La boum (Zurka)
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    La boum (Zurka)

    Trazila sam nesto po starim video kasetama i naisla na La boum. Mnooogo dobar francuski teen film, ima dva dela, s tim sto je prvi deo mnogo bolji od drugog. Secate li se tog filma? Jel ste ga gledali? Kako se vama svideo? evo ga spot, da se prisetite filma
    Poruku je izmenio silvia, 20.08.2007 u 09:55 Razlog: razmak
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: La boum (Zurka)

    Jedan od retkih filmova,kojih se rado secam(palio sam se na Sofi Marso iz prvog dela).I ona balada je odlicna.Tek sam sad krenuo da ga skidam,posle dugo trazenja,jer sam zahvaljuci tebi saznao kako se zove!

    Hvala

  3. #3

    Odgovor: La boum (Zurka)

    Eeee, to je jedan od najboljih i najomiljenijih filmova mojeg djetinjstva. Film koji bih i dan danas pogledala više puta. Nabavit ću ga da i moja mala ima tu privilegiju da uživa u njemu kao što je i njena mama.

    Hvala ti što si me prisjetila na njega i ponukala da nabavim neku svoju, malu, meni posebnu, kolekciju filmova iz djetinjstva. Želju imam koju ću i ostvariti.
    Poruku je izmenio Bombica, 21.05.2009 u 21:31 Razlog: color
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: La boum (Zurka)

    Evo malo prisecanja iz prvog dela



    i malo iz drugog dela
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: La boum (Zurka)

    Uzgred,samo da se pohvalim,nabavio sam oba dela na dvd-u(snimak je izmedju dvd-a i divixa),naravno sa prevodom!

  6. #6

    Odgovor: La boum (Zurka)

    Znaci, to je taj film koji vec dvadeset i kusur godina ne mogu da pronadjem jer nisam znao originalan naziv.
    Bio sam se zaljubio tada u tu lepuskastu devojcicu iz filma a imao sam upravo toliko godina koliko ona u filmu da bih tek danas u stvari saznao da je to bila Sofi Marso...
    Ovu pesmu smo pustali na rodjendanima i onda bi igrali stiskavce, ja sam se i prvi put poljubio uz tu pesmu, tako da, morao bih ponovo da pogledam ovaj film. Ako neko ima neki link da ga skinem bio bih zahvalan

  7. #7

    Odgovor: La boum (Zurka)

    Sorry nemam link samo sam se sad sjetila Hrvoja s kojim sam se jednom davno "stisnula" uz ovu pjesmu .
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  8. #8

    Odgovor: La boum (Zurka)

    e kako smo uzivali dok smo gledali ovaj film. davali ga na tv nekoliko puta (u to vreme), pa onda smo sa sestrom iznajmljvali video kasete da ga jos koji put pogledamo
    stvarno dobar film...


Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •