Da li izvlačite pouke iz bivših veza? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 69
  1. #46

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Ne,ja sam ovo što jesam
    .....živim za sutra, ne za jučeR!

    ljubav je slepa zar ne....
    Ćuti i prenesi dalje....

  2. #47

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Ne. I to me jako nervira.



  3. #48

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Ne bih to nazvala poukom, jer da jesu, ne bih se iznova nalazila u sličnim situacijama i slično reagovala na njih.
    Ali, recimo da iz bivših veza pokušavam da objasnim i upoznam samu sebe. Jer tek kad prođe neko vreme mogu bez ružičastih ili crnih naočara da kažem zašto sam nešto uradila baš kako sam uradila, zašto sam ne nešto reagovala tako kako sam reagovala, zašto sam rekla baš to,...
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #49

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Nekako mi to ne ide baš najbolje. Baš sam loš đak, izgleda. Verovatno mi treba puno više veza pa da konačno nešto i ja shvatim...
    Poruku je izmenio memento, 09.01.2009 u 13:08
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #50

    14 Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Izvlačim pouke, analiziram, zašto se nešto desilo tako, kako je?
    Hiljadu zašto, i hiljadu zato. No, džaba. Zaključke slabo primenjujem u praksi. Srce - glavi, nije prijatelj.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #51

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Bogme izvučem... Shvatim da nikakvu pouku nisam izvukla... Ponovo...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #52

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    naravno...s njim nikad vise....


  8. #53

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    sa odrastanjem i sazrevanjem shvatam da sam kao magarcina po tom pitanju da mogu, sve bih isto opet ponovo i sa svakim bih opet ponovo.. nekima da vratim dug a nekima zato sto nisam prestala da ih volim
    ne izvlacim pouke, jer ne ucim na svojim greskama
    ali, imam vremena, daj Boze zdravlja, i naucicu
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #54

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Ne verujem da se iz bivših veza, i pored najbolje namere, spremnosti i talenta, može izvući toliko potrebna pouka za neku narednu ljubavnu vezu. Svaka nova veza, baš kao i svaka žena, i pored načelnih sličnosti je, ipak, priča za sebe i suštinski originalan događaj. Zatim, ljubav je iracionalna po svojoj uzročnosti, tako da nema univerzalnih pravila za njeno anticipiranje...

    Međutim, to sve i ne mora biti baš hendikep. Ponekad se, zaista retko, ipak dešava onim srećnima, da ne kažem odabranima, da dožive takav ljubavni susret koji svojom originalnošću, lepotom i snagom potire sva ranija iskustva i sva do tada stečena mišljenja, čime se kod takvih osoba formiraju nove reference o ljubavi kao daleko lepšem i složenijem osećanju nego što su to mogli i zamisliti...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #55

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Pa tu i tamo, ali onako s pozitivne strane, ipak je svaka nova veza novo iskustvo (bar ja tako uvek ubodem)... Skoro sve veze su bile nesto cega se rado setim tako da i kad bi vratila vreme istim stopama bih isla bez trunke kajanja
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  11. #56

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Uvek dobijem nesh lepo za "nauk" sto mogu posle da iskoristim
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  12. #57

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Ne izvlacim poukeda sam izvukla neku pouku ne bih po ko zna koji put dozivela iste stvari,i dozvolila da budem izigrana i povredjenaosecanja mi uvek nadvladaju razum i tuga je neizbeznavaljda cu se prizvati pametimozda jednog lepog dana

  13. #58

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Naravno tek tako se moze covek za buducnost popraviti jer ako pravimo iste greske onda smo glupi i nepopravljivi

  14. #59

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Da, ali ih ne primenjujem praktično ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #60

    Odgovor: Da li izvlačite pouke iz bivših veza?

    Ja ne neshto narocito,sve veze kao i svaki covek je poseban,nema klishea.Samo splet okolnosti,tip osobe,meseceve mene,astrologija....Mnogo faktora ima koje mogu da analiziram ali ne vredi..Jedino mogu sebe da procenim delimicno,u fazonu,mozda nisam neshto trebao tako ili mozda bih trebao da uradim neshto shto nisam i slicno..Ali sve je to smaranje samog sebe ili doticnih persona.Aiko je lepo rekla,ako neshto nije kako treba i ne shtima,treba prekinuti,tu se slazem potpuno,mada nije lako ako volish..I mislim da ljubav nekad ume da izgubi,laz je da pobedjuje uvek i savladjuje sve prepreke..Ili nije bila prava..U svakom slucaju,u zivotu nema garancija nizashta,pa tako ni za to.Jedino,kao i uvek,ostaje nam famozna nada,da che dochi ono pravo,to drzi coveka.

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Što češći seks - to uspešnija veza?!
    Autor Lady S u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 11:37
  2. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 21:00
  3. Ima neka tajna veza!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 15:37
  4. Veza na daljinu?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 113
    Poslednja poruka: 19.05.2011, 19:56
  5. Pouke iz Novog zaveta
    Autor ispravka u forumu Religija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.01.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •