za nogu.
    I uplasio me posteno, pa sam se trgla i pala u onu bodljikavu travu kojom se magarci hrane.

    I kad sam bila mala, babin petao mi skocio na ledja i kljucnuo me par puta u glavu.
    Isto ne znam sta mu bi.
    Probao je i gusan, al' sam mu utekla!

    Pas mi je rastrgnuo nogu. E to znam zasto.
    Preskocila sam u njegovo dvoriste po loptu.
    I nisam se dobro provela, jer mu vlasnici nisu bili kod kuce, pa sam 2 sata mlatarala nogom i vikala :"Ish, ish!"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #18

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Naravno da jeste.Pas.I to par puta kad sam bila mala,od onda ih se i plasim iako ih zaista najvise volim od svih zivotinja.
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Kao dete sam sa sestrom voleo da njuškam po dedinim šupama, i tamo sam u jednom starom kavezu za papagaje video miša i hteo da pokažem sestri kako je sladak. Ćapio sam ga za rep, a tad je počelo nešto jako čudno, miš je počeo da me ubada zubima u prstiće kao singer šivaća mašina. Ja sam ga neko vreme premeštao iz ruke u ruku, ali nije prestajao da ujeda. Onda sam ga lepo zavrteo da ga zabunim i hitno kod komšije (a da kod koga ću???). Taj ujed pamtim, bilo ih je još, ali nisu zanimljivi...A najviše volim kad me ujeda gušter...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  5. #20

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Kada sam bila mala...pojurio me petao pa me je kljucnuo za mali prst na nozi...i jednom kod kumova me ogrebla mačka...

  6. #21

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    ...redovno me svako leto izujedaju komarci....

  7. #22

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Celo Detinstvo Nisam Bila U Situaciji U Kojoj Bi Me Ujela Neka Zivotinja, Ali Sam Zato Brzo Trcala.. Sve Do 2002 Godine..
    Posto Sam Imala Par Povreda Te Godine (Smatrala Sam Sebe Za Najveceg Baksuza Na Celom Svetu )..
    Tacka Na i Bio Je Ujed Haskija Ujeo Me Je (Verovali Ili Ne Za Usnu ), Srecom Se Sada Skoro Nista Vise Nevidi

  8. #23

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Vise puta me je ujela moja posestrima ZOLJA
    Pre mnogo godina ujela me je krava (za guzu) -bez zezanja

    Ujeo me je Astor - komsijski pas

    A o komarcima, da i ne govorim
    neunistiva zlojebaba!

  9. #24

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    celo vreme razmishljam i ne verujem da me nishta vece od letecih zhivina nije ujelo provela sam detinjstvo kod babe i dede na selu, vucarali smo se svuda i svakuda, zavlachili u rupe i rupice, gnjavili sve moguce seoske zhivotinje i naganjali divlje.. al' sve shto je mene ubolo su bile pchele (iako je moj deda uvek tvrdio da je to dobro za reumu ) i krpelji.. drugo nishta

    mislim ne rachunam ogrebotine machaka, naguravanje krava i punu petu jezhevih bodlji
    moomoo meee jooouu

  10. #25

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Kao i -mlogi ovdi,- i ja sam odrastao na selu, a zna se sta to znaci....nemam vise pojma sta me sve nije ujelo, kljucnulo, bocnulo...
    a posto u mom selu ima puno voda i mocvara, bilo je tu puno pijavica, komaraca, zmije (nisu ujele, samo stisnule usnama...ove nase nemaju zube, na srecu) pa i par stuka..(u samoodbrani naravno)

    Sve sto hoda, leti, skace, puzi, pliva, voli da gricka nas ljude.....

    Ali zato ce im se osvetimo, ima da unistimo planetu, da bude samo beton i metal... .....

    Ali najvise je bolelo kada me ujela supruga (jel se i to racuna?)...
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  11. #26

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    bila sam bash mala... oko 5 godina... izujedali me komshijini kuchitji... uzas...

    komarci, osice..... to da ne rachunam

    p.s.
    par puta me brat ujeo...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #27

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Da, pas. Imao sam tri godine kada me gricnuo za vrat, jer sam mu prisao dok je jeo, i pokusao da ga pomazim po vratu. Hvala Bogu, gotovo nista se nevidi, samo dve male rupice-al treba se bas zagledati. I pored toga, ja obozavam pse, i jako me slusaju.(samo taj jedan eksces-al bio sam mali)
    ...................

  13. #28

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    ujela me je riba na moru. Da da... RIBA! I pamtim da sam bila jedini takav slucaj u Marmarisu. A bas sam bila ponosna na sebe sto nisam nikada bila ujedena (kao vole me zivotinje i to ).

  14. #29

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Kao klinka sam sa babom kad dodje iz Nemačke obavezno išla u razne posete njenih mnogobrojnih sestara po Temerinu i Budisavi i ko zna gde još. Te me je u Budisavi , pošto se nisam bojala psa, cepnuo za nogu jedan profesionalni čuvar lubenica ."Kuco,kuco" i kuca njam odvali mi pola moje jadne butine.Ali ništa zato ,mene je samo brinulo šta će mi mama reći. Naravno to nije uticalo na moj strah od pasa, i dalje se nisam bojala.A ovi drugi ugrizi mačora za palac(nožni),ugrizi zečeva,papagaja i ostalog življa ni ne računam.

  15. #30

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Samo komaraci...

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 07:13
  2. Koja ste životinja?
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 29.08.2013, 09:53
  3. Žena ujela policajca
    Autor tetkaD u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.07.2010, 23:31
  4. Homoseksualizam kod životinja
    Autor memento u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.09.2009, 16:25
  5. Ljubitelj životinja ili...
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 14:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •