Njegovi prijatelji..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Njegovi prijatelji..

    Kako pročitah negdje i složih se sa time: Njemu su njegovi prijatelji poput obitelji. Oni su svetinja, oni su nešto što se ne dira i protiv čega se ne govori.

    Kakvi su njegovi prijatelji? Smatrate li da ga samo kvare ili pozitivino utječu na njega?

    Smatram da, ako želite vezu bez trzavica, trebate biti dobre sa njegovim prijateljima. Mislite li i Vi tako? Prijatelji su ti sa kojima se trebate skompati jer njih Vaš dečko/suprug poznaje najvjerojatnije, od malena i njima vjeruje.. Vi tek trebate dokazati da zaslužujete također povjerenje.

    Ima li neka od Vas neko loše iskustvo sa njegovim prijateljima?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    mrzim "njegove prijatelje".
    znachi, to je stavka na koju sam aaaaapsolutno alergichna
    jer upravo je tako, njegovi prijatelji su svetinja a tvoji prijatelji mogu da se prihvate samo ako su zzenskog pola i ako prodju proveru.

    a ti "njegovi prijatelji", su po pravilu gomila bolida s dva i po grama mozga koji sluzze da se pivo ne loche u osami i da se ima s kime urlati dok je tekma.

    znash, shta - hvala ti na ovim temama
    svaka me podseti na blagostanje mir i srechu u kojem sam sada.
    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Ja do sada nisam imala problema sa njegovim, pardon, njihovim prijateljima.
    Jedino mi je prva ozbiljna veza, malkice patila jer je on nekako bio povodljiv i počeo da se ponaša onako kako su se ponašali prijatelji njegovog brata, jer svojih skoro da nije ni imao..a pošto je njegov brate mene jaaako gotivio, obavljen je razgovor...i jedno vrijeme se ponašao normalno..kad je počeo po starom prešao je u fazu bivšeg dečka.

    Ostali su bili relativno odrasli muškarci i htjeli su što više vremena da provode sa mnom, a ne sa društvom...a ko bi im i zamjerio. .....

    Sadašnji je totalno into me ...mislim, ima društvo i stalno mi ih spominje, a ja ne mogu da upamtim imena ...niti me mnogo zanimaju...dovoljno mi je što je voljan da preskoči termin fudbala ponedjeljkom da bi bio sa mnom, što ja ne bih zloupotrijebila...samo je lijepo znati da mogu. Neka se on druži sa svojima, nismo pupčanom vrpcom vezani.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    zato je super kad nisi u braku. ne ulaze ti u kuchu, nisi obavezan da ih dvorish i da im se smeshkash i da se kapirash u njihove "shale" (blagi bozze )

    ma bre - kres kombinacija je zakon
    ne poznajem nikoga osim njega a i u njega samo ono shto mi treba.
    & underpaid......

  5. #5

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Slažem se da su njegovi prijatelji njegov izbor. I moje prijateljice su moj. Kod nekih njegovih prijatelja mi se ne sviđa rečnik, kod nekih dosada i neoriginalnost, ali to nije moj izbor. Ako to njemu ne smeta, zašto bi meni smetalo. Neka moje prijateljice moj suprug čak i ne poznaje lično, niti ima želju da ih upozna. Negde, nekad je "čuo" to neko ime koje se ponavlja, ali i to mu je sasvim dovoljno. Za njega neke moje prijateljice previše pričaju, nervira ga njihova boja glasa, ne prija mu njihov izgled, itd.. Mi smo to nekako razdvojili.
    Ne mogu uticati na njegove prijatelje niti imam nameru to da radim. On zna zašto mu prija izbor njegovog društva. Ja opet, zašto meni moje prijateljice prijaju. Oni imaju svoje priče, mi naše. Svako ima pravo na malo "sopstvenog društva".
    Ni jedan njegov prijatelj,niti moja prijateljica nisu uticali na naš brak. Ako bi neko i pokušao, uvek bi jedan normalan razgovor razrešio sve dileme. Ne moram se dokazivati, a ni on meni.

  6. #6

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    lepo sam reko brak na principu udruzzenog rada najbolje funkcionishe
    & underpaid......

  7. #7

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Najgora stvar koja jednu ženu može zadesiti je kad si u društvu njega i njegovih prijatelja, koji su na tvoju nesreću išli s njim i u osnovnu, srednju školu...pa kad počnu priče ..."sjećaš se kad smo mi kod profe hemije..." ..."a sjećaš se kad smo onda kidnuli sa časa.." ...dobro Maski kaže..ja bih tada radije uzela da čistim karburator nego da slušam te priče i usiljeno se smijem..ok..imam i ja te priče sa svojim društvom, ali to su neke interne pričice koje svi kužimo, ne davimo ljude uokolo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    ..ok..imam i ja te priče sa svojim društvom, ali to su neke interne pričice koje svi kužimo, ne davimo ljude uokolo.
    E upravo zato smo mi to lepo razdvojili. Postoji par bračnih parova koji nam gode u "paketu", i sa kojima se družimo. Pojedince? Samo vi izađite i kući se ne vraćajte dok se siti ne izdivanite.
    Čak sve češće praktikujem kad mu dolazi društvo da šmugnem negde. Joooooj lepote!!! Oni u stan, ja iz stana. Moj dragi je shvatio da je to jako dobra stvar. U početku mu je bilo čudno kad sam to napravila, a onda je doživeo pohvale svojih prijatelja u smilu "Blago tebi, tvoja žena ode...i ostavi nas na miru.." i od tada je to postala normalna stvar. Kad dođu moje prijateljice on samo nestane...Eeeeeeh milineeeeee...

  9. #9

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Ja volim njegove prijatelje. Da, ne svidja mi se baš baš sve što rade, ali, volim što ih ima. I treba da ih ima. Pa nije svet počeo mnome, pa da samo ja postojim.

    Volim kad ide sa svojim prijateljima. Drago mi je kad me zove da idem s njim. Ponekad odem, ponekad ne. I nije mi nikad dosadno. Kako? Pa tako lepo. Ako su to ljudi koji su s njim prošli godine i godine, deo su njega. Znaju ga mnogo bolje nego ja, prosto znaju ga duže. Od njih samo mogu učiti. Imaju isti smisao za humor - isti kao njegov. Imaju slična iskustva. Način razmišljanja. Koji sam ja sad tu faktor da mi oni smetaju? S kojim pravom ja mogu da tražim neko biranje? Ako je radio nešto sa svojim drugovima godinama pre mene, i voli to, kako sad ja to treba da obrišem? Ni ja apsolutno ne bih pristala na takav uslov.

    Uvek sam bila stava da tražim onoliko koliko dam. Puštam i očekujem slobodu. Možda sam samo imala sreće, ali, dogovor kuću gradi. Samo treba naći ono što odgovara oboma.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  10. #10

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Kako pročitah negdje i složih se sa time: Njemu su njegovi prijatelji poput obitelji. Oni su svetinja, oni su nešto što se ne dira i protiv čega se ne govori.
    Ja se sa tim ne slažem.To mi je i kao pomisao bzvz, a kamoli kao postavka.
    Zipa kategoriju "njegovi prijatelji" pa još sveCi. ni manje ni više ..
    Mnogi ljudi imaju raznorazne.. da kažem diskutabilne familijarno-porodične odnose, koji čak i toj kategoriji unapred brišu i oreole i krila, kao obeležja svetinje.
    Pitanje je da li svetinja uopšte i ima ... pa i "na nebu"?!

    Ali za takvo saznanje uglavnom je potrebno imati "malo duži" životni staž. U mladosti, (gde još uvek nema nekog velikog iskušavanja, testiranja i stavljanja prijateljstva na probu), čovek ume da pogreši. I u proceni i u zaključku. I da prijateljem nazove skoro svakog ko mu se smeši, ide "niz dlaku", tapše ga po ramenu i uvek je u blizini.
    A da li će biti u blizini i kada je "gusto".. kada nije lumpovanje i ludovanje u igri.. veliko je pitanje. I to nam uvek otkrije,
    niko drugi do vreme.

    My man je poznavao "ulicu", što je jedan od važnih detalja za kompletniju procenu i likova i lica. Ako uzmemo da je ulica (figurativno) realna slika života, izvan zatvorenih vrata sigurnih, ušuškanih i toplih "kućnih ambijenata" gde će se neko i zakleti na prijateljstvo do groba, pa i dalje... onda je jasno da se baš tu najbolje može videti kakva lica, pa čak i koliko raznih lica mogu imati - svi ti likovi.. i pojedinačno, a i grupno,
    naši prijatelji ?!

    Mnoge situacije pokažu da se mahom radi o varijanti prijateljstva "sve moj do moga" prijatelja
    ali se istovremeno iskristališe i onaj makar jedan... al' para vredan.
    Stari ljudi ne kažu džabe.. jedan prijatelj - puna kapa.
    Po toj logici, dva prijatelja - pun kUfer.
    Tri prijatelja - pune ruke punih kofera prijateljstva.
    Pravog.

    My men nije imao tih iluzija.. uostalom i uverio se više puta da imajući njih četvoricu - ima čitavo bogatstvo.
    I to se "svakodnevno" potvrđivalo i dokazivalo. Njih petorica su se reeeetko razdvajali i činjenično uvek bili spremni da se jedan drugom nađu "i u dobru i u zlu".
    Ne da mi nisu smetali, nego sam ih volela.. iz mnogo razloga, mnogo više nego njegovog rođenog brata.

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Kakvi su njegovi prijatelji? Smatrate li da ga samo kvare ili pozitivino utječu na njega?
    Sjajni. Već sam rekla da sam ih volela. Pa i meni su bili kao braća.
    Nisu nikako uticali na njega, jednostavno bili su uglavnom istih temperamenata, istih pogleda na svet, istih moralnih crta,
    držali se istih pravila, načela i normi...

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ima li neka od Vas neko loše iskustvo sa njegovim prijateljima?
    Sve je bilo tako, divno, bajno, sjajno dok.. moj čovek nije poginuo.
    Kada bi nekako mogla da mu kažem, kada bi sam mogao da vidi, saznao bi i video,, da je knjiga pala na dva slova.
    Nisu morali ništa više od toga da urade, već to saZnanje mi je dovoljno veliko razočarAnje.. a i "neprijatnost"

    Eto.. a ko bi rekao .. ko bi se živ, tome nadao



    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Smatram da, ako želite vezu bez trzavica, trebate biti dobre sa njegovim prijateljima. Mislite li i Vi tako? Prijatelji su ti sa kojima se trebate skompati jer njih Vaš dečko/suprug poznaje najvjerojatnije, od malena i njima vjeruje.. Vi tek trebate dokazati da zaslužujete također povjerenje.
    Ne smatram.. bar ne apriori.
    Naprotiv. Smatram da žene poseduju šesto čulo kada su u pitanju muškarci koje vole. Da po osećaju mogu "nanjušiti" i "znati" ko im je stvarno prijatelj - a ko ne.
    Kao skenerom mogu otkriti "male signale" koje oni ne vide.
    Da mi se nisu "dopali" ne verujem da bi videli kvaq s'ove strane vrata.
    Kajem se što mu nisam na vreme rekla, da sam baš kod te dvojice umela povremeno "radarom" da uhvatim te male signale.
    Ne bi od toga bilo neke velike "koristi".. ali ne bi bilo ni štete. Bar bi se manje vremena i emocija na njih rasulo.
    Nepotrebno.

    but.. čovek se uči dok je živ.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #11

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Ukoliko njegovi prijatelji (ili moji) ne narusavaju vezu - zajednicu, bilo kako i bilo cime, ne vidim razlog zasto ih ne bih volela ili zasto bi ih volela.
    neunistiva zlojebaba!

  12. #12

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Neke zagotivim i prosto mi dođe da ih prihvatim za svoje. Volim da ih srećem zato što je sa tim ljudima beskrajno zabavno ili zato što su ljudi na mestu i imamo o čemu da pričamo.
    Ima onih koji meni baš posebno nisu dragi, ali jesu pravi prijatelji partneru. Njih ispoštujem, kad moram. Kad ne moram, razbijemo se u strelce pa svako sa svojim prijateljima.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Najgora stvar koja jednu ženu može zadesiti je kad si u društvu njega i njegovih prijatelja, koji su na tvoju nesreću išli s njim i u osnovnu, srednju školu...pa kad počnu priče ..."sjećaš se kad smo mi kod profe hemije..." ..."a sjećaš se kad smo onda kidnuli sa časa.." ...dobro Maski kaže..ja bih tada radije uzela da čistim karburator nego da slušam te priče i usiljeno se smijem..ok..imam i ja te priče sa svojim društvom, ali to su neke interne pričice koje svi kužimo, ne davimo ljude uokolo.
    Najgora stvar koja jednu ženu može da zadesi je druženje sa njegovim prijateljima i njihovim kokoškastim devojkama/ženama. Pogotovo ako su to koke sa dobrim stažom u vezi i znaju sve te priče iz osnovne ili srednje mnogo bolje od samih aktera događaja. Po pravilu, upravo oni najgotivniji imaju giga kokoške za partnerke.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Najgora stvar koja jednu ženu može da zadesi je druženje sa njegovim prijateljima i njihovim kokoškastim devojkama/ženama. Pogotovo ako su to koke sa dobrim stažom u vezi i znaju sve te priče iz osnovne ili srednje mnogo bolje od samih aktera događaja. Po pravilu, upravo oni najgotivniji imaju giga kokoške za partnerke.
    Svaka ti je ka' u Njegoša
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #14

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    Ima li ovakva tema za njene prijatelje, mislim te kokoškaste ribe koje dolaze s moronima?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #15

    Odgovor: Njegovi prijatelji..

    kad rekoste ""njegovi prijatelji"....
    secam se...
    imao je tako neke ficfirice za prijatelje...snobovstina do bola....odlazili u Nanu i Dugu na zurke s njima....studentarija a za tu priliku se namontiraju,kupe malboro,seru kvake....ja,u to vreme,vrlo dobro stojeca,kupim 57 pa otvorim naopacke,na radnicki nacin...
    ovaj moj se zagrcne,al ja to ne fermam
    elem,nit su oni voleli mene,niti ja njih
    ja njih jer su jebeni snobovi bez pokrica,oni mene jer ga drzim u sobi sa spustenim roletnama i fizicki ga iznurujem dan noc,noc dan..

    posle dvadeset godina,sretnem se onomad sa nekolicinom njih
    jao sto su se obradovali! super izgledam,da dam telefon,da se javim,da idemo na rucak,i tako...
    jebeni snobovi...

    ni ostali nisu imali neke mustre od prijatelja....
    jednom su prijatelji profi igraci pokera ...srecu se po turnirima ...

    jednom ...ne znam ni da li je imao prave prijatelje,kad bolje razmislim...interesne veze ...

    i tako...
    ja svoje cuvam
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ostaćemo prijatelji
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 14.02.2013, 21:21
  2. Brak i prijatelji...
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.05.2011, 17:23
  3. Prijatelji stari gde ste?
    Autor Mish u forumu Pričaonica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 12.04.2010, 15:15
  4. Svinje su prijatelji
    Autor ZOE u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 31.08.2009, 04:56
  5. Knjige, sveske i ostali papirnati prijatelji..
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.05.2008, 23:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •