Da li vas je ikada ujela neka životinja? - Strana 5
Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 116
  1. #61

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    ujeo me bivsi za nogu

  2. #62

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    ujedaju me komarci svaku vecher
    takodje
    samo,ovi nashi ne biraju vreme...ujedaju kad i gde stignu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #63

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Nije nikada... Ne računam tu cimanje za nogavicu jednog neurotičnog pekinezera... Doduše, pošto mi se to desilo kada sam bila mala, dugo sam zentovala od buljookih kučića... Ali sve to prođe...Sad su mi slatki
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #64

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Mene je opekla meguza. Pardon meduza. Više puta. Jednom sam dobijao i boce.

    Ostalo ne. Hvala bogu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #65

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Imala sam kornjaču koja je kasapila prste. Kakvi su to čudni zubići a boliiiiiiii, sve seva. Jednom me ujeo labud. Ako ne računam to što su me par puta napale kokoške kao malu, jer sam im uzimala jaja dok su one još ležale na njima i to što su me jednom ose tako dobro iznabadale dok sam jela breskvu, i to 2 uboda u usne, pa sam bila kao bantu crnac cele nedelje, i nisam nešto specijalno nastradala.

    Svakom psu smem da priđem, i pomazim ga, poigram se, i nikada nisam imala problem sa psima.

    Kada sam bila u Africi, u prihvatilištu za mace siročiće, ujeo me je lavić, ali za cipelu, tako da nije bilo neke drame, iako su tamo i životinje zaražene sidom. Sa domaćim mačkama nisam imala okršaje, po neka ogrebotina i to je to.

    Da li vas je nekada gricnula životinja, i koja?
    Najvise me ubadali komarci i nesto malo pcele....nijedna zivotinja me nije ugrizla.

  6. #66

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    A, joooj, kad se setim!!!
    Komarce svakodnevno i ne računam!
    Pčele su me kao malu ubadale, jer je moj deda bio pčelar i ja sam volela da zabadam nos gde ne treba...
    Moja baka je imala strašnog petla koji je kljucao kad god bi prišla gnezdu da pokupim jaja i kad je jednom skočio da me kljucne za lice, deda ga je udesio i mi ručali taj dan paprikaš!!!
    Kod moje bake na selu, komšija je guske izvodio napolje pred kuću i kad god smo prolazili pored njih, trenirali smo sprint jer je gusan bio naopako nasađen! Jednom me je dohvatio za nogu i bome sam imala lep ožiljak...
    Na moru su me meduze redovno častile... Mi dođemo na more i komšija kaže ''Super je more, divno i čisto, nema ni meduza, baš je idealno za kupanje...'' Čim uđem u vodu ja pazarim meduzu...
    Sad kad malo pogledam, baš sam imala sreće sa raznoraznim životinjama...

  7. #67

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    da dodam i jedna komšinica
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  8. #68

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Sem insekata ni jedna.....
    There is no rules!!!

  9. #69

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    na listi najwecih baksuza zauzimam prwo mjesto..kao mali sjecam se ujeo me dzukac jedan,od gazdarice kod koje smo bili na more,isli smo na weceru nas 5 (djece),i ja zadnji bio u kolonu,i swi ga pljunu,i ja narawno,i on se zalece put mene i dohwati me ispod kuka,pi,plakao sam..odma u bolnicu gaza i swe me to peklo i boljelo,mrtwi dzukac BObi se zwao,mater mu jebem,samo kad se sjetim...

  10. #70

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Kad sam imao sedam godina, ujeo me pas, otad se ne plašim pasa, ali uvek imam taj čudan osećaj kad god pas zalaje na mene i snažan priliv adrenalina...

    No, taktiku sam izučio - ako te pas tera, ganja, ti potrči prema njemu i počni da ga proganjaš. Zbuniće se i pobeći će.. uvek pali.

    Jednom sam tero biciklo monteinbajk na ulici. A kera za mnom, ja prikočim, jer na bajku uvek imam efikasne kočnice, okrenem biciklo i poteram ga u pravcu kere. Ono je zastalo i pobeglo pet metara pa opet zastalo, misleći da ću da produžim. Ali, tad se pseto stvarno zbunilo kad me videlo da ja i dalje teram biciklo na njega. Kera je počela "taktički" da beži: preko jarka, na šor, među drvećem, šljivama - a ja - na montenbajku isto preko jarka i među šljive - poterah ga dvadeset metara dok nije procvilelo i onda sam otišo svojim poslom. Ni ne moram da napomenem da psetu nije ni palo na pamet da me opet potera... hehehe..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  11. #71

    02 Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam imao sedam godina, ujeo me pas, otad se ne plašim pasa, ali uvek imam taj čudan osećaj kad god pas zalaje na mene i snažan priliv adrenalina...

    No, taktiku sam izučio - ako te pas tera, ganja, ti potrči prema njemu i počni da ga proganjaš. Zbuniće se i pobeći će.. uvek pali.

    Jednom sam tero biciklo monteinbajk na ulici. A kera za mnom, ja prikočim, jer na bajku uvek imam efikasne kočnice, okrenem biciklo i poteram ga u pravcu kere. Ono je zastalo i pobeglo pet metara pa opet zastalo, misleći da ću da produžim. Ali, tad se pseto stvarno zbunilo kad me videlo da ja i dalje teram biciklo na njega. Kera je počela "taktički" da beži: preko jarka, na šor, među drvećem, šljivama - a ja - na montenbajku isto preko jarka i među šljive - poterah ga dvadeset metara dok nije procvilelo i onda sam otišo svojim poslom. Ni ne moram da napomenem da psetu nije ni palo na pamet da me opet potera... hehehe..
    ja od malena obozavam zivotinje; tako da mi se nikada do sada nije dogodilo da prema meni pokazu bilo kakvo neprijateljstvo ; a kamo li da me napadnu;
    uvek pomazem napustene zivotinje i aktivna sam u drustvima za zastitu zivotinja i prirode.....I moju decu sam od malena vaspitala da vole zivotinje ; tako da ni oni nikada nisu imali problema sa napadima pasa lutalica ili sa napadima drugih zivotinja..U stanu uvek imamo nekog kucnog ljubimca; bez toga nikako ...

  12. #72

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    ovako:Hrcak,macka,pas,Chinchila,papagaj...nisam siguran dal je jos nesto..

  13. #73

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    jedino cega se mogu setiti je moj papagaj nimfa, koji kad bi se naljutio znao je da me tako jako ujede za prst, da jednom mi je pustio krv


  14. #74

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    komarac, pas, hrchak, zeba, pauk
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  15. #75

    Odgovor: Da li vas je ikada ujela neka životinja?

    zadnjih par dana me neshto stalno ujeda prvo po rukama, pa po par uboda na licu, pa par na ledjima.. prevrnula sam cijelu sobu, sve ochistila, oprala, slozhila, presvukla.. nema nikakOvih zhivina.. nishta ne leti, nishta ne gmizhe, nishta ne leprsha nema komaraca, nema bubashvaba, nema paukova.. totalna enigma
    moomoo meee jooouu

Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 07:13
  2. Koja ste životinja?
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 29.08.2013, 09:53
  3. Žena ujela policajca
    Autor tetkaD u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.07.2010, 23:31
  4. Homoseksualizam kod životinja
    Autor memento u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.09.2009, 16:25
  5. Ljubitelj životinja ili...
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 14:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •