Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 77
  1. #1

    Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Ajde zene/devojke da vas cujem, koje drustvo vam vise prija? Da li radije volite biti u velikom zenskom drustvu ili u velikom muskom drustvu gde ste jedina zenska osoba? (Kad kazem veliko drustvo mislim na vise od 4 osoba)

    Kada vam je zabavnije? Da li mislite da kada ste u muskom drustvu da se muskarci drugacije ponasaju nego kad niste tu?

  2. #2

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Čini mi se da sam ranije imala mnogo više drugarica nego sada. Sada mnogo lakše sklapam prijateljstva sa muškarcima i vrlo je malo žena koje su mi stvarno zanimljive. Zapravo, u mom životu je svega nekoliko kvalitetnih ženskih osoba i sa njima uvek imam o čemu da pričam i one me ne nerviraju. Ako moram da biram između velikog muškog i velikog ženskog društva - uvek ću pre odabrati muško mada je kombinovano nekako najbolja varijanta

    Da li mislite da kada ste u muskom drustvu da se muskarci drugacije ponasaju nego kad niste tu?
    Pa ne znam, nisam nikad bila prisutna da procenim. Ne verujem.

  3. #3

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Meni je potpuno svejedno. Imam i puno drugarica i puno drugara. Zabavljam se kad izađem sa ženskama, ali se zabavljam isto tako i kad izađem sa dečacima, baš isto. Verovatno zavisi od toga i kako se postaviš prema društvu, šta znam, i kakav si ti u stvari.

    Kada vam je zabavnije?
    Ma, meni, bre, zabavno samoj sa sobom, pa mi uvek dobro. Ne mogu da kažem kad mi je zabavnije, jer kad se zabavljam ja se zabavljam pa taman bila u društvu Marsovaca. Kad nisam za društvo, jednostavno nisam za društvo. I kada mi neko ne odgovara, svejedno je kog je pola.

    Da li mislite da kada ste u muskom drustvu da se muskarci drugacije ponasaju nego kad niste tu?
    Ne. Jer se i ja ponašam uvek isto. Da l' ćemo da obaramo ruke ili da pričamo o viklerima ili sisama koje su upravo prošle, svejedno je. Ali primetila sam nešto drugo. Da se žene drugačije ponašaju čim na teritoriju stupi muška noga. Odmah krenu da se uvijaju, izbacuju kosu iz okovratnika, puće usta i trepću. E to je fenomen koji obožavam da posmatram. A posle da im dupe pomeram. Uvek spremne za lov Muškarci su daleko daleko opušteniji od žena, pa je možda to razlog zbog kojeg žene biraju češće muško društvo. Em pumpaju svoj ego, em nema nijedne u blizini koja bi mogla da bude druga glavna, em su u centru pažnje. A i retko će muškarac da ti skine nekog mužjaka za koga ti zapelo oko baš tad
    Poruku je izmenio SQUAW, 26.07.2007 u 20:48 Razlog: slovce
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Mislim da bi mi bilo malo neprijatno da se nadjem u nekom većem muškom društvu Sigurno se ne bi ponašali opušteno kao kad ja ne bih bila tu
    Opet ni u ženskom nije ništa bolje naći će se neka koja mi ne prija
    Mešano nekako dobro zvuči a još bolje manje i odabrano

  5. #5

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Potpuno mi je sve jedno... Ja se isto dobro osecam i u muskom i u zenskom drustvu...Jedino su mi nekako muskarci duhovitiji pa se sa njima sladje ismejem...

  6. #6

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Sve zavisi ko je od muskaraca odnosno od zena u tom drustvu... Volim da se druzim sa muskima i imam nekoliko drugova koje obozavam i nizasta ih ne bi menjala, ali imam i takvih drugarica... Potrebnan mi je razgovor i druzenje i sa jednima i sa drugima. Tako da je moj odgovor - podjednako, najvise volim kad se svi skupimo na jednom mestu Tada sam bas, bas happy
    Evo, promenila sam potpis

  7. #7

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Obzirom da sam u mojoj najblizoj okolini cesto bila okruzena muskim drustvom s tim drustvom nemam problema i osecam se sasvim opusteno. I isto kao sto imam drugarice imam i drugove koje ni za koga ne bih menjala - taj vid komunikacije, kao i moju otvorenost neki ponekad protumace pogresno
    Da sam sama u muskom drustvu ipak nije idealna kombinacija....
    A da li se ponasaju isto kad sam ja tu i kad nisam?! Pa Bolje reci da iz poznatih izvora znam da se u sustini ne razlikuje ponasanje vec se samo nadje po koja tema vise ,ali ja to nisam dozivela
    Zensko drustvo se podrazumeva ,a odredjene teme rezervisane su za odredjena drustva, s time sto mi je interesantno da cujem odgovore 'obe strane' na istu temu kad imam priliku
    Sve u svemu idealna kombinacija za druzenje jeste mix( ne volim bilo koju vrstu separatisanja )
    Lako cu,ako je do mene.........

  8. #8

    02 Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Samo mi je bitno da prija-a pol?Nebitan.
    Iskristalisala sam i suzila taj krug koji cine prijatni ljudi.Sada cak umem i da kazem "ne" kada mi se namece nekakvo druzenje,za koji i intuitivno znam da nece ici valjano.
    Musko drustvo... Tu je kljucnu ulogu imao pisaci sto. Da,da...Brat i ja smo imali jedan radni sto.I kada su mu dolazili drugovi,ja sam nastavljala da ucim (kao...)Tiho.Toliko sam bila tiha,da su zaboravljali da sam tu.Vremenom sam stekla njihovo poverenje, pa sam cesto znala ono sto ni bratu nisu govorili.I savetodavac sam bila.Ali,uz njih sam naucila mnogo.Ne samo o muzici,sportu...nego o muskom pogledu na sve.Boze,koliko se razlikujemo!aLLy,pokupila sam i fazona puno Sta vole/ne vole,a na sta su alergicni,na primer.I stosta jos...
    I nekako su laksi za druzenje-to je jedna od tih razlicitosti.
    Nema durenja i nerasciscenih racuna-barem kod ovih mojih(nasih).Dum,tras-sto na um,to na drum.Bez prenemaganja i dvosmislenih recenica.
    Da sam ikada rekla stoti deo onoga sto oni kazu jedni drugima,a o nadimcima da ne govorim...drugaricama,izbio bi Treci Svetski,garaNT.
    Drugarice
    Ima tu cHari,iha-a-a...ne samo bablin' i u krug,u krug,pa o5 o muskarcima.Ne.kada je vece zensko drustvo,nesto se ne snalazim.A sa jednom,dve,tri maksimalno-e,to je uzivanjcija

    ...

  9. #9

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    zadnje vreme mi prija druzenje samo sa jednim drugom i jednom drugaricom.
    sve ostale izbegavam
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #10

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Vise volim musko drustvo, iskreniji su!
    ko tebe , ti njega

  11. #11

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Svejedno mi je bitno mi je samo da uzivam u tom drustvu u kom sam.

  12. #12

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Pa ....
    Muskarci bolje umeju da zabave
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  13. #13

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    ovisi u kakvom sam raspolozenju. kada mi treba ozbiljan razgovor naci cu se sa mojim curama, ako mi je do provoda onda radije izadjem u muskom drustvu. nema natjecanja
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #14

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    zensko druştvo
    ne piju pivo dok gledaju fudbal i ne prde
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Ma,bolje se osjecam u zenskom... Ali ne znam,ovi djecaci sa koji ma se druzim,nekako,vise volim njihovo drustvo jer su jednostavniji,zabavniji i ne znam... Najbolje oboje zajedno
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  2. Musko - zenska prijateljstva
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 18:05
  3. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49
  4. Dokle vise te valjuske?!
    Autor bebagm u forumu Spomenar
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 23.04.2008, 09:03
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •